22.KOLO - 28.5.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FC U BOBA 3:4 (2:2)

Večeřa 2, Trbušek

Jakubčík - Stoklásek, Svoboda, Večeřa, Trbušek, Řezník D., Bažant

K sobotnímu, poslednímu zápasu v Okresním přeboru, kterému předcházela páteční svatba člena našeho realizačního týmu, sobotní našlapané termíny velkých fotbalů a jistota prvenství v soutěži nastoupila sestava více než "poslepovaná". Přesto jsme měli vyhrát, ale málo pochopitelná power - play v závěru zápasu dala šanci soupeři, který hrál velmi dobře a naše zaváhání využil k překvapivému vítězství. Přesto jsme s osmibodovým náskokem soutěž vyhráli a postupujeme do jihomoravského KP.

21.KOLO - 15.5.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SAŇAŘI SOKOLNICE 6:4 (2:0)

Hansl 2, Večeřa, Popek, Trbušek, Starý

Jakubčík - Starý, Popek, Večeřa - Hansl, Fessl, Trbušek

Soupeř měl v úvodu dvě tutovky (Eddie v brance předvedl dva pohotové zákroky) a poločas nakonec vyzněl 2:0 (Hansl, Večeřa) pro nás. Zejména druhá branka na které se podílela krásnou kombinací celá čtveřice hráčů na hřišti byla parádní. Po půlminutě druhé půle protivník korigoval na 1:2. Za dvě minuty přinesla jisté uklidnění střela Petra Popka ze střední vzdálenosti, která překvapila gólmana soupeře - 3:1. Sokolničtí nerezignovali, bojovali a odměnou jim byl obrat skóre na 4:3 v jejich prospěch. Do konce utkání zbývalo 13 minut. Pomalu jsme se připravovali na power - play, ale k té nedošlo, jelikož během následujících čtyř minut jsme zvýšenou aktivitou strhli vedení opět na svoji stranu (Hansl, Trbušek). Minutu před koncem pečetil Petr Starý naše vítězství 6:4. Zajímavý a pěkný zápas to byl.

20.KOLO - 24.4.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ATLANTIS BRNO 10:2 (4:0)

Řezáč 3, Hansl 3, Žalud, Chráscina, Kratochvíl, Starý

Večeřa - Starý, Kratochvíl, Chráscina - Hansl, Řezáč, Žalud

Soupeře jsme porazili stejně jako v podzimní části osmibrankovým rozdílem.

19.KOLO - 10.4.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - HOMBRES BRNO "B" 6:3 (4:1)

Havlín 3, Fessl, Žalud, Starý

Večeřa - Starý, Popek, Kratochvíl - Havlín, Fessl, Řezáč, Žalud

V neděli odehrál B-tým zápas s druhým mužstvem tabulky OP Hombres Brno „B“. Po úvodních dvou šancích soupeře, které zlikvidoval náš brankář, jsme se dostali do tříbrankového vedení a zápas měli pod kontrolou. Na začátku druhého poločasu jsme vedli již 5:1, poté jsme odolali přesilovce soupeře po málo pochopitelném vyloučení našeho útočníka (zákrok maximálně na ŽK žlutou kartu, udělenou rozhodčím ze vzdálenější strany hřiště, když bližší rozhodčí vůbec nereagoval!) a zápas jsme dovedli proti aktivně hrajícímu soupeři k poklidnému vítězství.

18.KOLO - 27.3.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FC WODOWA 9:0 (7:0)

Havlín 4, Stoklásek 2, Řezáč, Fessl, Koutný

Večeřa - Stoklásek, Popek, Starý, Žalud - Havlín, Řezáč, Fessl, Koutný

Jednoznačné vítězství mohlo být po prvním poločase, který skončil 7:0 ještě mnohem vyšší, ale mnoho brankových příležitostí zůstalo nevyužito.

17.KOLO - 19.3.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ 4:0 (1:0)

Chroust 2, Starý, Koutný

Večeřa - Chroust, Popek, Řezník D. - Starý, Řezáč, Fessl, Koutný

16.KOLO - 5.3.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - R.I.P. BRNO 5:2 (2:1)

Fessl 3, Řezník, Chroust

Večeřa - Stoklásek, Chroust, Popek, Řezník - Starý, Řezáč, Fessl, Koutný

15.KOLO (dohrávka odloženého zápasu) - 19.3.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ASM DOLNÍ LOUČKY "B" 4:5 (0:3)

Řezník D. 2, Starý 2

14.KOLO - 19.2.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - STONES OF MADEIRA 3:1 (0:0)

Stoklásek 2, Koutný

Večeřa - Stoklásek, Popek, Řezník - Řezáč, Fessl, Koutný

Poněkud ve stínu večerního zápasu A-týmu se Spartou Praha bylo utkání 14.kola Okresního Přeboru, ve kterém jsme nastoupili v poněkud okleštěné sestavě a se dvěma hráči týmu U-19, Řezníkem a Koutným. Soupeře jsme ve druhé půli přetlačili v poměru 3:1 a v soutěži si stále uchováváme neporazitelnost.

13.KOLO - 13.2.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - AB STŘELICE 12:2 (5:0)

Havlín 6, Řezáč 3, Kratochvíl, Chroust, Starý

Večeřa - Chroust, Kratochvíl, Popek - Starý, Havlín, Řezáč

12.KOLO - 6.2.2022 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - PARTIZAN BLUDÁRE 4:4 (2:2)

Havlín 3, Fessl

Večeřa - Starý, Popek, Svoboda, Havlín, Hansl, Řezáč, Fessl, Řezník

Houževnatí Partizáni nám nedají nikdy nic zadarmo, dokáží se na nás příkladně motivovat a často to od nich i bolí. V neděli byl k vidění kvalitou rámce OP zápas nadstandardní úrovně. Za stavu 3:3 jsme rozehráli pět minut před koncem power-play na vítězství a dokázali jsme jí proměnit ve vedení 4:3. Soupeř po námi takticky "odfláknutém" závěru dokázal vyrovnat v poslední (!) vteřině, ale možno podotknout, že za svojí bojovnost si remízu zasloužil.

11.KOLO - 18.12.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FC U BOBA 8:7 (4:5)

Havlín 5, Svoboda, Hansl

Bažant - Chráscina, Popek, Svoboda, Havlín, Hansl, Řezáč, Fessl, Klečka

V posledním kole první poloviny soutěže byla k vidění "divočina", ve které jsme prohrávali už 1:5. Do poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a po změně stran jsme obrat dokonali i když ještě v posledních vteřinách zápasu soupeř neproměnil velkou brankovou příležitost.

10.KOLO - 4.12.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SAŇAŘI SOKOLNICE 6:1 (1:1)

Havlín 4, Popek, Bílý

Jakubčík - Kratochvíl, Popek, Bílý, Odehnal, Trbušek, Havlín, Řezáč, Urban

Možná nejlepší soupeř v dosavadním průběhu soutěže. Prohrávali jsme 0:1 a v dalším průběhu zápasu jsme měli za úkol poradit si se zahuštěným obranným valem soupeře. To se nám podařilo až v průběhu druhého poločasu.

9.KOLO - 27.11.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ATLANTIS BRNO 12:4 (6:0)

Havlín 4, Svoboda 2, Popek, Fessl, Řezáč, Starý, Odehnal, Hansl

Bažant - Svoboda, Starý, Popek, Hansl, Havlín, Fessl, Řezáč, Odehnal

Jednoznačný průběh, dvouciferný výsledek.

8.KOLO - 20.11.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - HOMBRES BRNO "B" 2:1 (2:1)

Chráscina 2

Večeřa - Chráscina, Svoboda, Pokorný, Hansl, Fessl, Řezáč

V zápase dvou dosud neporažených týmů, který kvalitou jednoznačně převyšoval standard okresního přeboru jsme nakonec přetlačili svého soupeře nejtěsnějším rozdílem. Nebýt našich nepřesností v zakončování především v prvním poločase, mohli jsme zvítězit vyšším rozdílem, ale mohli jsme i prohrát, kdyby naopak nebylo mnoha výborných a spolehlivých zákroků našeho brankáře Vaška Večeři. Jednobrankové vítězství se tak zdá být nakonec přijatelné a zasloužené, soupeři patří respekt za kvalitní zápas.

7.KOLO - 14.11.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FC WODOWA 5:2 (3:1)

Hansl 3, Řezáč, Kratochvíl

Večeřa - Kratochvíl, Saxl, Řezáč, Hansl

Zápas jsme odehráli pouze s pěti hráči (4+1) a tedy bez možnosti střídat ale ani tato skutečnost neznamenala ztrátu a tabulku vedeme s plným bodovým ziskem.

6.KOLO - 6.11.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ 6:2 (4:0)

Havlín 4, Chráscina, Řezáč

Večeřa - Chráscina, Popek, Řezáč, Havlín, Odehnal, Urban

Proti zkušeným chlapíkům z Líšně bylo víceméně rozhodnuto po prvním poločase i když to vůbec nemuselo být 4:0. Soupeř pozorně bránil a jelikož nebyla naše hra dozadu vůbec bezchybná, dostal se do mnoha přečíslení, šancí a jedna branka mu nebyla uznána po předchozí ruce. Takže přestávkový čtyřgólový náskok byl možná víc, než jsme si zasloužili. Ve druhé půli jsme zápas kontrolovali, přidali pátou branku a v závěru jsme hráli opět power - play. Ta ale byla tentokráte poměrně lehkovážná a výsledkem byly dva góly v naší opuštěné bráně - 5:2. Konečné skóre jsme stanovili v poslední minutě šestou trefou.

1.KOLO (dohrávka odloženého zápasu) - 6.11.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - PARTIZAN BLUDÁRE 11:1 (3:1)

Havlín 6, Chráscina 2, Starý 2, Řezáč

Večeřa - Chráscina, Popek, Řezáč, Havlín, Odehnal, Starý

Šli jsme rychle do vedení a soupeř dokázal rycle vyrovnat na 1:1. Další průběh byl ve znamení naší stálé převahy, ale brankář Partizánu držel svůj tým parádními zákroky dlouhou dobu a třetí branku jsme vstřelili až v posledních vteřinách první půle. Po změně stran jsme již brankové příležitosti proměňovat dokázali a skóre narůstalo. Hráli jsme i několikaminutovou power - play, jelikož bylo potřeba pošetřit síly šestičlenné sestavy do druhého zápasu, který jsme měli ještě na programu.

5.KOLO - 30.10.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - R.I.P. BRNO 13:3 (6:0)

Havlín 4, Svoboda 4, Pokorný 3, Řezáč, Starý

Jakubčík - Starý, Svoboda, Odehnal - Pokorný, Řezáč, Havlín

Proti poslednímu týmu tabulky Okresního Přeboru to bylo v tomto zápase vzhledem k naší nepočetné, nicméně velmi kvalitní sestavě pouze o výši skóre.

4.KOLO - 16.10.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ASM DOLNÍ LOUČKY "B" 3:1 (2:1)

Chráscina 2, Havlín

Večeřa - Chráscina, Stoklásek, Popek - Starý, Řezáč, Havlín, Odehnal

Solidní zápas s kvalitním soupeřem, ve kterém jsme se po pátečním senzačním vítězství našeho "A"-týmu maličko obávali o koncentraci, jsme nakonec zvládli. Vedli jsme 1:0, soupeř skóre srovnal, ale do poločasu nás Tomáš Chráscina svojí druhou brankou poslal opět do vedení. Tři minuty před koncem zápasu pečetil naše vítězství Dominik Havlín, po zakončení, kterému předcházela otočka na brankovišti.

3.KOLO - 10.10.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - STONES OF MADEIRA 15:1 (10:0)

Havlín 6, Chráscina 4, Řezáč 3, Trbušek, Starý

Večeřa - Chráscina, Starý, Řezáč, Trbušek, Havlín

Do utkání jsme nastoupili v sestavě pouze 5+1 (zúčastnili se všichni možní hráči, kteří neměli právě velký fotbal) ale ta byla kvalitní a svému soupeři nedala šanci.

2.KOLO - 2.10.2021 / hala Maloměřice

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - AB STŘELICE 7:3 (3:2)

Chráscina 2, Urban 2, Saxl, Hanuš, Odehnal

Pšurný - Chráscina, Hanuš, Saxl - Řezáč, Urban, Odehnal, Večeřa

V zápase jsme měli jednoznačnou převahu, kterou jsme ale střelecky vyjádřili až po změně stran. Skóre mohlo být mnohem vyšší.