11.  HÁDY 46 : 115 15 5:2 8:5     02 - Schneeweiss
12.  JOVIMER 39   100 11 5:1 8:2     01 - Zezulka
22.kolo: 3.B třída - 24.5.2017, hřiště Srbská
sestava: Lange st. - Lange ml., Švanda, Saxl, Chroust - Černý, Bažant, Letzel, Řezáč, Klečka
21.kolo: 3.B třída - 24.5.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ANTABUS 4:4 (2:2)
branky: Bažant 2, Lange ml., Chroust
sestava: Lange st. - Lange ml., Švanda, Saxl, Chroust - Černý, Bažant, Letzel, Řezáč, Klečka

První zápas jsme s vítězem soutěže zahájili dobře a vedli 2:0. Soupeř srovnal do přestávky po dvou našich nedůslednostech v obraně. Vyrovnaná hra ve druhé půli znamenala spravedlivou remízu 4:4. V druhém zápase se nám vůbec nedařilo. Skvělý výkon soupeřova gólmana a naše střelecká impotence se nakonec odrazily na konečném výsledku a naší velmi překvapivé prohře 4:5.

20.kolo: 3.B třída - 10.5.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MUSKETEERS 4:3 (1:2)
branky: Černý 2, Řezáč 2
sestava: Bažant - Lange, Schneeweiss, Švanda, Saxl - Chroust, Černý, Letzel, Řezáč
19.kolo: 3.B třída - 10.5.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MADRID "B" 3:3 (1:2)
branky: Schneeweiss, Lange ml., Černý

Ani v jednom ze zápasů jsme se nedostali do potřebného tempa, působili jsme unaveně a až nepříznivé stavy proti oběma soupeřům nás donutily k větší aktivitě. S Madridem jsme již prohrávali 0:2 a v prvním poločase byl soupeř aktívnější a lepší. V závěru poločasu jsme dokázali korigovat po otočce Boba Langeho a v úvodu druhé půle Peťa Schneeweiss pěknou střelou z úhlu skóre srovnal. Po důsledném sledování míče nás o několik minut později poslal do vedení Dan Černý. Bohužel po chybě v obranné činnosti jsme dovolili soupeři skóre srovnat. Touto remízou jsme s největší pravděpodobností přenechali našemu soupeři konečné druhé místo v celkové tabulce soutěže a náš tým obsadí příčku bronzovou. Stínem zápasu je zranění Petra Švandy, které způsobyl zbytečný faul jednoho z přemotivovaných soupeřů. Ve druhém zápase se sympatickými Mušketýry jsme opět prohrávali. Skvělý výkon podal zejména v prvním poločase gólman soupeře a pět minut před koncem byl stav nerozhodný 3:3. I za tohoto stavu jsme hráli power - play a po půldruhé minutě se nám podařilo nakonec zachránit hubené vítězství po nekompromisním projektilu kanonýra Černého.

utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAPPLE "C" 8:1 (2:0)
branky: Černý 3, Letzel 3, Lange ml. 2

Po jednoznačném vítězství v prvním zápase přišlo trápení s Jopparamu. Prohrávali jsme 1:4, 3:5 a v poslední minutě ještě 5:7. Od závěru první půle jsme hráli víceméně bez brankáře a v posledních vteřinách utkání jsme dvěmi brankami zachránili alespoň remízu. Tohle je přesto ztráta!

16.kolo: 3.B třída - 6.5.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HK 4:5 (2:2)
branky: Lange 2, Chroust 2
sestava: Bažant - Lange, Chroust, Schneeweiss, Švanda, Letzel, Klečka, Řezáč

Zatímco v podzimní části soutěže jsme týmu HK nadělili "desítku", tak v tomto utkání jsme stále dotahovali nepříznivý stav a nakonec jsme zcela nečekaně  a zbytečně prohráli. Využívání brankových příleřitostí bylo opravdu žalostné!

sestava: Bažant - Lange, Švanda, Černý, Letzel, Klečka, Řezáč, Zezulka

První zápas byl zcela jednoznačnou záležitostí a skóre mohlo být mnohem vyšší. Druhé utkání se vyvíjelo dle předpokladů, poločas jsme vyhráli 5:1, ale po změně stran jsme pár situací docela "odflákli" (především v bránění) a dovolili jsme sympatickému soupeři korigovat na pro něho přijatelných 8:5.

13.kolo: 3.B třída - 22.4.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 2:2 (1:1)
branky: Lange 2
sestava: Bažant - Vala, Švanda, Schneeweiss - Lange, Letzel, Klečka, Řezáč

Do vedení jsme šli po proměněném přímém kopu z hranice brankoviště, když si brankář postavil zeď tak nedobře, že pro Boba Langeho nebylo nejmenším problémem trefit míč tam, kde to byla tutovka - 1:0. Do poločasu však vedení ztrácíme po protiútoku soupeře. Ve druhé půli máme převahu a jdeme do vedení po dlouhám centru na brankoviště, který Bob Lange usměrnil kolem vybíhajícího brankáře do sítě - 2:1. Dva body jsme ztratili zcela zbytečně, jelikož chybu při hře bez brankáře potrestal soupeř trefou přes celé hřiště - 2:2.

12.kolo: 3.B třída - 8.4.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOVIMER 8:2 (2:2)
branky: Vala 3, Letzel 2, Lange, Chroust, Klečka
sestava: Bažant - Vala, Švanda, Schneeweiss, Lange - Letzel, Chroust, Klečka, Řezáč

První poločas byl z naší strany plný nepřesností a pouze díky pozornému Milanovi Bažantovi - náš brankář šel za poločas 3x na zem!!! :-) v brance jsme neprohrávali. Po změně stran jsme ale přidali na důrazu, zlepšili pohyb a s přibývajícími minutami soupeř našemu vzrůstajícímu tlaku odolat nedokázal. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 8:2 a mohlo být i vyšší.

branky: Švanda

V zápasech s týmem Antabus jsme měli absolutně více ze hry, svému soupeři jsme bohužel doslova darovali dvě branky a prohráli 1:3. Ve druhém zápase jsme rychle vedli 2:0 a mysleli si, že už je vše hotové. Soupeř ale obětavě bojoval a vedl 3:2 a 4:3. Dvě minuty před koncem jsme v power - play srovnali stav na 4:4. Ve hře bez brankáře jsme pokračovali i za tohoto stavu a přestože jsme si vytvořili ječtě tři výhodné střelecké pozice, skóre se již nezměnilo. Tyto výsledky znamenají po odehrané podzimní části soutěže naše druhé místo v tabulce.

branky: Klečka 2, Letzel 2, Chroust, Černý

V obou zápasech jsme hráli dobře a o vítězi bylo víceméně jasno i když tým Jopparamu dokázal v prvním poločase vzdorovat. V tabulce nám patří po těchto odehraných zápasech 2.místo.

7.kolo: 3.B třída - 15.10.2016, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MADRID "B" 2:4 (1:1)
branky: Chroust 2
sestava: Řezáč - Vala, Saxl, Švanda, Bažant - Chroust, Svoboda, Klečka, Letzel
6.kolo: 3.B třída - 15.10.2016, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MUSKETEERS 7:3 (3:3)
branky: Chroust 3, Klečka 2, Letzel, Saxl

V prvním utkání jsme prohrávali po několika vteřinách 0:1 a v desáté minutě to bylo dokonce 1:3. Poté jsme zlepšili především nasazení a do poločasu bylo skóre srovnáno. Po změně stran soupeř již nebezpečný příliš nebyl a v poklidu jsme si dokráčeli pro výhru 7:3. Zápas s Madridem byl zcela jiný. Náš soupeř hrál chytře. Věděl že se s námi nemůže pouštět do otevřeného boje a my jsme tak po celý zápas naráželi na zahuštěné brankoviště a kluci madridští to hráli dobře. My jsme nedokázali nic kloudného vymyslet a chyběl především moment překvapení. Sice jsme vedli 1:0 a 2:1, ale po brejcích jsme inkasovali dvě branky a ani závěrečná pětiminutová power – play nic nevyřešila. Naše ostřelování soupeřovy branky létalo většinou těsně vedle a když jsme se trefili, na místě byl velmi dobře chytající protivníkův gólman. A byli jsme to my, kdo naopak ještě inkasoval do prázdné branky. Nečekaná ztráta!

utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 4:4 (1:2)
branky: Svoboda 2, Klečka, Bažant

V zápase s FC Wodowa jsme vyrovnávali v power – play na 3:3, poté jsme se pokusili v přesilovce pokračovat a zvítězit, ale po chybě jsme opět prohrávali - 3:4. V závěru jsme alespoň vyrovnali na konečných 4:4. Ale zápas jsme měli vyhrát a remíza je jednoznačnou ztrátou. V utkání s týmem HK (spojený tým loňských mužstev Hlt Club a Kobas) to bylo více jednoznačné, než jsme předpokládali a soupeř si nakonec odnesl z každého poločasu "bůra".

branky: Letzel 2, Saxl 2, Lange ml., Klečka, Švanda, Chroust

První zápas s Céčkem Mitry byl pouze otázkou skóre, které se nakonec zastavilo na osmičce. Ve druhém utkání jsme v první půli nehráli dobře, bylo to plné nepřesností a těsně před poločasem jsme dokonce inkasovali. Po změně stran to bylo výrazně lepší, dali jsme třetí "uklidňující" branku a v závěru proměnil ještě Robert Lange dva 10m pk za sedmý a osmý faul soupeře.

1.kolo: 3.B třída - 3.9.2016, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HÁDY 5:2 (2:0)
branky: Chroust 2, Letzel, Saxl, Lange ml.
sestava: Bažant - Lange ml, Schneeweiss, Saxl - Letzel, Chroust, Lange

Vcelku poklidný zápas a jednoznačné vítězství i když sestava byla poměrně okleštěná.