30.kolo: 1.B třída - 14.5.2015, hřiště Okruh
branky: Chroust 3, Bažant 3, Stoklásek 2, Řezáč 2, Vala, Svoboda
sestava: Pšurný – Stoklásek, Vala, Chroust, Lange ml. – Svoboda, Řezáč, Bažant, Letzel
29.kolo: 1.B třída - 14.5.2015, hřiště Svážná
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SVÁŽNÁ 0:1 (0:0)
branky: -

V prvním zápase se nám přes výraznou převahu a mnoho šancí nepodařilo skórovat a branku jsme inkasovali pět minut před koncem z "desítky" po našem šestém faulu. Druhé utkání bylo jednoznačnou exhibicí a soupeř místy "nevědě "kam dříve skočit". Celkově nám tedy ve skončené soutěži patří 2.místo.

28.kolo: 1.B třída - 14.5.2015, hřiště Okruh
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - NASAN "B" 4:4 (4:3)
branky: Chroust 2, Řezáč, Stoklásek
sestava: Pšurný – Stoklásek, Vala, Chroust, Lange ml. – Hansl, Klečka, Řezáč, Bažant, Letzel
27.kolo: 1.B třída - 14.5.2015, hřiště Svážná
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - GLORIA 7:2 (5:0)
branky: Stoklásek 3, Hansl 2, Vala, Lange ml.

Úvodní zápas byl především v prvním poločase futsalovou radostí a poločasové skóre 5:0 mohlo být mnohem vyšší. Za zmíňku stojí hattrick Martina Stokláska, který náš obránce stihl za osm minut. Proti vedoucímu týmu tabulky NAsanu "B" to byla jiná kávíčka. Zápas velmi kvalitní úrovně měl strhující první poločas na jehož konci bylo naše vedení 4:3. Po změně stran se již taková přestřelka nekonala a bohužel v poslední vteřině (!!!) se domácímu týmu podařilo vyrovnat. V tabulce nám patří stále 2.místo.

26.kolo: 1.B třída - 31.5.2015, hřiště Okruh
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELTIC 8:1 (3:0)
branky: Svoboda 3, Stoklásek 2, Klečka 2, Lange ml.
sestava: Pšurný – Stoklásek, Vala, Saxl, Lange ml. – Hansl, Svoboda, Klečka, Řezáč
25.kolo: 1.B třída - 31.5.2015, hřiště Svážná
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ACROSS 6:2 (2:1)
branky: Hansl 2, Pšurný, Klečka, Řezáč, Svoboda

Accros se svojí první střelou v zápase ujali vedení 1:0. Naše vyrovnání přichází po výhozu brankáře Jardy Pšurného, když se míč otřel o soupeře a skončil v síti. Do poločasu jdeme do vedení po krásné kombinaci. Jednoznačně diktujeme tempo hry, soupeř se do konce zápasu již víceméně brání a naše skóre uspokojivě narůstá. Proti Celtic rychle vedeme 1:0. Poté uniká (po velké hrubce soupeřova brankáře) na prázdnou kasu Laďa Hansl a po gólmanově "záchranné brzdě" vytahuje sudí ČK. Přesilovku po skvělé kombinaci využíváme a po dalších brankách Rostislava Klečky vedeme již 4:0. O zápasu je tedy rozhodnuto, hrajeme v poklidu a hattrick si připisuje Pavel Svoboda. Všichni hráči si s velkou chutí zahráli, velmi pohledně zakombinovali a oba zápasy jsme tentokrát zvládli v "suchým triku". Konečně se dařilo proměňovat šance a za pohledný výkon a radost z futsalu v "béčkovém provedení" patří pochvala všem přítomným. [rep:pinďa]

utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ "C" 3:3 (1:1)
branky: Svoboda, Řezáč, Klečka

S Líšní to byl vyrovnaný zápas, ve kterém jsme ale bohužel všechny tři branky nabídli našemu soupeři chybami jednotlivců. V poslední minutě první půle se nám po pěkné kombinaci podařilo vyrovnat, ale dvě hrubky po změně stran znamenaly nepříjemný stav 1:3. Sedm minut před koncem začínáme hrát power - play. Trpělivá kombinace přináší úspěch a i když maličko se štěstím, tak se k odraženému míči dostává Zbyňa Řezáč a trhá síť u pravé tyče. Do konce zápasu je 3:40 a ihned po zisku míče pokračujeme při hře bez gólmana. Po jedné naší chybě soupeřův pokus přes celé hřiště míjí přibližně o třicet centimetrů naší opuštěnou branku. Pokračujeme v kombinaci a v samém závěru jde míč na Rosťu Klečku na brankovou čáru v prostoru levé tyčky, náš hráč se neukvapuje, počká si na reakci brankáře a přesně v poslední vteřině (!!!) zápasu vyrovnává na vcelku spravedlivou remízu! Zápas nic moc, power - play výborná, remíza nakonec uspokojující. S Incidentem jsme byli celkově lepší, ale nepřesnosti a jistá míra laxnosti vedly k tomu, že z poklidného vedení 3:1 to bylo náhle 3:3. Naštěstí jsme brzy strhli vedení opět na svoji stranu a skóre zápasu se již (i díky naší zvýšené obezřetnosti a aktivitě) nezměnilo.

sestava: Pšurný - Vala, Saxl, Stoklásek, Svoboda, Hansl, Řezáč, Klečka

Kalasar: Soupeř byl v úvodu vyrovnaný, měl i nějaké šance, ale podržel nás výborně chytající Jarda Pšurný. Poté jsme se ujali vedení, přidali jsme i "gólové bratříčky" a zápas již probíhal jednoznačně v naší režii. Konečnému výsledku 5:0 přispěl hattrickem Laďa Hansl.

Jehnice: Zápas začal oboustranně opatrně a přestože bylo několik šancí na obou stranách, poločas skončil 0:0. Ve druhé půli jsme se ujali vedení 1:0 a vypadalo to, že si dokráčíme pro vítězství. Soupeř nás však zatlačil a po naší chybě a nahrávce na zadní tyč vyrovnal. Dvě minuty před koncem se Jehnice ujímají vedení a přestože jdeme okamžitě do power-play, těsný výsledek již soupeř ubrání. [rep:pinďa]

20.kolo: 1.B třída - 3.5.2015, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - OREL OBŘANY 10:2 (5:1)
branky: Klečka 3, Vala 3, Hansl, Chroust, Saxl, Řezáč
sestava: Pšurný - Vala, Chroust, Saxl, Svoboda, Hansl, Řezáč, Klečka
19.kolo: 1.B třída - 3.5.2015, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELEANO 3:0 (1:0)
branky: Hansl, Klečka, Vala

Celeano: Soupeř nastoupil do zápasu pouze ve čtyřech lidech, a tudíž byl scénář utkání jasný. Naše mužstvo neustále hrálo "do plných" a kromě několika ojedinělých šancí soupeře mělo zápas zcela pod kontrolou. Je nutné dodat, že naši hráči po celé utkání předváděli velmi tristní zakončení.

Obřany: Ve druhém zápase se dostavil soupeř pouze s minimem hráčů a v průběhu utkání hrál dokonce pouze se třemi hráči v poli. Proto nemá smysl popisovat dění na hřišti a tak gratulujeme Vladanovi Valovi, který se díky hattricku dostal v kolonce vstřelených branek na hodnotu 400. [rep:bobo]

18.kolo: 1.B třída - 26.4.2015, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - MITRA "B" 2:3 (1:1)
branky: Saxl, Kratochvíl
sestava: Kovalčík – Svoboda, Vala, Saxl, Kratochvíl – Řezáč, Hansl, Bažant, Klečka
17.kolo: 1.B třída - 26.4.2015, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SLOVAN "B" 6:4 (2:2)
branky: Hansl 3, Saxl, Svoboda, Bažant
sestava: Kovalčík – Stoklásek, Vala, Saxl, Kratochvíl – Řezáč, Hansl, Bažant, Klečka, Svoboda

Slovan: Tradiční soupeř s dobře organizovanou obranou, nebezpečnými protiútoky a řadou dobrých zakončovatelů v sestavě. Máme inciativu  a brzy jdeme do vedení.  Vypracováváme si několik šancí, avšak soupeř proměňuje nájezd jednoho hráče na naše čtyři. Následně, znovu po nedorozumění, při bránění přímého kopu ze 12 metrů  inkasujeme. Ihned z rozehrávky Laďa vyrovnává. Prvních deset minut druhého poločasu je z pohledu obrany katastrofální a soupeř se ujímá vedení 4:2. Zvýšeným úsilím a také fyzickým odpadnutím soupeře, který již nevydržel náš soustavný tlak, se nám během pěti minut daří jít do vedení, které v poslední sekundě zápasu potvrzuje Laďa, po pěkné kombinaci do prázdné branky.

Mitra: Soupeř před svým brankovištěm urputně brání. Nám se nedaří kombinace a chybí pohyb bez míče.  Inkasujeme po fatální chybě do prázdné. Následně 15 minut soupeře mačkáme a ten hrozí z ojedinělých brejků. Nakonec se daří vyrovnat Radimovi po krásné kombinaci s Rosťou. Druhá půle má totožný průběh s tím rozdílem, že jdeme do vedení po Krtkově střele. Chce hrát futsal, nadále se tlačíme do soupeřovy obrany, máme šance, přesto zápas po dalších dvou neuvěřitelných chybách prohráváme. [rep:baya]

16.kolo: 1.B třída - 10.4.2015, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FLAMENGO 6:3 (3:1)
branky: Svoboda 3, Hansl, Kratochvíl, Řezáč
sestava: Kovalčík – Stoklásek, Chroust, Vala, Schneeweiss – Hansl, Svoboda, Řezáč, Kratochvíl

Několik kmenových hráčů Béčka bylo zraněno a náš tým nastoupil maximálně posílen o hráče Áčka. Hru jsme měli od začátku utkání ve své režii a nebýt několika "odfláknutých" záležitostí v obranné činnosti, byl by rozdíl skóre vyšší. V brance se po zimní pauze představil Libor Kovalčík a předvedl velice solidní výkon. Za hezkého počasí si všichni s chutí zahráli. [rep:chief]

15.kolo: 1.B třída - 2.11.2014, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FLAMENGO 2:3 (1:1)
branky: Saxl, Stoklásek
sestava: Kovalčík – Bažant, Stoklásek, Saxl – Řezáč, Klečka, Kratochvíl

Po minulém nevydařeném vystoupení a se silně improvizovanou sestavou jsme do zápasu vstoupili s taktikou kvalitní obrany z hlouby vlastní poloviny a vyrážení k rychlým kontrům. Taktika je velmi úspěšná, soupeře prakticky k ničemu nepouštíme a v druhé půli celkem jednoduše držíme vedení. Pak bohužel přichází dvě hrubé, zcela nesmyslné individuální chyby a soupeř z ničeho obrací skóre. Vyrovnat se nám, i přes vcelku slušně odehranou power play s dvěma šancemi, nepodařilo. Podzimní bilance B-týmu 7-1-7 je silně pod možnostmi našeho týmu a na jaře je rozhodně nutno poněkud "přišlápnout pedál". [rep:baya]

branky: Chroust
sestava: Kovalčík – Stoklásek, Chroust, Schneeweiss - Bažant, Klečka, Řezáč, Svoboda

V neděli nás potkal takzvaný "den blbec". Nic se našemu týmu nedařilo! Balóny nám uskakovaly, odrážely se k soupeřům, dostáváme góly po zcela náhodných a nepředvídatelných odrazech apod. Se Svážnou hrajeme 10 minut power play, vypracováváme si řadu šancí, ale nepodařilo se nic proměnit. S Onyx, po zranění brankáře Kovalčíka, jde chytat útočník Bažant. Držíme míč, bušíme do soupeře a ten nekompromisně 100% trestá naše chyby. Klouže nám to, jsme nedůrazní, v koncovce impotentní. Výsledek neodpovídá absolutně poměru sil na hřišti, ale je důkazem totálního zmaru v naší nedělní hře. Přestože oba soupeři patřili k velmi průměrným, výsledkem je ostudných NULA bodů. Tohle byla velká blamáž .... [rep:baya]

12.kolo: 1.B třída - 26.10.2014, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - NASAN N.L. 1:3 (0:0)
branky: Kratochvíl
sestava: Kovalčík - Chroust, Řezáč, Kratochvíl, Svoboda, Klečka
11.kolo: 1.B třída - 26.10.2014, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - GLORIA 2:3 (2:0)
branky: Řezáč, Chroust

S Gloriou jsme nepochopitelně neudrželi poločasové vedení 2:0 a ve vyrovnaném zápase s Nasanem byli nakonec šťastnější novolískovečtí futsalisté, kteří vstřelili třetí branku v poslední vteřině při našem pokusu o hru bez brankáře. [rep:chief]

10.kolo: 1.B třída - 5.10.2014, hřiště Kneslova
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELTIC 0:5 kontumačně
branky: -
sestava: Kovalčík - Lange ml., Chroust, Saxl, Stoklásek, Řezáč, Kratochvíl, Svoboda, Klečka
9.kolo: 1.B třída - 5.10.2014, hřiště Kneslova
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ACROSS 3:0 (0:0)
branky: Svoboda 3

Pohodlné vítězství nad týmem Across zařídil svým hattrickem Pavel Svoboda a druhý zápas byl předčasně ukončen a následně kontumován v náš neprospěch - viz rozhodnutí STDK. [rep:chief]

8.kolo: 1.B třída - 5.10.2014, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ "C" 3:3 (2:1)
branky: Saxl, Klečka, Svoboda
sestava: Kovalčík - Lange ml., Chroust, Saxl, Svoboda, Klečka
7.kolo: 1.B třída - 5.10.2014, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - INCIDENT 5:0 (2:0)
branky: Svoboda, Klečka, Saxl, Chroust, Lange ml.
sestava: Kovalčík - Lange ml., Chroust, Saxl, Stoklásek, Řezáč, Svoboda, Klečka

Vyrovnaný zápas s Líšní a jednoznačná záležitost s Incidentem znamenaly v celkovém součtu zisk čtyř bodů a ztráta 1.místa v tabulce.

6.kolo: 1.B třída - 21.9.2014, hřiště Kneslova
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - JEHNICE 4:1 (1:1)
branky: Svoboda 2, Kratochvíl, Chroust
sestava: Kovalčík - Lange ml., Saxl, Chroust, Schneeweiss, Stoklásek, Kratochvíl, Svoboda, Klečka
5.kolo: 1.B třída - 21.9.2014, hřiště Kneslova
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KALASAR 2:3 (2:2)
branky: Kratochvíl, Svoboda
sestava: Kovalčík - Lange ml., Saxl, Chroust, Schneeweiss, Kratochvíl, Svoboda, Klečka

V prvním zápase hrály Jehnice ze zabezpečené obrany, na nás tak bylo vstřelit úvodní branku, po které by se nám lépe dýchalo. To se povedlo ve druhé části prvního poločasu, těsně před přestávkou jsme ale z rychlého brejku soupeře inkasovali. Naštěstí hned v úvodu druhé půle jdeme do vedení a soupeř nemá sil ke srovnání, navíc v závěru přidáváme další dvě branky. Výkon nebyl zcela ideální, na tohoto soupeře dostačující.
V dalším zápase nás čekal o poznání běhavější Kalasar, a právě tahle činnost nám dělala problémy. Navíc v prvních deseti minutách hned 2x inkasujeme. Vedení soupeř hodlá bránit na vlastní polovině, a tak jdeme do plných, ještě do přestávky srovnáváme po dvou dobře vyřešených situacích. Navíc nastřelujeme tyč i břevno. Start do druhé půle byl horší a soupeři stačilo jen pár sekund, aby využil našeho špatnho bránění. Zbytek utkání opět dobýváme zataženou obranu soupeře a ani přes pětiminutovou powerplay se nám však vyrovnat nepodaří. [rep:baya]

4.kolo: 1.B třída - 14.9.2014, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - OREL OBŘANY 4:1 (1:0)
branky: Lange ml. 2, Řezáč, Chroust
sestava: Kovalčík - Řezáč, Klečka, Stoklásek, Chroust, Svoboda, Lange ml., Kratochvíl
3.kolo: 1.B třída - 14.9.2014, hřiště Kraví Hora
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELEANO 7:2 (3:0)
branky: Chroust 3, Svoboda, Stoklásek, Lange ml., Klečka

Ve třetím a čtvrtém kole 1.B brněnské třídy se náš záložní tým bez sebemenších problémů dokázal vypořádat s oběma soupeři. Obě utkání probíhala naprosto totožně. Vysoké procento držení míče a dobrá hra v obrané fázi pro nás znamenala dalších 6 bodů. Pokud bude B-tým nadále pracovat jako doposud, tak se o klidnou sezónu ve středu tabulky nemusí obávat a může pomýšlet i na mnohem vyšší mety. [rep:baya]

utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SLOVAN "B" 3:1 (2:1)
branky: Lange ml., Saxl, Klečka

V prvním utkání hracího dne jsme nastoupily proti týmu, kterého několik hodin předtím vyzvalo i naše Céčko. Soupeř nastoupil v naprosto totožné sestavě a to na naše Béčko posílené hráči z prvního týmu nemohlo stačit. Náš tým v pohodě držel míč na svých sálovkách a navyšoval skóre. Ale i přesto výkon nebyl stoprocentní a atributy hry, jako pohyb bez míče a nabídka na nahrávku nebyly ideální. V útoku se v dobrém světle předvedl Pavel Svoboda, který svůj výkon okořenil čtyřmi brankami. Do druhého zápasu jsme nastoupily s vědomím, že k dobrému držení míče musíme zlepšit pohyb. Jak bez míče, tak i s ním. To se nám myslím podařilo a k ničemu nebezpečnému jsme hráče Slovanu nepouštěli. A pokud se soupeř k nějaké šanci dostal, tak narazil na v pohodě chytajícího Kovalčíka. Cesta k ideálnímu výkonu je daleká, ale hráči zasluhují pochvalu. [rep:baya]