14.  TORCIDA 92 : 170 23 4:7 12:3    04 - Pšurný
15.  SVÁŽNÁ 72 : 186 22 15:2 11:4    04 - Starý
16.  TEMPO 65 : 124 18 7:2 5:1    04 - Schneeweiss
30.kolo: 1.B třída - 25.6.2017, hřiště Rybnická
branky: Řezáč 4, Chroust 3, Klečka 2, Kratochvíl, Černý
sestava: Pšurný - Vala, Chroust, Kratochvíl, Klečka, Černý, Řezáč
29.kolo: 1.B třída - 25.6.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ONYX 5:0 - KONTUMAČNĚ
branky: -

První soupeř se ke svému poslednímu utkání nedostavil a oslabené mužstvo Svážné nebylo schopno optimálně eliminovat naši převahu. Výsledkem je dvouciferný výsledek a čtyři trefy Zbyňka Řezáče.

28.kolo: 1.B třída - 4.6.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - NASAN "B" 1:2 (1:1)
branky: Mezník
sestava: Pšurný - Schneeweiss, Chroust, Mezník, Hansl, Klečka, Černý, Řezáč, Bažant
27.kolo: 1.B třída - 4.6.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - GLORIA 3:0 (1:0)
branky: Hansl 2, Mezník

S oslabenou Glorií bylo vítězství povinností. Ve druhém zápase s Nasanem šlo prakticky o celkové prvenství v soutěži a přestože jsme vedli 1:0, z vítězství se nakonec radoval náš soupeř. Kuriozitou byla skutečnost, že všechny tři branky, které v zápase padly byly v podstatě vlastní.

sestava: Bažant - Saxl, Stoklásek, Hansl, Klečka, Pšurný

V prvním zápase nás čekal těžký úkol - jednozápasovou stopku za karty totiž měli Chroust a Černý a navíc se nečekaně nedostavili dva nominovaní hráči (pokuta do klubové pokladny je samozřejmostí), takže jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání. Tím byl brankář Pšurný a do branky se postavil donominovaný veterán Milan Bažant. V zápase jsme již prohrávali 0:2, ale ještě během první půle jsme zaveleli k obratu, který jsme po změně stran dokonali a nakonec jsme si celkem v poklidu dokráčeli pro tři body, což bylo vzhledem k popisovaným předzápasovým problémům dosti nečekané. Střelecky se prosadil hattrickem Laďa Hansl, který nastoupil k oficiálnímu zápasu po delší době, jelikož byl zraněn. Proti Acrossu již zasáhli hráči Černý a Chroust, zápas jsme měli od začátku naprosto pod kontrolou a pouze řada neproměněných šancí nás připravily o vyšší vítězství.

24.kolo: 1.B třída - 9.4.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROUBSKO "B" 6:6 (2:4)
branky: Černý 2, Pšurný 2, Mezník, Chroust
sestava: Pšurný - Vala, Chroust, Černý, Mezník, Řezáč, Klečka
23.kolo: 1.B třída - 9.4.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SCHALKE 5:5 (1:1)
branky: Černý 2, Řezáč 2, Mezník

V prvním zápase se Schalke jsme rychle vedli, po našem prvním "vlastenci" ale bylo rychle skóre srovnáno. Během druhé půle jsme si vytvořili dvoubrankový náskok (už klasicky jednou vymetl pavučinky z přímáku Dan Černý) a všechno spělo ke třem bodům. Jenže v závěru jsme nejprve inkasovali z penalty, kterou si rozhodčí doslova "vyčaroval" a aby toho nebylo málo, v soupeřově power - play jsme si dali druhého "vlastence". Takže 5:5. Bylo nás v sestavě málo (včetně jednoho nemocného) a proti Troubsku nám velice rychle došly síly. Výsledkem byly dvě inkasované branky. Okamžitě jsme přistoupili k power - play a při ní brankář Jarda Pšurný dvěma góly srovnal. V přesilovce jsme pokračovali prakticky po zbytek zápasu, soupeř trestal každou chybu a trefami do prázdné branky se dostal do vedení 6:2. Dařilo se ale střílet góly i nám. Dvě minuty před koncem jsme snížili na 5:6 a v poslední minutě (i přes vyloučení a hu v oslabení!!!) jsme ve třech hráčích v poli srovnali zásluhou Dana Černého na konečných 6:6.

22.kolo: 1.B třída - 9.4.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - MORAVANY 3:1 (2:1)
branky: Chroust 2, Klečka
sestava: Pšurný - Stoklásek M., Vala, Schneeweiss, Chroust, Černý, Řezáč, Klečka
21.kolo: 1.B třída - 9.4.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TEMPO 5:1 (2:0)
branky: Chroust 2, Klečka 2, Černý

První zápas s týmem Tempa byl naprosto bez problémů a výsledek 5:1 je objektivním vyjádřením poměru sil. Ve druhém zápase nás čekal o něco těžší soupeř, třetí tým průběžné tabulky, mužstvo z Moravan. Do vedení jsme šli úžasným bodlem Martina Chrousta. Jeho nechytatelný projektil vymetl pavučinku v pravém horním růžku branky soupeře a zařadil se mezi nejhezčí góly této sezóny. Na 2:0 zvyšoval Rosťa Klečka, který si zpracoval míč v brankovišti, "po brazilsku" si položil brankáře a skóroval do prázdné branky. Drobná komplikace přišla v poslední minutě prvního poločasu, kdy jsme po několika nepřesnostech dovolili soupeři snížit na 1:2. Po změně stran jsme ale hráli to, co jsme potřebovali, soupeře jsme nepouštěli do ničeho nebezpečného a vítězství jsme si s přehledem pohlídali a třetí brankou zpečetili.

20.kolo: 1.B třída - 26.3.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UNITED 5:2 (0:1)
branky: Klečka 2, Chroust, Černý, Mezník
sestava: Pšurný - Chroust, Mezník, Černý, Klečka, Řezáč, Pokorný
19.kolo: 1.B třída - 26.3.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELEANO 7:3 (2:2)
branky: Pokorný 4, Černý, Chroust, Řezáč

Celeano: v úvodu zápasu nás soupeř docela nečekaně "motal" a zejména dvojice jeho nejlepších hráčů znamenala stálé nebezpečí pro naší branku. Nakonec jsme byli před poločasem rádi za vyrovnání na 2:2. Obě branky vymyslel Dan Černý a jeho finální přihrávky byly ukázkové. Po změně stran se již projevila kvalita naší sestavy, hráli jsme v klidu a o vítězi zápasu již nebylo pochyb. Střelecky se prosadil Paťa Pokorný, který rozvlnil síť soupeře 4x.

WŽU : Westžabáci začali nebojácně a když se nám nepodařilo proměnit solidní gólovku, byli to oni kdo se radoval. V první půli jsme hráli docela vlažně a hodně nedůrazně. Když se v úvodu druhého poločasu trefil po naší chybě soupeř po druhé, bylo jasné, že začíná "pošilhávat" po zisku bodů. Přeřadili jsme však na vyšší rychlostní stupeň, zpřesnili hru a zápas nakonec získali v poměru 5:2.

branky: Černý 2, Mezník 2, Chroust 2, Svoboda 2, Řezáč 2, Klečka, Pšurný

Torcida: úvodní gól vstřelil v první minutě chytrou střelou od půlky hřiště Dan Černý a určil tak průběh celého zápasu, ve kterém nekladl odevzdaný soupeř žádný odpor a je škoda, že jsme neproměnili další řadu brankových příležitostí. Mohli jsme tak atakovat historické rekordní výsledky.

Kampa : aktivní soupeř hrál velmi dobře a jeho hra neodpovídala v žádném případě jeho postavení v tabulce. Podržel nás brankář Pšurný. Za zmínku stojí skvěle proměněný trestný kop Dana Černého z osmi metrů. V poslední minutě jsme nabídli svojí hrubou chybou soupeři vyrovnání stavu, které však náš gólman nepřipustil úžasným zákrokem a z protiútoku pečetil nekompromisně vítězství Rosťa Klečka. Zápas nemusel být tak dramatický, kdybychom proměnili řadu tutovek a nenabízeli nedůrazem soupeři možnost skórovat.

16.kolo: 1.B třída - 26.2.2017, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ "B" 7:0 (2:0)
branky: Stoklásek 2, Řezáč 2, Lange, Klečka, Chroust
sestava: Pšurný - Chroust, Lange, Schneeweiss, Stoklásek, Klečka, Řezáč

Oslabená sestava soupeře nám nedokázala vzdorovat a zápas byl víceméně pouze otázkou výše skóre. Branka na 7:0 byla gólem číslo 100, který jsme v soutěži vstřelili a jejím autorem nebyl nikdo jiný než legendární Zbyňa Řezáč, který pohotově zužitkoval přihrávku Jary Pšurného při naší závěrečné jednominutové power - play.

15.kolo: 1.B třída - 11.12.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ "B" 5:2 (2:1)
branky: Hansl 2, Řezáč, Lange, Svoboda
sestava: Bažant - Chroust, Vala, Lange, Mezník - Hansl, Pokorný, Svoboda, Klečka, Řezáč

V závěrečném zápase podzimní části 1.B třídy jsme nastoupili s cílem třemi body uhájit vedení v soutěži, což se v poklidně probíhajícím zápase bez problémů podařilo.

14.kolo: 1.B třída - 4.12.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SVÁŽNÁ 15:2 (8:0)
branky:
sestava: Pšurný - Chroust, Saxl, Vala, Lange - Kratochvíl, Hansl, Svoboda, Klečka
13.kolo: 1.B třída - 4.12.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ONYX 9:5 (5:1)
branky:

V obou zápasech jsme po šesti minutách vedli 3:0 a vše bylo víceméně jasné. V utkání s Onyx to bylo krátce po změně stran již 6:1, poté jsme mírně polevili, soupeř dotahoval až na 6:4, ale o výsledek jsme se bát v žádném případě nemuseli a v závěru jsme svoje vítězství potvrdili navýšením skóre. Se Svážnou to byla kanonáda od začátku do konce, hráli jsme kombinačně, místy exhibičně a soupeř po celý zápas nevěděl kde mu hlava stojí. Výborný výkon podali oba veteráni v sestavě Rosťa Klečka a Radim Saxl, ale celkově jsme hráli velmi dobře. Získaných šest bodů a vylepšené skóre znamená, že jsme se v tabulce posunuli na první místo.

sestava: Pšurný - Chroust, Saxl, Černý, Hansl, Pokorný, Klečka

V prvním zápase s týmem Gloria jsme prohrávali 0:1, do přestávky jsme však skóre otočili a ve druhé půli jsme šli zcela přesvědčivě za ziskem třech bodů. Soupeř podal kvalitní výkon a tak byl k vidění velmi solidní futsal. Proti Nasanu šlo ve druhém zápase o vedoucí příčku tabulky. Podařilo se nám parádně využít třikrát přečíslení 3/2. Poté jsme se již snažili hru kontrolovat. Při power - play korigoval Nasan na 3:5, ale po další necelé minutě znamenala trefa do opuštěné branky soupeře vítěznou pojistku. V tabulce jsme tak svého soupeře bodově dostihli a druhá příčka nám patří pouze díky horšímu skóre. Podali jsme velmi dobrý výkon, výborně zachytal Jara Pšurný a Laďa Hansl trefil v obou zápasech hattrick.

sestava: Pšurný - Chroust, Schneeweiss, Stoklásek, Vala, Černý, Hansl

Velmi oslabená sestava zvládla nakonec oba své nedělní zápasy a v obou zvítězila shodným výsledkem 5:3. Po prvním zápase museli odejít obránci Stoklásek a Vala a jelikož se v průběhu druhého utkání zranil Schneeweiss, dohrávali jsme pouze ve čtyřech hráčích v poli.

8.kolo: 1.B třída - 16.10.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROUBSKO "B" 9:0 (4:0)
branky: Pokorný 4, Řezáč, Saxl, Černý, Chroust, Starý
sestava: Pšurný - Chroust, Saxl, Starý, Černý, Pokorný, Řezáč
7.kolo: 1.B třída - 16.10.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SCHALKE 4:2 (1:0)
branky: Starý 2, Černý, Saxl

Béčko si v neděli poradilo s oběma protivníky celkem v poklidu. Prví zápas byl sice mírně zdramatizován, když se naše vedení 3:0 smrsklo během pěti minut na stav 3:2 a soupeř hrál bez brankáře. Bránili jsme ale pozorně a po svém pozorném zákroku poslal Jara Pšurný míč po lajně do běhu Peťovi Starému a ten neměl problém skórovat do opuštěného zařízení - 4:2 a konec. Druhé utkání bylo zcela jednoznačné, hráči si s chutí zahráli, zastříleli a brankově se nejvíce prosadila naše nová posila Patrik Pokorný.

branky: Hansl, Schneeweiss

Béčko nepředvedlo proti soupeři z Moravan příliš dobrou hru a především koncovka byla špatná. V závěru poločasu, za stavu 0:0, se navíc zranil gólman Libor Kovalčík, mezi tyče se musel posunout hráč z pole a protivník této situace využil ke vstřelení dvou branek. O přestávce se do branky připravil Milan Bažant a když jsme po čtyřech minutách snížili na 1:2 vypadalo to, že zápas zvládneme bez problémů otočit. Bohužel jsme stříleli slepými náboji a po zbytečné chybě v rohu hřiště (ve snaze našeho obránce zabránit nic neřešícímu autu) jsme nabídli soupeři pohodlné zvýšení na 3:1. V power – play jsme jeden gól dostali, jeden gól dali a výsledkem je zcela zbytečná prohra s průměrným protivníkem. Ve druhém zápase s Tempem jsme byli rozhodnuti další překvapení nepřipustit a i když mírná ztráta koncentrace dovolila soupeři v polovině druhého poločasu snížit během dvou minut z 0:3 na 2:3, v dalším průběhu jsme měli situaci jednoznačně pod kontrolou.

4.kolo: 1.B třída - 4.9.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UNITED 2:1 (2:0)
sestava: Kovalčík - Vala, Stoklásek M., Saxl, Lange, Lang, Černý, Hansl, Mezník

Dvě bezproblémová vítězství, přestože to druhé pouze jednobrankovým rozdílem.

2.kolo: 1.B třída - 4.9.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TORCIDA 4:7 (3:2)
branky: Černý 2, Kratochvíl, Vala
sestava: Pšurný - Vala, Schneeweiss, Kratochvíl, Chroust - Černý, Hansl, Klečka, Bažant
1.kolo: 1.B třída - 4.9.2016, hřiště Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KAMPA 5:4 (5:0)
branky: Hansl 2, Vala 2, Klečka
sestava: Pšurný - Vala, Schneeweiss, Stoklásek M., Chroust - Černý, Hansl, Klečka, Bažant, Letzel

První kolo soutěže se nám herně nevydařilo. V zápasech s nováčky jsme odehráli pouze jediný solidní poločas. To byl ten první s Kampou a jelikož jsme v něm nastříleli pět branek, stačilo to nakonec na "upocenou" výhru 5:4, kyž to sympatický soupeř nezabalil a poctivě zápas dobojoval do konce. S Torcidou jsme v první půli nevyužili velké množství brankových příležitostí, vedli jsme v průběhu zápasu ještě 3:2, ale pak se vše totálně sesypalo a ani desetiminutová power play od stavu 3:6 nic neřešila.