27. + 28.KOLO - 5.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - EXCALIBUR 12:0 (7:0)

Groch - Chroust, Svoboda, Bažant - Fessl, Koutný, Pfeffer ml.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BIANCO "B" 7:2 (2:2)

Fessl 2, Pfeffer ml., Svoboda, Řezník D., Chroust, Bažant

Groch - Chroust, Svoboda, Popek, Řezník D. - Fessl, Koutný, Bažant, Pfeffer ml.

Naše poslední dva zápasy v soutěži jsme zvládli zcela bez problémů. V konečném ořadí nám patří 1.místo, když máme s týnen Stones of Madeira shodný počet bodů, horší skóre ale lepší rozhodující kriterium, kterým je bilance ze vzájemných utkání, jelikož jsme oba vzájemné souboje vyhráli (3:2 a 6:2). Odkaz na tabulku - ZDE

26.KOLO - 29.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STARÝ LÍSKOVEC 4:4 (1:1)

Koutný 2, Řezník F., Bažant

Bažant - Svoboda, Koutný, Řezník F., Pfeffer ml.

Ve druhém zápase jsme již prohrávali 1:3 ale podařilo se nám zvýšenou aktivitou otočit stav na 4:3. Soupeř vyrovnal 10 vteřin před koncem. Ve čtyřech hráčích bez střídání ale naši kluci nezklamali.

25.KOLO - 5.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - LITRPŮL 5:1 (2:0)

Řezník F. 2, Koutný, Svoboda, Bažant

Naši mladí hráči s veteránem v brance zvládli první zápas s přehledem.

24.KOLO - 15.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KOCOVINA 8:4 (4:3)

Chráscina 3, Koutný 2, Fessl 2, Řezáč

Jakubčík - Chráscina, Stoklásek, Koutný, Řezáč, Fessl

V utkání jsme začali katastrofálně a po dvou minutách vedl soupeř 2:0. Během dalších deseti minut jsme se však již dostali do tempa a otočili výsledek na 4:2, na poločasových 4:3 korigoval soupeř těsně před přestávkou. A ihned po přestávce to bylo 4:4. Ve zbytku zápasu jsme ale získali opět převahu a tříbrankové vedení 7:4. Pět minut před koncem se lehce zranil při srážce se soupeřem brankář Eddie Jakubčík a i když byl jeho stav takový, že po chvilce mohl nastoupit, pošetřili jsme našeho gólmana a zbytek utkání dohráli v power - play, při které jsme ještě přidali osmou branku. Nutno podotknout, že tým soupeře nám byl velmi zdatným protivníkem a utkání bylo velmi zajímavé.

23.KOLO - 15.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STONES OF MADEIRA "B" 6:2 (4:0)

Fessl 2, Chráscina 2, Stoklásek, Koutný

Jakubčík - Chráscina, Stoklásek, Koutný, Řezáč, Fessl, Letzel

V zápase s vedoucím týmem tabulky, zkušenými Stones of Madeira, jsme museli uspět, abychom mohli v posledních čtyřech kolech usilovat o celkové vítězství v soutěži. První poločas byl zcela v naši režii a soupeř naší branku téměř neohrozil. Po změně stran jsme si již tříbodový zisk s přehledem pohlídali.

22.KOLO - 8.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SLAVOJ 5:2 (3:0)

Řezáč 2, Koutný 2, Svoboda

Bažant - Chráscina, Koutný, Svoboda - Řezáč, Fessl, Klečka

21.KOLO - 8.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 12:3 (7:0)

Řezáč 6, Klečka 3, Chráscina, Koutný, Fessl

Bažant - Chráscina, Koutný, Stoklásek - Řezáč, Fessl, Klečka

20.KOLO - 1.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - RESTART 13:2 (5:0)

Chráscina 5, Pfeffer ml. 2, Fessl 2, Řezník F. 2, Řezník D., Řezáč

Bažant - Chráscina, Večeřa, Řezník F. - Řezáč, Fessl, Pfeffer ml., Řezník D.

19.KOLO - 1.5.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ATTACK 7:1 (3:1)

Bažant 2, Chráscina 2, Pfeffer ml., Fessl, Řezník D.

Večeřa - Chráscina, Bažant, Řezník F. - Řezáč, Fessl, Pfeffer ml., Řezník D.

18.KOLO - 24.4.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ELIŠKA "B" 11:3 (5:1)

Chráscina 6, Popek 3, Fessl, Řezník D.

Jakubčík - Popek, Schneeweiss, Chráscina - Bažant, Fessl, Řezník D.

Podzimní prohra s Eliškou se neopakovala a soupeři jsme načepovali i v okleštěné sestavě lahodnou jedenáctku. Střelecky se zaskvěl Tomáš Chráscina se šesti přesnými trefami.

17.KOLO - 24.4.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BAFANCOVA JEDENÁCTKA 10:2 (0:1)

Chráscina 4, Fessl 2, Popek, Bažant, Schneeweiss, Stoklásek

Jakubčík - Popek, Schneeweiss, Stoklásek - Chráscina, Bažant, Fessl

Ve třetí minutě jsme prohrávali 1:2, zbytek zápasu byl ale již v jednoznačné režii našeho týmu a mezi střelce se zapsali nakonec všichni hráči v sestavě.

16.KOLO - 3.4.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOBSKO 1:2 (0:1)

Popek

Jakubčík - Popek, Řezník F. - Řezáč, Koutný, Pfeffer ml.

I odvetu s posledním týmem tabulky jsme prohráli a ani soustavný tlak na soupeřovu branku neznamenal víc než jedinou (!!!) vstřelenou branku.

15.KOLO - 3.4.2022 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SEA LIONS 3:0 (1:0)

Chráscina 2, Řezník F.

Jakubčík - Popek, Řezník F., Chráscina - Řezáč, Koutný, Pfeffer ml.

Při svém prvním startu za tým mužů se mezi střelce zapsal dorostenec Filip Řezník :-). V sestavě dostali příležitost tři hráči z mládežnických týmů.

14.KOLO - 31.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BIANCO "B" 4:10 (3:2)

Trbušek, Fessl, Letzel, Popek

Jakubčík - Schneeweiss, Popek, Trbušek - Řezáč, Letzel, Fessl

Poslední zápas podzimní části soutěže proti kvalitnímu Biancu jsme v konečné podobě nezvládli i když po prvním poločase jsme po brankách Rádi, Fesslíka a Myšáka vedli 3:2. Po změně stran šel ale soupeř po dvou individuálních akcích svých hráčů rychle do vedení, které navyšoval i díky naší málo důrazné obraně a snaze o vyrovnání. Vše bylo podtrženo dvěmi inkasovanými brankami při naší power - play a v závěru to soupeř dotáhl až na "desítku". Tímto se tabulka po polovině soutěže velmi vyrovnala a týmy na prvních pěti příčkách se vtěsnaly do pouhých tří bodů.

13.KOLO - 31.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - EXCALIBUR 2:0 (0:0)

Trbušek 2

Dobývání soupeřovy branky bylo v prvním poločase jalové a bez efektu. Mnohdy soupeře podržel jeho gólman a až v páté minutě druhé půle dokázal Radim Trbušek skórovat. Další naše šance zůstaly nevyužity, soupeř hrál v závěru několik minut bez brankáře a jeden z našich pokusů trefit opuštěnou branku byl úspěšný - 2:0.

12.KOLO - 24.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STARÝ LÍSKOVEC 2:4 (1:1)

Řezáč, Fessl

Bažant - Popek, Řezáč, Letzel, Klečka, Svoboda, Fessl

V zápase jsme zklamali totálně střelecky, za stavu 1:1 jsme šli do hry bez brankáře, ale ta se nám nevyplatila a inkasovali jsme postupně tři branky na které jsme již odpověděli pouze korekcí výsledku tři minuty před koncem.

11.KOLO 24.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - LITRPŮL 4:3 (2:2)

Řezáč 3, Svoboda

V zápase se zkušeným Litrpůlem jsme 2x vedli a soupeři se podařilo 2x vyrovnat. Poté jsme odskočili na vedení 4:2 a v posledních šesti minutách hrál protivník power - play. Po hezké akci se mu podařilo korigovat na 3:4, vítězství jsme však již dokázali uhájit. Střelecky se hattrickem prosadil Zbyňa Řezáč.

10.KOLO - 17.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KOCOVINA 3:3 (1:2)

Bažant 2, Řezáč

Jakubčík - Saxl, Schneeweiss, Bažant, Popek - Řezáč, Trbušek, Fessl, Letzel

Vedli jsme po luxusní kombinaci Saxl / Řezáč a Pinďa to dával do prázdné. Soupeř hrál dobře a do poločasu se skóre měnilo v náš neprospěch - 1:2. V průběhu druhé půle se nám nedařilo protivníka ničím překvapit a když ano - zasahoval brankář soupeře, který podal skvělý výkon. Deset minut před koncem jsme inkasovali na 1:3 a brali time out. Dlouhá poziční power - play nakonec, po dvou trefách Milana Bažanta, vedla alespoň k zisku bodu za remízu 3:3.

9.KOLO 17.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - STONES OF MADEIRA "B" 3:2 (2:2)

Trbušek, Letzel, Schneeweiss

V utkání padly poměrně rychle tři branky. Radim Trbušek trefil hezkou střelou ze střední vzdálenosti, soupeř vyrovnal po chybě v naší obraně a vzápětí jsme šli opět do vedení po akci Trbušek / Letzel a po brance Michala Letzela to bylo 2:1. Po další nedůslednosti v bránění bylo ale opět vyrovnáno. Stále jsme poměrně hazardovali svojí nedůslednou obranou s průběžným stavem. Naštěstí nás několikrát podržel Eddie Jakubčík v brance. Po změně stran se naše obranná činnost zlepšila a vítěznou branku dotlačil po zákroku soupeřova gólmana na druhý pokus Peťa Schneeweiss - 3:2. Soupeř hrál ještě power - play, ale stav jsme udrželi.

8.KOLO - 3.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FC WODOWA "C" 2:1 (0:0)

Trbušek 2

Jakubčík - Saxl, Schneeweiss, Řezáč, Trbušek, Večeřa

Pět minut před koncem vyrovnaného zápasu jsme vstřelili vedoucí branku a vedení jsme s přehledem udrželi.

7.KOLO 3.10.2021 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SLAVOJ 4:1 (3:1)

Trbušek 2, Saxl, Schneeweiss

Velmi prořídlá sestava dokázala vybojovat šest bodů. Respekt!

6.KOLO - 26.9.2021 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - RESTART 3:2 (0:2)

Odehnal 2, Saxl

Jakubčík - Saxl, Popek, Řezáč, Klečka, Odehnal, Večeřa

V zápase jsme prohrávali už 0:2, ale velmi dobře sehranná power - play znamenala otočení výsledku v náš prospěch.

5.KOLO - 26.9.2021 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ATTACK 2:1 (0:0)

Stoklásek, Klečka

Jakubčík - Saxl, Stoklásek, Popek, Řezáč, Klečka, Odehnal, Večeřa

Vyrovnané utkání a tříbodový zisk.

4.KOLO - 12.9.2021 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ELIŠKA "B" 0:9 (0:5)

Jakubčík - Saxl, Bažant, Večeřa - Řezáč, Klečka, Fessl

Náš střelecký kolaps a produktivita velmi dobře hrajícího soupeře byla neuvěřitelná. Tyčky měl soupeř rovněž postavené dobře a nedal nám od začátku sebemenší šanci na úspěch.

3.KOLO - 12.9.2021 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BAFANCOVA JEDENÁCTKA 8:3 (5:1)

Fessl 3, Řezáč 2, Letzel, Saxl, Klečka

Jakubčík - Saxl, Popek, Bažant, Večeřa - Řezáč, Letzel, Klečka, Fessl

V první minutě jsme sice prohrávali, v dalším průběhu zápasu bylo již vše bez problémů. Pouze na začátku druhé půle soupeř korigoval z 5:1 na 5:3, ale brzy jsme si zajistili dostačující vedení.

2.KOLO - 5.9.2021 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOBSKO 0:2 (0:0)

Jakubčík - Vala, Saxl, Stoklásek, Popek - Bažant, Řezáč, Letzel, Klečka

V celém průběho zápasu jsme byli lepším týmem, bohužel nedokázali jsme se prosadit střelecky. Závěrečných šest minut jsme hráli power - play a v posledních vteřinách dostali druhou branku do opuštěné klece. Zbytečná prohra.

1.KOLO - 5.9.2021 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SEA LIONS 5:2 (3:1)

Řezáč 3, Popek, Bažant

První zápas nové sezóny představoval souboj našeho veteránského týmu (věkový průměr hráčů v poli byl 47 let) s týmem mladíků Sea Lions, se kterým jsme se v soutěžích ještě neutkali. V zápase převážila naše zkušenost a o vítězi utkání nebylo od začátku víceméně pochyb.