22.kolo: 3.B třída - 9.6.2018, hřiště Srbská
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - RAZ NÁRAZ 11:3 (5:1)
branky: Svoboda 5, Chroust 2, Letzel, Klečka, Řezáč, Jakš
sestava: Bažant - Chroust, Lange ml., Schneeweiss - Letzel, Řezáč, Klečka, Svoboda
21.kolo: 3.B třída - 9.6.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLAT CLUB 3:6 (3:1)
branky: Letzel, Řezáč, Svoboda

K celkovému prvenství v soutěži jsme potřeovali získat ze závěrečných dvou zápasů minimálně 3 body. Když v zápase proti Hlt Clubu otevřel skóre střelou po uvolnění na brankovišti Michal Letzel již v první minutě, v páté minutě skóroval Zbyňa Řezáč po kombinaci do "prázdné" a za další dvě minutky prostřelil soupeřova brankáře Pavel Svoboda, vedli jsme 3:0 a zdálo se být hotovo. Ani inkasovaná branka v závěru poločasu nebyla dostatečným varováním. Jenže  Hlt Clubáci nejsou žádní "nazdárci", zabojovali a stala se věc málo vídaná. Inned v úvodu opět inkasujeme a nechytatelná "šibenice" Milana Šťastného znamená stav 3:3. Jenže to není vše a soupeř jde po naší další nedůslednosti dokonce do vedení. Znervozněli jsme, soupeř zahustil brankoviště, my jsme kupili jednu nepřesnost za druhou a ke skvělému výkonu se rozchytal gólman soupeře Mira Hrbek. Ve snaze o rychlé vyrovnání jsme otevřeli obranu a nabídli soupeři několik brejků, ze kterých jsme ještě 2x inkasovali! Prohráli jsme víceméně vyhraný zápas! V posledním zápase s Raz Náraz jsme měli tedy "nůž na krku" a další překvapení jsme již naštěstí nedopustili. Zlepšený pohyb, střelba a důraz znamenaly poločasové vedení 5:1 a celkové jednoznačné vítězství 11:3. V konečné tabulce nám tedy patří 1.místo. Gratulace Céčku!

20.kolo: 3.B třída - 2.6.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MUSKETEERS 4:2 (2:1)
branky: Letzel, Černý, Saxl, Chroust
sestava: Bažant - Chroust, Lange ml., Saxl - Černý, Jakš, Letzel, Řezáč
19.kolo: 3.B třída - 2.6.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAMPA "B" 9:0 (6:0)
branky: Chroust 3, Letzel 2, Řezáč 2, Bažant, Jakš

První zápas jsme zahájili kanonádou a poločasové skóre 6:0 bylo jednoznačným vyjádřením poměru sil na hřišti. Po změně stran jsme zvolnili tempo, spíše jsme stříleli za středních vzdáleností a přestali kombinovat. Skóre do konečné podoby narostlo až v závěru utkání. Ve druhém zápase jsme za velkého dusna nehráli proti Mušketýrům příliš dobře a i když byla naše převaha zřejmá, dovolili jsme svoji nedůsledností soupeři v závěru poločasu snížit na jednobrankový rozdíl. Ve druhé půli jsme nevyužili velké množství brankových příležitostí, ale o vítězi zápasu přesto nebylo víceméně pochyb.

18.kolo: 3.B třída - 19.5.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOPPARAMU 2:2 (1:1)
branky: Chroust, Řezáč
sestava: Kovalčík - Chroust, Schneeweiss, Jakš, Bažant - Svoboda, Klečka, Letzel, Řezáč
17.kolo: 3.B třída - 19.5.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAPPLE 4:5 (1:1)
branky: Svoboda 2, Jakš, Chroust

V zápase s týmem Kapple jsme 2x prohrávali, vyrovnali jsme na 2:2 a šli i do vedení. Soupeř vyrovnal brankou od poloviny hřiště, když míč směřující do brankoviště, kde stál náš brankář i naše obrana, prostě skončil v síti (!!!). Po špatném střídání, kdy náš obránce odešel ze hřiště (!!!) a daroval soupeři nájezd na branku jsme již prohrávali a další "krpa v obraně" se rovnala dalšímu samostatnému nájezdu soupeře - 3:5. Hrůza! V power - play jsme již pouze korigovali a po mnoha neproměněných šancích jsme zcela trestuhodně prohráli. Druhý soupeř - tým Jopparamu se zlepšuje každým kolem a jednalo se o velmi kvalitního protivníka. Opět jsme 2x prohrávali, většinu zápasu jsme měli sice více ze hry, ale naše střely končily těsně mimo branku (většinou nad) a tak na 2:2 vyrovnával Zbyněk Řezáč při naší power - play. Pokoušeli jsme se hrát na vítězství bez gólmana i za nerozhodného stavu, ale skóre se již nezměnilo.

utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 6:3 (1:3)
branky: Černý 3, Bažant 2, Lange ml.
sestava: Kovalčík - Saxl, Lange ml., Jakš, Bažant, Klečka, Letzel, Černý

Ačkoliv jsme po prvním poločase prvního zápasu prohrávali 1:3, o našem vítězství nebylo víceméně pochyb a téměř celopoločasová power - play po změně stran přinesla ovoce a konečné skóre 6:3. Druhý zápas byl koncertem především Dana Černého, kterého soupeř nedokázal absolutně eliminovat.

14.kolo: 3.B třída - 21.4.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 8:2 (5:2)
branky: Černý 2, Lange ml. 2, Letzel, Klečka, Schneeweiss, Bažant
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Saxl, Lange ml., Jakš - Bažant, Řezáč, Klečka, Letzel, Černý
13.kolo: 3.B třída - 21.4.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MITRA "C" 15:1 (8:1)
branky: Černý 3, Letzel 3, Lange ml. 3, Klečka 2, Schneeweiss 2, Bažant, Řezáč

Dvě jednoznačná vítězství, při kteých si za krásného počasí všichni hráči s chutí zahráli a zastříleli.

12.kolo: 3.B třída - 7.4.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ŘEČKOVICE 4:6 (1:1)
branky: Letzel, Bažant, Lange ml., Chroust
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Vala, Chroust, Lange ml. - Řezáč, Klečka, Letzel, Bažant, Jakš

První jarní zápas se nám vůbec nevyvedl. Nedůraz v obraně a totálně zpackaná power - play znamenaly naší nečekanou prohru. Soupeři jsme doslova darovaly čtyři ze šesti inkasovaných branek!

11.kolo: 3.B třída - 4.11.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - RAZ NÁRAZ 5:0 kontumačně
branky: -
sestava: Bažant - Schneeweiss, Saxl, Lange ml., Zábojník - Zezulka, Řezáč, Klečka, Letzel, Svoboda
10.kolo: 3.B třída - 4.11.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 9:3 (5:1)
branky: Svoboda 2, Řezáč 2, Letzel, Saxl, Lange ml., Klečka, Zezulka

Céčko bylo připraveno na "zápas podzimu", tedy na tradiční derby s týmem Hlt Club.. Bohužel soupeř k zápasu nastoupil bez svých dvou největších opor Milana Šťastného (nemoc) a Aleše Bečici (narození potomka) a zápas tak pozbyl na vyrovnanosti. Citelně oslabený soupeř nemohl vzdorovat tlaku našeho kompletního týmu a i když legendární brankář Miroslav Hrbek, dělal mezi tyčemi co mohl a několika výbornými zákroky držel pro soupeře dlouho přijatelné skóre, k dárku který jsme mu před zápasem předali (slavil totiž narozeniny) jsme nakonec přibalili i devět branek za jeho zády. Ke druhému zápasu dne bohužel nenastoupilo mužstvo Raz Náraz, takže poslední podzimní body bralo Céčko za kontumační výhru 5:0. Po podzimní části soutěže patří našemu tým druhá příčka s jednobodovou ztrátou na vedoucí celek.

9.kolo: 3.B třída - 28.10.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAMPA "B" 6:1 (4:1)
branky: Svoboda 5, Řezáč
sestava: Zezulka - Bažant, Lange ml., Letzel, Řezáč, Klečka, Svoboda

Zápas probíhal za naší jednoznačné převahy a při lepší koncovce mohlo být skóre dvouciferné. Nastoupili jsme v dosti improvizované sestavě a do branky se postavil trenér A-týmu Tomáš Zezulka, který se blýskl několika akrobatickými zákroky :-)

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAPPLE 5:3 (2:2)
branky: Chroust 2, Saxl, Řezáč, Lange ml.
sestava: Kovalčík - Chroust, Saxl, Lange ml. - Bažant, Zezulka, Řezáč, Klečka, Letzel

V prvním zápase jsme dokázali porazit vedoucí tým soutěže, když jsme dokázali otočit nepříznivý stav 2:3. Ve druhém zápase jsme ale neuspěli proti průměrnému týmu Jopparamu, jehož hráči zápas poctivě odběhali a odbojovali. To na nás pro v tomhle zápase bohužel stačilo.

utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 6:0 (3:0)
branky: Chroust 3, Zábojník, Zezulka, Klečka
sestava: Kovalčík - Chroust, Zábojník, Bažant, Zezulka, Řezáč, Klečka, Pařez

Dvě jednoznačná vítězství v máločetné sestavě.

4.kolo: 3.B třída - 23.9.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 2:3 (0:1)
branky: Lange ml., Zábojník
sestava: Kovalčík - Bažant, Lange ml., Zábojník, Zezulka - Letzel, Řezáč, Klečka, Pařez
3.kolo: 3.B třída - 23.9.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MITRA "C" 8:1 (4:1)
branky: Lange ml. 3, Řezáč 2, Letzel, Zábojník, Zezulka

Bylo velmi nepříjemné počasí, stále pršelo. S Mirtou jsme sice prohrávali 0:1, ale bylo pouze otázkou času, kdy a kolikrát se brankově prosadíme. Ve druhém zápase soupeř obětavě bránil, potrestal naše dvě chyby a trefil se i do prázdné klece při naší power - play. Prohrávali jsme tedy 0:3 a téměř celý druhý poločas jsme pokračovali ve hře bez gólmana. Podařilo se nám korigovat na 2:3 a i když vyrovnání bylo na spadnutí, další branku jsme již nevstřelili.

2.kolo: 3.B třída - 2.9.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MUSKETEERS 5:3 (2:1)
branky: Řezáč, Letzel, Chroust, Vala, Schneeweiss
sestava: Kovalčík - Vala, Schneeweiss, Saxl - Chroust, Letzel, Řezáč, Klečka
1.kolo: 3.B třída - 2.9.2017, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ŘEČKOVICE 3:0 (3:0)
branky: Letzel, Saxl, Bažant
sestava: Kovalčík - Vala, Schneeweiss, Saxl, Bažant - Chroust, Letzel, Řezáč, Klečka

V prvním zápase nové sezóny jsme skórovali již ve třetí minutě, když byl na konci "třídotekové" akce úspěšný Michal Letzel. Druhou branku přidal střelou z levé strany Radim Saxl a před poločasem se ještě parádně trefil "do šibenice" Milan Bažant. Po změně stran jsme měli stálou převahu, kterou se nám však již brankově podtrhnout nepodařilo. S Mušketýry to bylo sice rovněž vítězství o kterém víceméně nebylo pochyb, ale zápas nás (díky některým hráčům protivníka, kteří dohrávali situace jako o život) poměrně bolel. Nakonec jsme zvítězili 5:3.