RIO DE ČUČO CUP 2017

30.07.2017 22:00

Systém turnaje: 20 mužstev ve čtyřech skupinách po 5. Z každé postupují první 4 týmy do čtyř čtyřčlenných skupin. Odtud postupují první dva týmy do čtvrtfinále. Dále K.O.

Kvalifikační skupina D:

ŽABINŠTÍ VLCI - ŽEBĚTÍN 3:0 (2:0) - Řezáč, Svoboda, Zábojník

ŽABINŠTÍ VLCI - KENTAUŘI 2:1 (0:0) - Chroust, Zábojník

ŽABINŠTÍ VLCI - RED TEAM 3:0 (0:0) - Chroust 2, Mezník

ŽABINŠTÍ VLCI - SEBRANKA 1:0 (1:0) - Černý

V sobotu se odehrály kvalifikační skupiny. Byli jsme zařazeni do skupiny D, ze které jsme si zajistili spolehlivě postup z prvního místa, když jsme vyhráli všechny čtyři zápasy. I když dva výsledky byly pouze s jednobrankovým rozdílem, o našem plném bodovém zisku nebylo pochyb.

Skupina d - II.fáze turnaje:

ŽABINŠTÍ VLCI - FRANTA TÝM 2:2 (1:1) - Lange, Hansl

ŽABINŠTÍ VLCI - SEXY BOYS 6:0 (4:0) - Zábojník 2, Hansl, Řezáč, Svoboda, Chroust

ŽABINŠTÍ VLCI - TEQUILLA INVICTUS 11:0 (5:0) - Zábojník 4, Řezáč 3, Hansl 3, Chroust

Zápas s Franta týmem jsme měli vyhrát, bohužel nakonec jsme zachraňovali remízu tři minuty před koncem. Další zápasy ve skupině byly střeleckými závody o to, kdo z dvojice favoritů vyhraje "na skóre" skupinu. To se nakonec podařilo našemu soupeři a bohužel to  pro nás znamenalo v prvním kole vyřazovací části nejtěžšího možného soupeře.

Čtvrtfinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - CHELSEA OSLAVANY 1:2 (1:2) - Hansl

Obě branky které jsme inkasovaly padly po chybách jednotlivců. Prohrávali jsme 0:1, Laďa Hansl dokázal rychle vyrovnat, ale do přestávky šel soupeř do vedení. Druhá půle probíhala za naší převahy, snažili jsme se útočit, ale kvalitní protivník odolal a celý turnaj nakonec i vyhrál. Tenhle zápas byl víceméně předčasným finále.