DOLNOLOUČSKÝ SUMMER CUP 2013

20.07.2013 15:30

Systém turnaje: 24 mužstev ve čtyřech skupinách po 6 týmech. Z každé postupují první čtyři mužstva do vyřazovací části. Všechny zápasy - 1x15 minut.

ODKAZ NA CELKOVÉ VÝSLEDKY TURNAJE - SUMMER CUP 2013

Skupina B:

ŽABINŠTÍ VLCI - SAN MARINO 1:3 - Lange ml.

ŽABINŠTÍ VLCI - KOBŘI HORNÍ LOUČKY 0:0

ŽABINŠTÍ VLCI - DRINK TEAM 2:3 - Kovalčík, Lange ml.

ŽABINŠTÍ VLCI - TEMPO BRNO 2:0 - Lange ml., Svoboda

ŽABINŠTÍ VLCI - FC KLK 0:0

Hrálo se na pomalé trávě, zápasy ve skupině trvaly 15 minut a všichni soupeři byli bojovní - někdy až moc. To poznal ihned v první minutě Krtek, pro kterého turnaj skončil již po 50 vteřinách, když si na něho vyšlápl "urputník" ze San Marina. V prvním zápase jsme byli hodně bezzubí a v závěru jsme navíc inkasovali při přesilovkové snaze bez gólmana. Druhý zápas, to byla bezbranková holomajzna, ve které jsme byli mírně lepší ale .... a ve třetím zápase (který jsme prohráli 2:3) vstřelil všech 5 branek soupeř! Vedli jsme po Liborově výhozu a "vlastenecké" hlavičce obránce soupeře, ale Drink Teamu se podařilo otočit na 1:2. V power - play jsme zahráli slušný zámek a při obléhání branky si opět obránci tečovali míč do sítě na 2:2. Přesto jsme nebrali ani bod, jelikož v posledních vteřinách naše čtveřice neskutečně zaspala a soupeř vstřelil poměrně pohodlně vítězný gól. Pak už jsme museli neprohrát a teprve čtvrté a páté utkání snesly jakási měřítka. V tom čtvrtém jsme si poradili s Tempem Brno a s posledním soupeřem (v jehož řadách byli hráči K5-ky) jsme se nakonec rozešli nerozhodně, když šance na výhru měly oba týmy.

Osmifinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - HELAS BRNO 0:3

Polovinu zápasu jsme drželi plichtu, měli i nějaké šance, ale favorit se nakonec prosadil.