sobota 8.2.2014 - sportovní hala Bohunice

ŽAB.VLCI - BRN.DRAK 6:5 (2:1, 1:2, 2:0, 1:2) - Lang 2, Řezáč 2, Letzel, Saxl
Sestava:
Švanda - Lang, Saxl, Kollárik - Letzel, Kovalčík, Řezáč

Uskutečnilo se další setkání Vlků s Draky. V hale na Staňkové (kde se měl zápas konat) probíhal volejbalový turnaj, takže bylo místo operatívně přeloženo do nové haly v Bohunicích. Jelikož se nám před zápasem maličko rozsypala sestava (neúčast opor Baži, Fantociho, Šneka, Slimáka a Zdeňka Poláka), měli povoleno hrát dva mladší borci - gólman Libor Kovalčík nastoupil v útoku a kustod Zbyňa Řezáč dvě čtvrtiny útočil a dvě čtvrtiny chytal. Hrálo se na 4x15 minut a průběh skóre byl: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:5. V závěrečných vteřinách jsme museli jednobrankové vítězství perně ubránit.

sobota 7.9.2013 - hřiště Jinačovice

ŽAB.VLCI - BRN.DRAK 12:12 (2:4, 2:2, 2:2, 6:4) - Baža 4, Letzel 3, Klečka 3, Lang, Saxl
Sestava:
Kondziolka - Švanda, Lang, Saxl - Bažant, Klečka, Letzel

V devadesátých letech patřily zápasy těchto soupeřů k vrcholům brněnského futsalu a vzájemná derby bývala velmi prestižní záležitostí. V sobotu 7.září si dali Vlci a Draci dostaveníčko v Jinačovicích a u příležitosti místních pivních slavností sehrála tato dvě mužstva za krásného počasí exhibiční utkání. Zápas se hrál na 4x15 minut a byl vyrovnaný. V poslední čtvrtině náš tým udělal několik chyb a prohrával již 8:12. Osm minut před koncem korigoval Myšák z pokutového kopu, za minutu to bylo po hezké kombinaci 10:12, čtyři minuty před koncem trefil Baža "víko" a v předposlední minutě se podařilo po Slimákově dorážce srovnat skóre. Následoval dodatkový penaltový rozstřel, ve kterém jsme podlehli poté, co Baža vyslal "panenkovský dloubáček :-) přímo do náručí legendárního gólmana Míry Hrbka. To ale nezměnilo nic na skutečnosti, že se akce vydařila a všichni zúčastnění odcházeli spokojeni.