Branky: vlastní, Chráscina - Štrajt 2, Künstner, Rešetár, Holý, Vnuk
Žabinští Vlci Brno: Pšurný (Večeřa) – Chráscina, Hanuš, Cenek, Kratochvíl, Svoboda, Pokorný, Hansl (C), Havlín, Trbušek
SK Interobal Plzeň: Němec (Vahala, Luhový) – Rešetár, Buchta, Vnuk, Holý, Štrajt, Seidler, Künstner
Rozhodčí: Filipský, Čuba - Havlík

Pátečnní utkání začalo velmi nečekaně, jelikož již ve 3.minutě šel domácí tým po poněkud překvapiné a šťastné brance do vedení. S míčem letícím přes celé hřiště skončil gólman Plzně Vahala za brankovou čarou a po nezbytné chvilce porady sudích byla branka uznána - 1:0. Vysoký favorit ale velice brzy skóre otočil po brankách Künstnera (5.), Rešetára (6.) a Holého (7.) a čtvrtou branku hostí vstřelil Vnuk, když proměnil samostaný nájezd na gólmana ŽV. Minutu před koncem unikla naopak domácí trojice proti jedinému obránci Interobalu a trefou k pravé tyči dal Chráscina stavu skóre z pohledu domícího týmu přijatelnou poločasovou podobu - 2:4. Po změně stran se domácímu týmu dařilo dvanáct minut držet plzeňské hráče "na uzdě". Ve 32. minute se prosadil hostující Štrajt. V dalších minutách byla k vidění pokračující útočná snaha hostí, pozorná obrana domácích a v závěru i power - play Interobalu. Když už to vypadalo, že skóre 2:5 bude konečnou podobou, dvě vteřiny před koncem opět Štrajt potrestal nekoncentrovanou nepozornost domácí obrany šestou brankou - 2:6.

Ohlasy po utkání:

Michal Letzel (Žabinští Vlci Brno): "Náš zápas proti jednoznačnému favoritovi dopadl dle papírových předpokladů, přestože jsme se ujali překvapivě vedení. Hráli jsme víceméně dle svých možností a za svůj výkon se myslím nemusíme stydět."