1.B TŘÍDA 2017/18 - ŽABINŠTÍ VLCI "B"

10.06.2018 16:00

ODKAZ NA TABULKU 1.B TŘÍDY - ZDE

26.kolo: 1.B třída - 10.6.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ "B" 2:2 (0:1)
branky: Svooda, Černý
sestava: Pšurný - Chroust, Vala, Schneeweiss - Černý, Kratochvíl, Svoboda, Řezáč

Pokud jsme se chtěli stát vítězem soutěže museli jsme porazit Béčko Líšně. A věděli jsme, že to bude úkol těžký. Soupeř musel naopak naplno bodovat, aby se v soutěži zachránil a bylo jasné, že se dostaví v plné sestavě a že zápas  proti ostříleným líšeňským matadorům bude mnohem těžší, než kdybychom hráli s některým z týmů ze špice tabulky. Měli jsme více ze hry, snažili jsme se být aktívní, ale protivník bojoval, bezchybně bránil a čekal na svoji příležitost. Ta přišla po chybě v naší rozehrávce a útočník soupeře svůj samostatný nájezd na brankáře proměnil. Do konce poločasu jsme dobývali obranu SKL, měli jsme hodně střel, ale všechno to lítalo těsně vedle. Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, navíc přibylo emocí, které svými výroky zapříčinil především jeden z dvojice rozhodčích. Vrchol všemu nasadil tento muž osm minut před koncem, kdy se odhodlal odpískat v takto důležitém zápase penaltu, jaké nabylo možno uvěřit! Po několikaminutové diskuzi, přerušené hře, konzultaci rozhodčích a pokřiku všech přítomných to exekutor penalty napálil do tyče a minutu poté jsme vyrovnali Pavlem Svobodou po hezké kombinaci uvnitř brankoviště Líšně. Oba týmy potřebovaly vyhrát a tak se oba snažily útočit. Pět minut před koncem jsme opět zaspali v bránění a bylo to 1:2. A přišla velká komplikace, kdy byl za špatné střídání potresán ŽK náš hráč a jelikož to byla druhá "žlutka", následovalo vyloučení a ve chvíli kdy jsme potřebovali dát dvě branky, jsme byli na hřišti jenom tři! Přesto jsme bojovali ze všech sil a při zisku míče jsme šli do hry s brankářem v poli i při oslabení. Po akci Dana Černého se soupeř dopustil šestého faulu a Dan vyrovnal skóre z "desítky". Oslabení jsme přestáli bez úhony a po jeho skončení jsme se okamžitě vrhli do power - play. Soupeř velmi dobře bránil, ale přesto jsme mohli zápas nakonec vyhrát, jelikož v samotném závěru jsme měli po dalším faulu možnost střílet druhou "desítku". Tato ohužel zůstala nevyužita a zápas dospěl do plichty, ze které něměl radost ani jeden ze soupeřů, jelikož pro nás znamenala ztrátu prvního místa a pro soupeře sestup.

25.kolo: 1.B třída - 3.6.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - GLORIA 4:3 (3:1)
branky: Řezáč, Vala, Lange, Kratochvíl
sestava: Pšurný - Chroust, Mezník, Lange, Vala - Černý, Kratochvíl, Jakš, Řezáč
24.kolo: 1.B třída - 3.6.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ONYX 3:1 (1:0)
branky: Lange, Vala, Jakš
sestava: Pšurný - Chroust, Mezník, Lange, Vala - Černý, Kratochvíl, Jakš, Řezáč

Úkol zněl jasně, porazit jak mužstvo za středu tabulky Onyx, tak naplno bodovat i s vedoucím týmem soutěže - Glorií. S Onyx jsme měli zápas pod kontrolou, soupeř v prvním poločase příliš nebezpečný nebyl, ale vstřelili jsme pouze jedinou branku, když se z dálky trefil střelou k tyči Robert Lange. To bylo vzhledem k naší převaze ale poměrně málo a po změně stran přišlo varování, když z ojedinělé šance soupeř vyrovnal. Do vedení nás brzy poslal Vladan Vala, když dostal "loženou přihrávku před prázdnou" a vítězství pečetil střelou ze střední vzdálenosti čtyři minuty před koncem Radek Jakš. Proti lídrovi tabulky jsme začali raketově a po patnácti vteřinách se po přihávce do brankoviště výborně orientoval Zbyňa Řezáč a vedli jsme 1:0. neuplynula ani celá minuta a měli jsme další "gólovku", ale ta zůstala nevyužita. Soupeř se po našem pětiminutovém tlaku "oklepal" a i on začal být nebezpečný. "Zlobil" především jeho "padesátigólový" kanonýr Knoflíček a v šesté minutě bylo vyrovnáno (stalo se tak po přímém kopu a naší špatně postavené zdi). Vedoucí branku vstřelil (stejně jako v prvním zápase) Vladan Vala, když se z hranice brankoviště parádně trefil do "pravého horního". V poslední minutě  první půle zahrával soupeř přímý volný kop a z odražené střely se dostal do brejku Bobo Lange a nezaváhal - 3:1. Vstřelili jsme branku tedy v první i v poslední minutě poločasu. Po změně stran pokračoval zápas za naší mírné převahy, přesto si soupeř vypracoval několik příležitostí a jedna z nich skončila po odrazu od tyče za zády našeho gólmana - 3:2. Sedm minut před koncem jdeme opět do dvoubrankového vedení, když střeleckou smůlu konečně prolomil neúnavný bojovník Michal Kratochvíl a nekompromisně prostřelil soupeřova brankáře - 4:2. Čtyři minuty před koncem hraje Gloria power - play, ale ta se nám daří bránit celkem s přehledem. Půldruhé minuty před závěrečným hvizdem přichází drobná komplikace, když našemu brankáři propadl u levé tyče míč až do sítě. Po zbytek zápasu jsme ale víceméně drželi míč a vítězství jsme si již vzít nenechali. Touto výhrou jsme svého soupeře v tabulce o bod předstihli a jedno kolo před koncem nám patří první příčka.

23.kolo: 1.B třída - 13.5.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UNITED 4:1 (3:0)
branky: Černý 2, Stoklásek, Chroust
sestava: Pšurný – Chroust, Stoklásek, Jakš, Bažant - Černý, Svoboda, Řezáč, Letzel
22.kolo: 1.B třída - 13.5.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - MADRID 6:1 (3:0)
branky: Řezáč 3, Chroust, Stoklásek
sestava: Pšurný – Chroust, Stoklásek, Jakš, Bažant - Černý, Svoboda, Řezáč, Letzel

Béčko mělo po minulém zpackaném dvojzápase co napravovat a v cestě mu stál v tu chvíli vedoucí tým tabulky Madrid. Náš tým se do soupeře (který nastoupil bez svého nejlepšího kanonýra) zakousl od úvodních minut velmi odhodlaně, jelikož pouze vítězství nás mohlo ještě udržet v naději na celkové prvenství v soutěži. Několik gólových šancí jsme zpočátku neproměnili, ale postupem času byla naše stálá převaha vyjádřena i brankami. Poločasové vedení 3:0 bylo více než slibné a i po změně stran probíhal zápas v podobném duchu jako v poločase prvním. Branku na stav 5:0 vstřelil z pokutového kopu Zbyňa Řezáč. Exekutor penalty to poslal do „levého horního“ a zkompletovaný hattrick mu byl odměnou za jeho nejlepší letošní výkon v dresu ŽV. Soupeř korigoval v samotném závěru zápasu. S WestŽabáky jsme se v posledních zápasech docela trápili. I tentokrát soupeř běhal, bojoval a hrál určitě kvalitněji, než by nasvědčovalo jeho postavení v tabulce. Do vedení jsme šli zásluhou Dana Černého, který se po samostatné akci na brankovišti dostal před soupeřova gólmana a rozhodl se Dawe Tomaszewského (který má naše střelce dokonale přečtené) nepřekonat hrubou silou, ale zahrál mu „grazioso na housličky“ - 1:0. Za několik minut jsme měli obrovské štěstí, jelikož hráč WŽU po „rozborce“ naší obrany přestřelil ze dvou metrů prázdnou branku! V dalším průběhu jsme ale již měli více ze hry a v závěru poločasu se nám podařilo navýšit skóre dvěma góly na 3:0. Vyhráno ale ještě nebylo, soupeř to nezabalil, zkoušel hrát power - play a velmi brzy se mu podařilo snížit. Na pět minut jsme vypadli z tempa, vyrobili několik nepřesností, ale soupeř toho naštěstí nevyužil. V dalších minutách jsme se již „srovnali“ a víceméně kontrolovali průběh utkání. V poslední minutě poslal s velkou chutí hrající Dan Černý míč krásným lobem do opuštěné branky West Žab a upravil tak skóre na konečných 4:1. 

21.kolo: 1.B třída - 6.5.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - BARUM 3:5 (1:0)
branky: Černý 2, Svoboda
sestava: Bažant - Lange, Chroust, Jakš - Řezáč, Svoboda, Klečka, Černý
20.kolo: 1.B třída - 6.5.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - RANGERS 3:3 (1:1)
branky: Svoboda, Chroust, Černý
sestava: Kovalčík - Lange, Chroust, Stoklásek, Bažant - Řezáč, Svoboda, Klečka, Černý

Špatná hra, nepohoda, neproměňování šanci a především katastroficky takticky zvládnutý zápas s týmem Barum. 

19.kolo: 1.B třída - 29.4.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROUBSKO "B" 6:2 (3:2)
branky: Chroust 2, Řezáč, Lange, Svoboda, Stoklásek
sestava: Pšurný - Lange, Saxl, Stoklásek - Řezáč, Svoboda, Chroust
18.kolo: 1.B třída - 8.4.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SCHALKE 4:0 (1:0)
branky: Svoboda 2, Chroust 2
sestava: Pšurný - Lange, Saxl, Stoklásek - Jakš, Řezáč, Svoboda, Chroust

Béčko mělo na programu dva zápasy s týmy ze středu tabulky a cíl byl jasný - bodovat naplno. V prvním utkání nás čekalo nevyzpytatelné Schalke. Brzy jsme vedli 1:0, ale v páté minutě se po faulu našeho obránce Stokláska na hranici brankoviště udála nehezká šarvátka. Rozlícené dvojici soupeřů nestačilo, že byl zmíněný faul odpískán, ale měla potřebu i fyzické „realizace“. To odnesl Radek Jakš, který byl po vzájemné potyčce s jedním z "rozdováděných divočáků" vyloučen. Rozhodčí nenašli dostatek odvahy vyloučit ze soupeřova týmu oba agresory a červené karty raději rozdělili v poměru 1:1. Radek Jakš je mnohdy „hlava horká“, ale v tomto případě se přesvědčil, že svět je zkrátka někdy „nespravedlivej“ a i klubová pokuta za ČK mu byla výrazně snížena! Další průběh zápasu již proběhl v poklidu, ve druhé půli jsme přidali tři branky a v posledních minutách jsme sehráli „údržbovou“ power - play s úmyslem šetřit síly na další zápas. S Troubskem to bylo jiné. Stál proti nám zkušený soupeř, který dobře bránil a přestože jsme měli stálou převahu, dlouho byl výsledek na vážkách. Do vedení nás poslal Zbyňa Řezáč, který v brankovišti důrazně sledoval míč a protlačil ho až za brankovou čáru. Troubsko vyrovnalo rovněž „zvláštním“ gólem a i třetí branka byla neobvyklá, jelikož střele Boba Langeho změnil směr bránící hráč a nedal tak svému gólmanovi šanci reagovat. Vedli jsme 2:1 a vypracovali si další šance, které se ale využít nepodařilo a tak přišlo zákonité vyrovnání, když se do brejku dostal soupeřův útočník a minutu před poločasem prostřelil našeho gólmana. V posledních vteřinách se ale velmi pěkně trefil Martin Chrtoust a my tak opět vedli (3:2). Ve druhé půli zkoušel soupeř často hru bez brankáře a při jedné akci jsme měli velké štěstí, když jedna ze střel orazítkovala obě tyče a odrazila se do pole!l Za dvě minuty poté předvedl náš brankář na brankové čáře superzákrok a od té chvíle jsme přidali na důrazu a naše čtvrtá branka víceméně rozhodla o vítězi. V závěru zápasu jsme se trefili ještě 2x a konečné skóre 6:2 bylo pro soupeře za jeho předvedenou hru možná i poněkud kruté.

17.kolo: 1.B třída - 8.4.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ACROSS 0:1 (0:0)
branky:  
sestava: Kovalčík - Lange, Saxl, Vala, Bažant - Řezáč, Svoboda, Hansl, Klečka
16.kolo: 1.B třída - 8.4.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELTIC 7:4 (3:1)
branky: Hansl 2, Svoboda 2, Chroust, Řezáč, Lange
sestava: Kovalčík - Lange, Saxl, Chroust, Jakš - Řezáč, Svoboda, Hansl, Klečka

Bude doplněno!

15.kolo: 1.B třída - 18.3.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KAMPA 7:3 (3:3)
branky: Hansl 3, Jakš 2, Černý 2
sestava: Kovalčík - Lange, Vala, Chroust, Bažant - Černý, Řezáč, Svoboda, Hansl, Jakš
14.kolo: 1.B třída - 13.3.2018, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROPICANA 5:3 (5:2)
branky: Chroust 2, Černý, Hansl, Černý
sestava: Kovalčík - Lange, Vala, Chroust, Bažant - Černý, Řezáč, Svoboda, Hansl, Jakš

V prvním zápase s Tropicanou jsme začali jako by se nám nechtělo, bez pohybu, důrazu a výsledkem bylo skóre 0:2, jelikož zkušený soupeř naší laxnosti využil téměř beze zbytku. Bylo třeba hráče maličko „nepochválit“ a výsledkem bylo zařazení na vyšší level rychlostního stupně a během čtyř minut jsme již vedli 3:2 a do poločasu jsme vedení navýšili na 5:2. Ve druhém poločase jsme nevyužili několik šancí a v závěru se podařilo soupeři korigovat. Ve druhém utkání s týmem Kampa to ze začátku bylo podobné, bez "nasazení" a i když byl soupeř výrazně slabší než předchozí Tropicana, bylo skóre poločasu 3:3! Po změně stran jsme již překvapení nepřipustili a v závěru jsme si zahráli i power – play, jejíž výsledkem byla sedmá branka v síti soupeře.

13.kolo: 1.B třída - 26.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SK LÍŠEŇ "B" 5:2 (1:1)
branky: Černý 2, Mezník, Hansl, Zábojník
sestava: Pšurnurý – Lange, Mezník, Chroust, Bažant, Černý, Řezáč, Zábojník

Po nerozhodnm poločase jsme zlepšeným důrazel zlomili soupeřovu velmi dobrou a obětavou defenzívu.

12.kolo: 1.B třída - 19.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
 
branky:  
sestava:  
11.kolo: 1.B třída - 19.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
 
branky:  
sestava:  

BUDE DOPLNĚNO

10.kolo: 1.B třída - 12.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - BARUM 3:3 (0:2)
branky: Černý 2, Chroust
sestava: Pšurný – Lange, Mezník, Chroust, Bažant, Černý, Řezáč, Zábojník, Hansl, Svoboda
9.kolo: 1.B třída - 12.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - RANGERS 7:2 (4:2)
branky: Černý 4, Mezník, Saxl, Zábojník
sestava: Tomaszewský – Lange, Mezník, Chroust, Bažant, Černý, Řezáč, Zábojník

Nejdříve jsme celkem jasně porazili Rangers, ale opět jsme se nevyvarovali bodové ztráty, když jsme neporazili poslední tým tabulky - mužstvo Barum. Dvoubrankový náskok soupeře jsme na konečnou remízu doháněli v power - play!

8.kolo: 1.B třída - 5.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UNITED 2:2 (2:1)
branky: Mezník 2
sestava: Kovalčík – Lange, Mezník, Chroust, Bažant - Černý, Řezáč, Klečka, Zábojník
7.kolo: 1.B třída - 5.11.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - MADRID 3:5 (2:2)
branky: Chroust 2, Lange ml.
sestava: Kovalčík – Lange, Mezník, Chroust, Bažant - Černý, Řezáč, Klečka, Zábojník

Letošní zápasy Béčka nejsou dobré a když se nescházíme ve špatných sestavách, tak výkony zústávají hluboko za očekáváním a hluboko za možnostmi hráčů. Tentoktát jsme získali jediný bodík a to jsme mohli i ve druhém zápase bez problémů prohrát.

6.kolo: 1.B třída - 21.10.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SCHALKE 4:1 (2:1)
branky: Černý 2, Řezáč, Zábojník
sestava: Kovalčík – Lange, Mezník, Černý, Řezáč, Chroust, Klečka, Zábojník
5.kolo: 1.B třída - 21.10.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROUBSKO "B" 5:6 (2:4)
branky: Černý 2, Mezník 2, Klečka
sestava: Kovalčík – Lange, Mezník, Černý, Řezáč, Chroust, Klečka, Zábojník

Zbytečná prohra s Troubskem, několik branek jsme svému soupeři doslova darovali. Ve druhém zápase jsme celkem v poklidu porazili Schalke. Momentální postavení v průběžné tabulce rozhodně neodpovídá možnostem našeho mužstva. Béčko bude muset "přidat plyn"!

4.kolo: 1.B třída - 8.10.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CELTIC 6:3 (2:1)
branky: Černý 2, Řezáč 2, Klečka, Chroust
sestava: Kovalčík – Lange, Vala ,Saxl, Bažant – Černý, Řezáč, Chroust, Klečka
3.kolo: 1.B třída - 8.10.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ACROSS 1:8 (0:5)
branky: Černý
sestava: Kovalčík – Lange, Vala, Saxl – Černý, Řezáč, Chroust, Klečka

Across: Celý zápas provázela řada našich hrubých chyb, které soupeř nekompromisně trestal. Soupeři jsme se nevyrovnali v pohybu ani důrazu a díky tomu, že jsme nebyli schopni proměnit žádné gólové příležitosti a na všech postech jsme podali podprůměrný výkon, zápas dopadl jednoznačným výsledkem 

Celtic: Zápas znovu začal naší hrubou chybou a soupeřovým vedení. Zlepšeným pohybem a zpřesněním hry jsme ale postupně zápas v poklidu kontrolovali, soupeř korigoval výsledek až posledních minutách, kdy již poklesla koncentrace týmu.

2.kolo: 1.B třída - 24.9.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - TROPICANA 5:5 (2:2)
branky: Černý 4, Bažant
sestava: Kovalčík - Vala, Saxl, Lange ml., Černý, Řezáč, Bažant, Zezulka
1.kolo: 1.B třída - 24.9.2017, hřiště Okruh / Rybnická
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KAMPA 4:2 (1:0)
branky: Černý 2, Zábojník, Chroust
sestava: Kovalčík - Vala, Saxl, Lange ml., Černý, Řezáč, Chroust, Zábojník

Vítězství v prvním zápase bylo celkem v poklidu. Ve druhém utkání jsme šli sice rychle do vedení ale po několika chybách jsme prohrávali 2:3 a poté dokonce 3:5. Power - play jsme hráli posledních osm minut, vyrovnali jsme dvě minuty před koncem a mohli jsme i zvítězit. Střela Radima Saxla v poslední vteřině (!!) utkání si již cestu do sítě bohužel nenašla. Nevyužili jsme velké množství šancí

 

 

—————

Zpět