HATTRICK CUP 2019 - SVRATKA

20.07.2019 16:00

Systém turnaje: Turnaj se odehrál ve čtyřech skupinách po pěti týmech. Ze skupin postupovali vítězové přímo do ČF a týmy na 2. a 3.místech se utkali v 1.kole vyřazovací části. Turnaj dále pokračoval K.O. systémem až do finále.

Skupina A:

ŽABINŠTÍ VLCI - VESNICKÝ ČÁVA 3:1 (1:0) - Letzel, Svoboda, Fessl

ŽABINŠTÍ VLCI - BULBASAUŘI 2:2 (1:1) - Lange, Chráscina

ŽABINŠTÍ VLCI - NORY BOOYZ 4:1 (2:0) - Hansl, Chráscina, Fessl, Svoboda

ŽABINŠTÍ VLCI - RAKEŤÁCI 2:1 (1:0) - Hansl, Fessl

Zápasy v kvalifikační skupině proběhly vcelku v poklidu a prvenstvím jsme se kvalifikovali přímo do čtvrtfinále.

Čtvrtfinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - MONGOLIA HERÁLEC 3:5 (0:3) - Hansl 2, Fessl

Ve čtvrtfinále jsme narazili na soupeře, se kterým jsme se utkali v uplynulých dvou ročnících ve finále. Na celém turnaji jsme hráli bez brankáře a v brance se střídali hráči z pole. Co v kvalifikační skupině postačilo, to již bylo bohužel na kvalitního čtvrtfinálového protivníka málo a v poločase jsme prohrávali 0:3. Ve druhé půli jsme okamžitě inkasovali počtvrté a šli ihned do power - play. Tu jsme hráli velmi dobře, soupeř se jen bránil a po několika pěkných akcích to bylo pouze 3:4. Vyrovnání bylo blízko, soupeř pouze odkopával míče, ale v naší závěrečné hře "vabank" se mu podařilo skórovat popáté. Po třech titulech a tomto turnaji nás tedy čekal letos konec již ve čtvrtfinále!