18.kolo: 3.C třída - 13.6.2015, hřiště Srbská
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Chroust, Bažant - Letzel, Řezáč, Svoboda
17.kolo: 3.C třída - 13.6.2015, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SOKOL BRNO I 9:2 (3:0)
branky: Chroust 4, Letzel 2, Schneeweiss 2, Řezáč
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Chroust, Svoboda - Klečka, Letzel, Řezáč, Bažant

V prvním zápase s týmem Sokol brno I vůbec nic nenasvědčovalo, že hraje první tým tabulky s druhým a po naprosto jednoznačném průběhu jsme zvítězili 9:2 a zajistili si tak 1.místo ve 3.C třídě. Mnohem těžší souboj nás čekal v závěrečném zápase proti Litrpůlu. Za sedm minut jsme vedli 3:0 a nechali jsme se tímto strhujícím úvodem naprosto ukolébat. Toho zkušený soupeř využil a do poločasu bylo srovnáno. A to nás v závěru první půle hodně podržel Libor Kovalčík v brance. Po změně stran jsme hru více kontrolovali a čekali na chybu soupeře, která nakonec přišla a v poslední minutě jsme ještě pečetili vítězství na 5:3. Martin Chroust se stal s 27 brankami nejlepším sttřelcem soutěže. Věkový průměr našeho Céčka se po celý průběh soutěže pohyboval kolem 43 let. Gratulace a poděkováni všem!

16.kolo: 3.C třída - 6.6.2015, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 8:3 (3:1)
branky: Chroust 2, Letzel, Lange st., Lange ml., Řezáč, Klečka, Svoboda
sestava: Bažant - Schneeweiss, Chroust, Svoboda, Lange ml. - Lange st., Klečka, Letzel, Řezáč

Velmi brzy jsme prohrávali 0:1, ale když po závaru v brankovišti vyrovnal Robin Lange (starší) bylo zřejmé, že se v tomto utkání okrást o body nenecháme. Do poločasu jsme po kombinacích otočili na 3:1 a druhá půle byla již pouze otázkou výše skóre. Směrem dozadu jsme hráli poněkud lehkovážně, ale v tomhle zápase to "nebolelo".

15.kolo: 3.C třída - 23.5.2015, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MUSKETEERS 3:1 (1:1)
branky: Svoboda 2, Letzel
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Chroust, Bažant - Klečka, Letzel, Řezáč, Svoboda
14.kolo: 3.C třída - 23.5.2015, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ELDO 3:1 (1:0)
branky: Chroust 2, Letzel
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Chroust, Vala, Lang - Klečka, Letzel, Řezáč, Bažant

První zápas s Eldem byl víceméně přímým soubojem o postup a zvládli jsme ho bez větších problémů. Rychle jsme vedli po chladnokrevném zakončení Martina Chrousta a po změně stran jsme přidali ještě další dva góly. Soupeř korigoval až 4 minuty před koncem. Stínem zápasu je zranění Libora Langa, který domů odkulhal. Druhý zápas s Musketeers probíhal za naší stálé a jednoznačné převahy, avšak po ojedinělém brejku jsme prohrávali. Svírali jsme soupeře, ale ten dlouho odolával v pevném taktickém sevření na brankovišti. Do poločasu se nám naštěstí podařilo srovnat skóre po samostatné akci Michala Letzela. Po změně stran se obraz hry nezměnil, dlouho jsme si se sevřenou vozbou mušketýrů nevěděli rady a Milan Bažant neproměnil ani pokutový kop. Vysvobození přišlo po rohovém kopu, když se k míči dostal na brankovišti Pavel Svoboda, použil na vynikajícího soupeřova gólmana hrubou sílu a konečně ho propálil. Stejný hráč se za pět minut trefil ještě jednou, když zakončil pěknou akci Bažant / Schneeweiss / Klečka a povinné tři body byly tak nakonec doma. Těmito výsledky jsme si tři zápasy před koncem zajistili postup :-).

sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Vala, Svoboda - Klečka, Letzel, Řezáč

Za velmi pěkného počasí si náš tým v poklidu zahrál a jelikož jsme oba soupeře jednoznačně převyšovali ve všech herních aspektech, bylo otázkou pouze výše konečného skóre.

11.kolo: 3.C třída - 2.5.2015, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - R.U.MEDVÍDCI 2:1 (1:1)
branky: Klečka, Chroust
sestava: Kovalčík - Řezáč, Svoboda, Lang, Chroust, Klečka, Pujman

Vyrovnané utkání, které bylo plné nepřesností a chyb na obou stranách, jsme nakonec zvládli a připsali si 3 body. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon Rosti "Slimáka" Klečky. [rep:bobo]

10.kolo: 3.C třída - 18.4.2015, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MITRA "C" 9:1 (4:1)
branky: Chroust 4, Svoboda 2, Schneeweiss, Bažant, Řezáč
sestava: Kovalčík – Schneeweiss, Chroust, Lang - Bažant, Řezáč, Svoboda

Zápas byl od začátku jednoznačnou záležitostí. Kdybychom využili i další brankové příležitosti a proměnili navíc pokutový kop, mohlo být konečné skóre dvuciferné. Nejvíce se prosadili Martin Chroust se čtyřmi brankami a Pavel Svoboda se šesti body kanadského bodování (2+4), když několik jeho parádních přihrávek vybídlo skórovat spoluhráče do prázdné branky.

9.kolo: 3.C třída - 8.11.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ELDO 3:4 (0:3)
branky: Chroust 2, Bažant
sestava: Kovalčík – Schneeweiss, Chroust, Pujman, Saxl - Bažant, Řezáč, Klečka, Lange st.

Hřiště v Novém Lískovci nám dlouhodobě nesedí. První poločas za umělého osvětlení, znovu na kluzkém povrchu, se nesl v duchu našich neproměněných šancí, kdy se zbytečně snažíme dotáhnout kombinace až do "prázdné" a soupeř poté víceméně náhodně střílí tři branky. V druhé půli jsme byli jednoznačně lepší, bohužel se nám skóre nepodařilo, přes řadu příležitostí, vyrovnat. Přesto je druhá pozice "C"-týmu v konečném účtování podzimní části soutěže vcelku uspokojivá a nebýt zbytečné remízy se slaboučkým týmem Musketeers, mohli jsme přezimovat i v čele.

8.kolo: 3.C třída - 1.11.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - LITRPŮL 4:1 (0:0)
branky: Schneeweiss, Pujman, Klečka, Lange st.
sestava: Kovalčík – Chroust, Schneeweiss, Bažant, Klečka, Řezáč, Svoboda, Pujman, Lange st.

Vcelku poklidý zápas. V první půli jsme se nedokázali přes několik slibných příležitostí prosadit a střelecký deficit začal po změně stran dorovnávat zúročením pěkné kombinace Peťa Schneeweiss. Soupeř pět minut nato poněkud překvapil střelou ze střední vzdálenosti našeho gólmana a bylo to 1:1. Vedoucí branku zajistil svoji premiérovou trefou, po důrazné práci v brankovišti, nový hráč Jirka Pujman (kterého vítáme v týmu!) a brzy poté našel parádně Hagi Svoboda Rosťu Klečku, kterému nezbývalo nic jiného, než zavěsit do prázdná brány. Soupeř měl několik příležitostí po nepřesnostech v naší rozehrávce, ale vítězství nakonec pečetil čtvrtou brankou veterán "tatínek Fantoci" - 4:1.

7.kolo: 3.C třída - 18.10.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SOKOL BRNO I 5:1 (1:0)
sestava: Kovalčík – Saxl, Klečka, Řezáč, Svoboda

Když jsme k zápasům nastupovali pouze v sestavě 4+1 (bez možnosti střídat), předpokládali jsme mnohem vyrovnanější zápasy. Nakonec se ale podařilo získat plný počet bodů vcelku bez obtíží.

5.kolo: 3.C třída - 11.10.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MUSKETEERS 1:1 (1:0)
branky: Saxl
sestava: Kovalčík – Saxl, Schneeweiss, Chroust, Bažant, Klečka, Řezáč

Velké množství nevyužitých příležitostí, inkasovaná branka několik minut před koncem, zranění, nevyužitá přesilovka v závěru a především velmi nekompletní sestava znamenaly remízu s týmem z chvostu tabulky :-(.

4.kolo: 3.C třída - 27.9.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HÁDY 2:1 (1:1)
branky: Řezáč, Lange ml.
sestava: Kovalčík – Saxl, Schneeweiss, Lang, Lange ml. - Lange st., Klečka, Bažant, Řezáč
3.kolo: 3.C třída - 27.9.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ANTABUS 7:0 (4:0)
branky: Klečka 3, Řezáč 3, Bažant
sestava: Lange ml. – Saxl, Schneeweiss, Bažant - Klečka, Řezáč, Chroust

S týmem Antabus předvádíme velmi dobrou kombinační hru. Krásné veteráni pochvalu a doufejme, že se zranění dají brzy dohromady.

2.kolo: 3.C třída - 20.9.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - R.U.MEDVÍDCI 4:0 (2:0)
branky: Chroust 2, Řezáč, Klečka
sestava: Kovalčík - Lange ml., Chroust, Schneeweiss - Řezáč, Lange st., Klečka

Jednoznačný zápas s klasickým neproměňováním gólových příležitostí. Soupeřovi tři šance za celý zápas spolehlivě zlikvidoval Libor. Přesto je potřeba zlepšit hru v obraně, jenom díky velkým nepřesnostem soupeře v rozehrávce po našich ztrátách, neměl Libor v bráně moc práce. S lepším soupeřem si takto dovolit hrát nemůžeme.

1.kolo: 3.C třída - 6.9.2014, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MITRA "C" 3:2 (2:2)
branky: Chroust 2, Klečka
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Lang, Lange ml. - Lange st., Chroust, Klečka, Řezáč

První zápas, rychle jdeme do vedení po pěkných kombinacích. Problémem je nový povrch hřiště, měkká a vysoká umělka zpomaluje pohyb míče a ztěžuje kontrolu pohybu. Soupeř do půle vyrovnává po dvou individuálních chybách. V půlce druhé půle jdeme po rozborce soupeřovi obrany do vedení, které si zkušeně, i při power play soupeře, udržíme. Lze očekávat, až si zvykneme na povrch, že hra nebude tak živelná a kombinace budou vycházet. A snad proměníme gólové příležitosti, aby zápasy nebyly takové drama. Příležitostí ke skórování bylo až moc.