28.kolo: 1.B třída - 9.6.2019, hřiště Okruh / Rybnická
branky: Chroust 3, Kratochvíl 2, Hansl 2, Řezáč, Bažant
sestava: Bažant - Chroust, Vala, Kratochvíl, Hansl, Řezáč
27.kolo: 11.B třída - 9.6.2019, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - RYCHLÉ PÍPY 9:1 (3:1)
branky: Řezáč 6, Hansl 3

Poslednímu týmu tabulky jsme v nadělili devět branek a podobně tomu bylo v posledním hracím dni i v případě vítěze soutěže - týmu Gloria. Pouze s jedním hráčem na střídání jsme oba soupeře jednoznačně přehráli, bohužel přestože jsme vitěze soutěže v obou vzájemných zápasech porazili, stačilo to pouze na druhé místo v konečné tabulce.

sestava: Pšurný - Stoklásek, Mezník, Chroust, Zezulka, Schneeweiss

Nastoupili jsme ve velmi oslabené a improvizované sestavě, přesto se nám podařilo získat plný počet bodů. Střelecky se po celý víkend dařilo Martinovi Chroustovi a proti Nasanu se trefil i náš brankář Jaroslav Pšurný.

branky: Havlín 2, Mezník, Řezáč, Hansl

Dva jednoznačné zápasy a šest "povinných bodů".

branky: Svoboda 3, Chroust 2, Mezník
sestava: Pšurný - Stoklásek, Saxl, Schneeweiss, Mezník - Chroust, Řezáč, Letzel, Svoboda

Proti Celtic jsme již vedli 4:0, ale zkušený soupeř zápas zdramatizoval, když snížil během druhé půle na 4:3. Vítězství jsme ale pohlídali a dvě branky Pavla Svobody přinesly v dalším průběhu utkání potřebné uklidnění. Mužstvo Interu nastoupilo pouze ve čtyřech hráčích, ale srdnatě vzdorovalo našemu tlaku a v první půlce gól nepadl. Po změně stran to už bylo víceméně na jednu branku a nakonec jsme statečně bojujícího soupeře třemi brankami přetlačili. Luxusní trefou pečetil výsledek Zbyněk Řezáč, který volný přímý kop ze sedmi metrů poslal do pravé pavučiny a vstřelil jednu z nejhezčích branek letošní sezóny.

sestava: Kovalčík - Chroust, Bažant, Hansl, Letzel, Řezáč

Schalke hrálo velkou část zápasu přesilovku s brankářem v poli, což naší sestavě pouhých pěti hráčů příliš nedovolovalo. Přesto jsme prohrát nemuseli. V závěru jsme rovněž zkusili power - play, ale výsledkem byly bohužel dvě branky v naší síti. Ve druhém zápase jsme od začátku využívali téměř všechny příležitosti a poločasové skóre 10:0 bylo pro soupeře hrozivé a ani po změně stran již nebyli hráči Across (kteří nás často dokázali v této soutěži potrápit a několikrát i porazit) schopni jakkoliv eliminovat náš rozjetý „válec“.

sestava: Bažant - Chroust, Mezník, Schneeweiss, Řezáč, Letzel, Starý

V prvním zápase jsme zvítězili nad Madridem brankou Zbyňka Řezáče minutu před koncem. Ve druhém utkání s týmem Debakl jsme již prohrávali 1:3 a desetiminutová power - play vedla pouze k nerozhodnému stavu i když šancí na vítězství bylo víc než dost. Vynikající výkon podal brankář soupeře!

branky: Hansl 2, Havlín 2, Chroust

Po sobotním vítězství Áčka ve 2.celostátní lize a následné akci všech členů týmu, termínům velkého fotbalu a několika zraněním se nedělní sestava skládala velice těžko. V prvním zápase s týmem Onyx jsme šli čtyři minuty před koncem za stavu 4:4 do power-play a hráli na vítězství. Branku jsme skutečně vstřelili ale v poslední minutě se po chybě v obraně podařilo soupeři vyrovnat. Zápas s Kampou byl od začátku jednoznačnou záležitostí.

14.kolo: 1.B třída - 16.12.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - GLORIA 5:2 (2:2)
branky: Mezník 2, Havlín, Zábojník, Pšurný
sestava: Pšurný - Mezník, Vala, Saxl, Schneeweiss - Chroust, Zábojník, Řezáč, Havlín
13.kolo: 1.B třída - 16.12.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - RYCHLÉ PÍPY 11:1 (1:1)
branky: Hansl 3, Zábojník 3, Chroust 2, Mezník, Saxl, Řezáč
sestava: Pšurný - Mezník, Vala, Saxl, Schneeweiss - Chroust, Zábojník, Řezáč, Hansl

Poločas 1:1 a poté desetibranková kanonáda, to byl zápas s posledním týmem tabulky Rychlými Šípy. Hlavním úkolem dne však bylo "přibrždění" lídra soutěže, tým Glorie, který do tohoto zápasu ještě neprohrál. Zvítězit se nám podařilo a po polovině soutěže je v tabulce první právě Gloria, na kterou jsme tímto vítězstvím snížili náskok na pět bodů a jsme druzí.

12.kolo: 1.B třída - 2.12.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROPICANA 8:2 (5:0)
branky: Havlín 3, Chroust 2, Vala, Starý, Pokorný
sestava: Strakoň - Chroust, Vala, Saxl, Schneeweiss, Jakš - Starý, Pokorný, Řezáč, Havlín
11.kolo: 1.B třída - 2.12.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - NASAN "B" 10:2 (6:1)
branky: Jakš 3, Pokorný 2, Saxl, Vala, Řezáč, Hansl, Chroust
sestava: Strakoň - Chroust, Vala, Saxl, Schneeweiss, Jakš - Starý, Pokorný, Řezáč, Hansl

Dobrá sestava, oslabený Nasan, sympaticky bojující Tropicana, naši hráči při chuti, celkem 18 vstřelených branek. Dvě jednoznačná vítězství, po kterých jsme se posunuli v tabullce na 2.místo.

branky: Chroust, Hansl, Havlín, Zábojník
sestava: Kovalčík - Chroust, Mezník, Jakš, Saxl - Hansl, Havlín, Řezáč, Zábojník

V prvním zápase jsme si bez problémů poradili s týmem Gepard. Naše čtyřbrankové vedení jsme však ve druhé půli nenavýšili a dovolili jsme naopak soupeři korigovat na pro něj jistě přijatelné skóre 4:2. Proti týmu Barum se nám nedaří a tohle utkéní nebylo vyjímkou. Po brance z pokutového kopu  jsme prohrávali 1:2. Po změně stran jsme šli 2x do vedení (3:2 a 4:3), ale soupeři se podařilo vždy vyrovnat. Na výsledku jíž nic nezměnila ani naše tříminutová power - play v závěru zápasu a remíza 4:4 je z tohoto utkání jednoznačnou ztrátou.

branky: Chroust 3, Hansl 2, Bažant 2, Chráscina 2, Klečka

Dvě jednoznačná a přesvědčivá vítězství nad týmy ze dna tabulky byla víceméně povinností. Doufejme, že si střelci schovali nějaké náboje do zápasů, které budou složitější a ve kterých to bude třeba.

sestava: Kovalčík - Chráscina, Chroust, Jakš - Černý, Klečka, Bažant, Řezáč

V prvním utkání jsme vedli po třech minutách 2:0 a přestože soupeř v první půli snižoval na rozdíl jedné branky, nebylo po změně stran o vítězi pochyb a skóre mohlo být mnohem vyšší. Druhý zápas jsme sice docela „odflákli“, ale nakonec se zkušeného soupeře podařilo udolat shodným výsledkem, jako zvítězilo v pátek naše „Áčko“ v Ostravě - tedy 7:5. Po nevydařeném úvodu soutěže jsme si s B-týmem konečně připsali plný bodový zisk a v tabulce se posunuli na 4.místo.

branky: Černý, Svoboda, Chráscina

Zvláštní zápasy. Naše stálá převaha a soupeřovo téměř 100%tní proměňování šancí. V prvním zápase to bylo již dokonce 1:5, poté jsme korigovali při power - play. Ve druhém utkání jsme darovali v první a druhé minutě soupeři dvě branky, přesto se nám podařilo skóre otočit. V poslední minutě měl ale slovo soupeř - takže plichta 3:3.

sestava: Pšurný - Mezník, Kratochvíl, Jakš, Řezáč

Končily dovolené, byli zranění, začaly velké fotbaly a v prvním kole se nám to nějak nesešlo. V prvním zápase jsme se museli dokonce vypořádat s hrou bez střídání. I tak čtveřice hráčů předvedla dobrou hru s množstvím šancí, jejich neproměňování nás ale stálo vítězství, neboť soupeř svoje příležitosti využil. Také druhý zápas byl pod naší taktovkou, s tím rozdílem, že jsme mohli střídat jednoho hráče a dařilo se nám i střelecky. Soupeř sice dvakrát srovnal, ještě před přestávkou jsme si ale díky powerplay vzali zpátky vedení, které jsme po přestávce navýšili a v poklidu dokráčeli ke třem bodům.