LIGA HRÁČŮ NAD 35 LET - 2015

07.03.2015 18:00

ZÁPAS O 3.MÍSTO: ŽV - KALÁBEK 4:0 (4:0) Černý 2, Letzel, Šťastný

Do utkání o 3.místo jsme vstupovali s odhodláním uspět a vybojovat "bednu" z veteránské soutěže. To co nám chybělo v semifinále se dostavilo v tomto utkání a již ve 4.minutě jsme vedli 2:0. Když jsme se za několik minut se štěstím vstřelili třetí branku a poločas snů zakončili i čtvrtým zářezem, vypadalo to velmi nadějně. Zkušená sestava soupeře přidává na obrátkách, snaží se s výsledkem ještě něco udělat, ale my hrajeme dobře a vítězství ve výborně rozehraném zápase si již vzít nenecháme. Sláva veliká. Veteránský úspěch nám v získaných trofejích chyběl a jsme za něj velice rádi.

SEMIFINÁLE: ŽV - VANGL IVANČICE 0:4 (0:1)

V závěrečném dni jsme se museli obejít bez zraněného brankáře Jardy Pšurného a tak musel mezi tyče Milan Bažant. Celé utkání s Ivančicemi (které jsme v základní části soutěže porazili 5:2) jsme útočili do zformované obrany. Zahuštěný val protivníka odolával a my ho nedokázali nijak překvapit a chybělo i štěstí. Výše konečného skóre vyplynula z nevydařené hry bez brankáře.

Sestava: Bažant - Vala, Schneeweiss, Lang - Černý, Letzel, Bečica, Šťastný

ŽV - KORMIDLO 1:4 (1:2) - Černý

ŽV - ASK 10:2 (4:0) - Letzel 3, Černý 3, Pařez 2, Klečka, Vala

První soupeř byl velmi kvalitní, měl lepší pohyb a přestože jsme vedli 1:0, prohra byla nakonec zcela zasloužená. Ve druhém zápase jsme tak byli nuceni zvítězit. Jelikož byl po pěti minutách stav 3:0 a v závěru poločasu chytil náš gólman Jarda i pokutový kop, bylo vcelku rozhodnuto. Když jsme ihned po změně stran vedli 5:0 protivník rezignoval. Dokráčeli jsme si tak pro nejvyšší "veteránské" vítězství a postup do finálového dne. V celkové tabulce jsme obsadili 2.místo za týmem Bosonoh, který jsme ve vzájemném zápase porazili. O postup do finále se utkáme se 3.týmem tabulky, kterým se po "totálně zamotaném" závěrečném dni stalo mužstvo Ivančic.

Sestava: Pšurný - Vala, Schneeweiss, Lang, Šťastný - Černý, Letzel, Klečka, Pařez

ŽV - TATRAN BOHUNICE 3:1 (1:1) - Bečica 2, Pařez

ŽV - OLD BOYS SLATINA 2:0 (0:0) - Černý, Bažant

V těchto zápasech jsme měli v úmyslu získat minimálně 4 body a to se nám nakonec podařilo i když obzvláště v utkání se Slatinou jsme druhou branku jistoty vstřelili až v samotném závěru. Šestibodový zisk nám dává velké naděje na účast ve finálovém dni.

Sestava: Pšurný - Vala, Bečica, Saxl, Šťastný, Černý, Bažant, Letzel, Klečka, Pařez

ŽV - IVANČICE 5:2 (1:1) - Vala 2, Černý 2, Šťastný

Do tohoto dne jsme nastupovali pouze se šesti hráči do pole, neboť nemoce a zranění naší sestavou hodně "zacloumaly. Po vyrovnaném prvním poločase jsme převzali taktovku hry a nakonec s přehledem zvítězili.

ŽV - BOSONOHY 9:4 (5:3) - Černý 3, Šťastný 2, Bečica, Klečka, František, Vala

S jedním z favoritů soutěže jsme během pěti minut prohrávali 0:3!!! Postupně jsme se ale oklepali, do poločasu doslova vstali z mrtvých a otočili na 5:3. Po změně stran to byl již parádní výkon a chybělo málo aby favorit nedostal "desítku". Hattrickem se prosadil Dan Černý (1x z penalty), ale za tenhle výkon patří pochvala všem oldboys.

Sestava: Pšurný - Vala, Bečica, František - Klečka, Šťastný, Černý

ŽV - TOKA 3:2 (3:1) - Klečka, Bečica, Schneeweiss

První poločas byl z naší strany velmi dobrý, ve druhém na nás soupeř velmi nebezpečně dotíral, ale podařilo se mu pouze korigovat, tři body jsme nakonec uhájili.
Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2

ŽV - SLZA ZNOJMO 6:7 (2:4) - Bečica 3, Černý 2, Schneeweiss

Prohrávali jsme 2:5, postupně jsme snižovali až se podařilo vyrovnat na 5:5. Znojmo ale dalo necelé dvě minuty před koncem šestou branku, náš tým šel do power - play a vyrovnali jsme v poslední minutě na 6:6. Bohužel v závěrečných vteřinách unikla dvojice soupeřů do brejku a nájezd na našeho osamoceného obránce dokázala zužitkovat! Tohle jsme neměli prohrát!
Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5, 5:5, 5:6, 6:6, 6:7

Sestava: Pšurný - Lang, Saxl, Schneeweiss, Bečica - Klečka, Šťastný, Letzel, Černý, Bažant

ŽV - KALÁBEK 5:2 (2:1) - Bečica 2, Lang 2, Šťastný

Parádní výkon proti silnému soupeři znamenal zisk velmi cenných bodů. Za zmíňku stojí krásná branka Milana Šťastného, který trefil neskutečnou "šibenici".
Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2

ŽV - TIPSIES 2:5 (2:1) - Bečica, Saxl

Prvních 10 minut jsme byli v těžké defenzívě, ale poté se nám podařilo hru vyrovnat a do přestávky strhnout vedení na svoji stranu. Po změně stran jsme rychle 2x inkasovali a v závěru při snaze o vyrovnání přidal soupeř ještě dvě branky.
Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:5

Sestava: Bažant - Lang, Saxl, Schneeweiss, Švanda - Klečka, Šťastný, Bečica, Pařez[