27. + 28.KOLO - 12.6.2023 / hřiště Rybnická

Jakubčík - Popek, Saxl, Chroust, Koutný, Řezáč, Bažant, Pfeffer ml.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 2:4 (2:1)

Jakubčík, Pfeffer ml.

Bažant - Popek, Saxl, Koutný, Řezáč, Pfeffer ml., Jakubčík

Poslední hrací den proběhl zcela v poklidu a v posledním zápase si v poli zahrál i brankář Eddie Jakubčík, který vstřelil i svoji první branku v dresu ŽV. Soutěž jsme vyhráli s velkým náskokem devatenácti bodů. V sestavách Céčka se v sezóně vystřídalo 18 hráčů všech věkových kategorií a bylo možné vidět například třicetiletý věkový rozdíl mezi hráči. Za celou sezónu jsme obdrželi pouhé 2 žluté karty a zvítězili jsme i v soutěži slušnosti.

Pfeffer ml. 3, Řezáč

Jakubčík - Popek, Saxl, Schneeweiss - Řezáč, Bažant, Pfeffer ml.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - GEPARD 2:2 (2:1)

Saxl, Řezáč

Předposlední hrací den nám věkový průměr sestavy "kazili" jen mládežník Fru Fru (autor hattricku v zápase s Attack) a Eddie v brance. Jinak veterán kam se podíváš. V prvním zápase jsme si vstřelili vpodstatě dvě vlastní branky, ale výhru to neohrozilo. Ve druhém to byla remíza s předposledním týmem tabulky, jehož výkon však rozhodně tomuto pořadí neodpovídal. Pozoruhodnou akcí se blýskl Peťa Popek, který pronikl celým hřištěm jako nůž máslem a před brankou vybídl se skórování neběhajícího spoluhráče. Soupeř vyrovnal po přímém kopu z hranice brankoviště, kdy se mu podařilo do sítě dopravit smolně odražený míč. Remíza to byla ale víceméně spravedlivá.

23. + 24.KOLO - 14.5.2023 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FC WODOWA "C" 6:1 (3:1)

Bažant 2, Koutný, Chroust, Saxl, Bodeček

Jakubčík - Popek, Chroust, Saxl, Chroust, Koutný, Bažant, Bodeček, Stoklásek

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - XXX BRNO 15:0 (6:0)

Koutný 3, Řezník F. 3, Bažant 3, Saxl 2, Chroust 2, Bodeček 2

Jakubčík - Popek, Chroust, Saxl, Chroust, Koutný, Bažant, Bodeček

Dvě jednoznačná vítězství, při kterých si naši hráči v poklidu a s chutí zastříleli, znamenají čtyři kola před koncem soutěže jistotu celkového prvenství.

21. + 22.KOLO - 30.4.2023 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - OREL ŘEČKOVICE "B" 3:0 (0:0)

Řezáč, Koutný, Teichmann

Jakubčík - Popek, Saxl, Stoklásek, Pfeffer, Koutný, Řezáč, Teichmann

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STONES OF MADEIRA "B" 5:1 (2:1)

Koutný 3, Teichmann 2

Jakubčík - Popek, Saxl, Pfeffer, Koutný, Řezáč, Teichmann

V prvních poločasech obou zápasů jsme se brankově neprosazovali tak, jak bychom si sami přáli, po změně stran to bylo v obou případech již v pořádku a šest bodů nám upevňuje vedení v průběžné tabulce.

19. + 20.KOLO - 16.4.2023 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BLUE FLAMES "B" 5:2 (0:2)

Řezáč 2, Koutný 2, Pfeffer

Jakubčík - Popek, Saxl, Bažant - Pfeffer, Koutný, Řezáč, Klečka

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ELIŠKA "B" 5:1 (3:0)

Bažant 2, Pfeffer, Klečka, Koutný

Jakubčík - Popek, Saxl, Řezník F., - Pfeffer, Koutný, Bažant, Klečka

Ve vyrovnaném prvním poločase prvního zápasu s Blue Flames jsme inkasovali po dvou chybách a sami neproměnili několik slibných příležitostí. V druhém poločase se náš diesel už rozjel na plné obrátky a brzy, po výborně sehrané standardce a nekompromisnímu zakončení Piňdy, se podařilo vyrovnat. Osm minut před koncem jdeme do vedení, které jsme nakonec po pěkných akcích navýšili. Druhé zápas s Eliškou byl poklidný a komplikoval nám ho pouze výborný výkon soupeřova brankáře. V druhém poločase soupeř aplikoval bezúspěšně power - play, my přidali dva góly po ukázkových kombinacích.

17. + 18.KOLO - 26.3.2023 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - DEPORTIVO 9:2 (3:1)

Řezáč 3, Klečka 2, Stoklásek, Chroust, Řezník F., Vlach

Jakubčík - Stoklásek, Popek, Vlach, Chroust - Klečka, Řezáč, Pfeffer ml., Řezník F.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - TROPICANA 7:1 (2:0)

Chroust 3, Pfeffer ml. 2, Řezník F., Stoklásek

Protentokrát se v sestavě Céčka před pozorně chytajícím Eddiem (který si vedle kvalitních zákroků luxusně postavil i branku a její tyče) sešla poměrně zkušená obrana a docela netradiční útok složený ze speciálního borca Pinďulína.cz (35), ultraveterána Slimáka (55), dorostence Řízka (17) a juniora Fru Fra (18). Naši borci to zvládli s přehledem a ve dvou zápasech soupeřům nasypali dohromady 16 kousků. Vše odstartoval Rosťa "Slimák" Klečka, který byl jako nejstarší hráč v sestavě autorem dvou prvních branek, kdy se vždy bezchybně orientoval na "pachové skvrně" v brankovišti soupeře. Střelecky se pěti zářezy prosadil Kristian Chroust, který si ke čtyřem trefám do soupeřových sítí připsal i parádního "zaplouváka" k levé tyčce vlastní kasy. Byl to zábavný, pohodový podvečer a po zaváhání dosud vedoucího týmu soutěže Stones of Madeira jsme se posunuli na průběžnou první pozici.

15. + 16.KOLO - 17.3.2023 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - LITRPŮL 4:3 (3:1)

Řezáč, Stoklásek, Koutný, Vlach

Bažant - Stoklásek, Popek, Vlach - Svoboda, Řezáč, Koutný

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STARÝ LÍSKOVEC 13:1 (4:1)

Svoboda 4, Koutný 3, Řezáč 3, Stoklásek, Bažant, Popek

Netradiční hrací den, v brance Milan Bažant, devastace týmu ze Starého Lískovce, bojovní veteráni z Litrpůlu, šest bodů do tabulky, druhé místo v průběžném pořadí soutěže - to byl pátek 17.března.

13. + 14.KOLO - 11.12.2022 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SLAVOJ 6:2 (4:0)

Koutný 4, Chroust, Pfeffer

Bažant - Stoklásek, Popek, Řezník F. - Chroust, Řezáč, Koutný, Pfeffer ml.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 3:2 (0:1)

Koutný 2, Chroust

Podzimní část soutěže zakončilo naše Céčko dvěma vítězstvími, která znamenají posun na první místo průběžné tabulky.

11. + 12.KOLO - 12.11.2022 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FC WODOWA "B" 9:1 (3:0)

Koutný 4, Chroust 2, Pfeffer 2, Řezáč

Jakubčík - Chroust, Bažant, Řezník F. - Řezáč, Koutný, Pfeffer ml., Večeřa

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - XXX 9:1 (5:1)

Koutný 4, Chroust 2, Bažant, Pfeffer, Řezáč

Dvě jednoznačná vítězství a stejné skóre - 2x 9:1. Střelecky se dařilo Kubovi Koutnému. který zaznamenal celkem 8 branek.

9. + 10.KOLO - 6.11.2022 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ATTACK 2:2 (0:0)

Řezáč 2

Jakubčík - Popek, Saxl, Vlach, Řezník F. - Řezáč, Pfeffer ml., Bažant

ŽABINŠTÍ VLCI "C" -  GEPARD 4:1 (2:0)

Pfeffer ml. 2, Řezáč, Popek

Sestava doznala na poslední chvíli dvě změny a jedno oslabení. V prvním zápase s Attack jsme přišli o vítězství několik vteřin před koncem a druhý zápas proti Gerapdům jsme si již pohlídali. V průběžné tabulce jsme druzí.

7. + 8.KOLO - 23.10.2022 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - OREL ŘEČKOVICE "B" 2:2 (1:2)

Bažant, Chroust

Jakubčík - Chroust, Stoklásek, Schneeweiss - Koutný, Bažant, Klečka, Řezáč

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STONES OF MADEIRA 6:0 (2:0)

Koutný 2, Bažant 2, Řezáč, Stoklásek

V prvním zápase jsme sahali po vítězství, ale naše 1000%ní šance nebyla v závěru využita a zápas skončil dělbou bodů. Druhý zápas jsme odehráli s jistotou i když výše skóre je možná vzhledem k průběhu utkání pro soupeře krutá. Po osmi odehraných kolech vedeme tabulku.

5. + 6.KOLO - 9.5.2022 / hřiště Rybnická

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - TROPICANA 2:3 (0:1)

Koutný, Pfeffer ml.

Jakubčík - Chroust, Stoklásek, Popek, Saxl - Mezník, Koutný, Pfeffer ml., Bažant

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - DEPORTIVO 2:1 (1:1)

Chroust, Koutný

V obou zápasech jsme se přes jednoznačnou převahu nedokázali náležitě střelecky prosadit. V prvním zápase s Deportivem to na hubené vítězství 2:1 stačilo. S Tropicanou jsme dlouho prohrávali 0:1 a hlavním hrdinou byl gólman soupeře, který se rozchytal k parádnímu výkonu. Ve druhém poločase jsme dvema "slepenými" góly po kombinačních skóre konečně otočili v náš prospěch a zdálo se, že si jdeme pro vítězství. Soupeře jsme ale posadili do sedla sami - nejprve jsme neproměnili penaltu, krátce poté jsme si vstřelili při nešťastném obranném odkopu vlastní branku a při závěrečné power - play, kdy jsme se za nerozhodného stavu 2:2 snažili strhnout vedení na svoji stranu jsme 9 vteřin před koncem inkasovali a překvapivě prohráli 2:3!