18.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 4.3.2023, SH Bohunice
utkání:
SOKOL TROUBSKO - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 0:11 (0:2)
branky: Starý 4, Chroust 3, Řezník F. 2, Svoboda, Pospíšil
sestava ŽV: Pšurný - Chroust, Pospíšil, Řezník F. - Starý, Svoboda, Řezáč, Odehnal

V předposledním kole jsme potřebovali k jistotě prvenství v KP bodovat alespoň jedním bodem za remízu. Svého soupeře jsme ale porazili s velkým přehledem a rozdílem několika tříd. Po A-týmu postupuje tedy do vyšší soutěže i naše Béčko.

03 - Urban

02 - Fessl, Chráscina, Večeřa, Kratochvíl, Řezník F.

01 - Hansl, Stoklásek, Odehnal

17.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 24.2.2023, SH Bohunice
utkání:
NASAN NOVÝ LÍSKOVEC - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 0:4 (0:3)
branky: Starý 2, Pospíšil, Svoboda
sestava ŽV: Pšurný - Mezník, Pospíšil, Stoklásek - Starý, Svoboda, Řezáč

V předposledním kole jihomoravského KP jsme si v pátek večer bez větších problémů poradili se zkušeným novolískoveckým Nasanem a v posledním kole soutěže potřebujeme k celkovému prvenství získat alespoň bod s týmem Sokola Troubsko.

16.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 18.2.2023, SH Kuřim
utkání:
REPROMEDA JEHNICE - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 0:8 (0:4)
branky: Mezník 3, Starý 3, Pospíšil, Řezník F.
sestava ŽV: Pšurný - Mezník, Pospíšil, Vlach, Řezník F. - Řezník D., Starý, Koutný, Pfeffer ml.

Suverénní vítězství v kuřimské hale znamená dvě kola před koncem posun na první místo tabulky KP. Svůj první zápas za naše Béčko odehrál kapitán dorosteneckého týmu Filip Řezník a svoji premiéru ozdobil i vstřelenou brankou!

15.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 4.2.2023, MSH Modřice
utkání:
PANAMA BOYS BRNO - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 2:10 (1:6)
branky: Havlín 3, Řezáč 2, Pfeffer ml. 2, Svoboda 2, Řezník D.
sestava ŽV: Pšurný - Vlach, Řezník D., Starý, Svoboda - Řezáč, Koutný, Havlín, Pfeffer ml.

Jednoznačné utkání, ve kterém jsme soupeři nadělili "desítku". Do konce soutěže nám schází odehrát ještě tři zápasy a v současné době se nacházime na čele tabulky.

14.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 22.1.2023, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UNITED 2:1 (1:0)
branky: Vlach, Mezník
sestava ŽV: Pšurný - Mezník, Vlach, Kratochvíl, Popek - Starý, Koutný, Řezník D., Chroust
13.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 22.1.2023, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ATRAPS MODŘICE "B" 7:2 (4:0)
branky: Koutný 2, Havlín 2, Kratochvíl 2, Starý
sestava ŽV: Večeřa - Mezník, Vlach, Kratochvíl, Chroust - Starý, Koutný, Řezník D., Havlín

V neděli jsme v rámci Krajského přeboru odehráli dva zápasy. V prvním utkání s béčkem Atraps jsme již po první půli vedli čtyřbrankovým rozdílem a zápas jsme v poklidu dohráli s výsledkem 7:2.

Druhý zápas s WŽU byl z naší strany poněkud "profesorský" a jsme tedy nakonec rádi za těsnou výhru 2:1.

12.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 14.1.2023, SH Tišnov
utkání:
1.FC KVĚTNICE TIŠNOV - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 1:7 (0:2)
branky: Řezník D. 2, Chráscina 2, Starý 2, Koutný
sestava ŽV: Pšurný - Pospíšil, Mezník, Chráscina - Starý, Řezník D., Koutný, Řezáč

Zápas v Tišnově s domácí Květnicí jsme zvládli naprosto bezproblémově a při lepší efektivitě mohlo být skóre i dvouciferné.

11.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 7.1.2023, MSH Modřice
utkání:
Ž.VLCI "B" - TRIANGL RÁJEC JESTŘEBÍ 11:7 (5:1)
branky: Havlín 3, Mezník 2, Chráscina 2, Řezáč 2, Hansl, Koutný
sestava ŽV: Večeřa - Pospíšil, Mezník, Chroust, Chráscina - Havlín, Hansl, Koutný, Řezník, Řezáč

K utkání jsme nastoupili v kvalitní sestavě a vypracovali jsme si neuvěřitelné množství brankových příležitostí. Přes dvouciferné vítězství byla naše koncovka ale poměrně žalostná a při lepším využití šancí jsme mohli vstřelit branek dvojnásobek. Sedm minut před koncem jsme vedli 10:3 ale v závěru se podařilo soupeři výrazně korigovat a namísto obrovského debaklu uhrát vcelku přijatelný výsledek. Diváky ale zápas určitě bavil.

10.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 17.12.2022, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - NASAN NOVÝ LÍSKOVEC 4:2 (4:0)
branky: Koutný 2, Pospíšil, Mezník
sestava ŽV: Jakubčík - Pospíšil, Mezník, Vlach, Popek - Starý, Koutný, Řezáč, Pfeffer ml.

Po jednoznačném prvním poločase se soupeři ve druhé půli podařilo korigovat na přijatelný konečný výsledek 4:2.

9.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 3.12.2022, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - REPROMEDA JEHNICE 5:4 (1:2)
branky: Řezník D. 2, Řezáč, Mezník, Popek
sestava ŽV: Jakubčík - Pospíšil, Mezník, Vlach, Popek - Svoboda, Koutný, Řezáč, Řezník D., Bodeček

Dobývání zahuštěného prostoru před brankou soupeře nakonec znamenalo těsné vítězství!

8.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 26.11.2022, SH Hustopeče
utkání:
AGROTEC HUSTOPEČE "B" - Ž.VLCI "B" 6:5 (3:2)
branky: Koutný 3, Svoboda, Mezník

Vedli jsme již 5:4, domácí tým skóre srovnal a v samotném závěru jsme hráli za stavu 5:5 power - play "na vítězství", ale ta nám nevyšla a Hustopečím se podařilo skórovat do opuštěné branky. Tohle nevyšlo!

7.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 19.11.2022, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - PANAMA BOYS BRNO 2:0 (2:0)
branky: Řezník D., Starý
sestava ŽV: Jakubčík - Chroust, Pospíšil, Vlach, Popek - Starý, Řezáč, Řezník D., Pfeffer ml.

Zápas začal několika náznaky brejků soupeře, do kterých jsme ho vyslali svými chybami, ale náš gólman Eddie Jakubčík byl vždy pozorný. Do osmé minuty jsme vedli 2:0 po brankách Davida Řezníka a Petra Starého. To byl i konečný výsledek, jelikož po změně stran již branka nepadla. V závěru jsme museli přečkat ještě power - play soupeře, ale její eliminace se zdařila vcelku bez problémů.

6.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 12.11.2022, MSH Modřice
utkání:
ATRAPS MODŘICE "B" - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 3:2 (1:1)
branky: Havlín, Vlach
sestava ŽV: Pšurný - Chroust, Řezník D., Vlach, Popek, Starý - Řezáč, Koutný, Bodeček, Havlín, Pfeffer ml.

Zápas B-týmů druholigových soupeřů. Vyrovnaný průběh. Dvakrát jsme dotahovali náskok soupeře, který byl v závěru šťastnější a na jeho třetí branku jsme již nedokázali odpovědět.

5.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 4.11.2022, SH Bohunice
utkání:
WEST ŽAB UNITED - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 1:7 (0:1)
branky: Popek 2, Řezník D. 2, Koutný, Chroust, Starý
sestava ŽV: Pšurný - Chroust, Pospíšil, Řezník D., Vlach  - Starý, Řezáč, Koutný, Pfeffer, Popek

Páteční zápas nakonec skončil naší vysokou výhrou, ale vlažný první poločas tomu vůbec nenasvědčoval. Vyhráli jsme ho pouze 1:0 brankou Petra Popka, který nastoupil v útoku a v tomto zápase se blýskl dvěma trefami do černého. V závěru poločasu náš gólman ještě se štěstím likvidovat "desítku" soupeře. Poté co jsme si o přestávce v kabině vyjasnili chyby, po změně stran jsme protivníka již víceméně k ničemu nepustili a skóre narostlo až do výše 7:1. Čestný gól se podařilo soupeři vstřelit 3 minuty před koncem.

4.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 29.10.2022, MSH Modřice
utkání:
Ž.VLCI "B" - AGROTEC HUSTOPEČE "B" 5:1 (2:0)
branky: Pospíšil, Fessl, Řezník, Chroust, Urban
sestava ŽV: Pšurný - Chroust, Pospíšil, Popek, Řezník D., Vlach  - Starý, Řezáč, Urban, Koutný, Fessl

Zápas proti sympatickému týmu z Hustopečí skládajícího se především z mladých hráčů, probíhal za naší stálé převahy, kterou v 5.minutě zúročil povedenou umístěnou střelou Tomáš Pospíšil. Poté jsme se nedokázali dlouho střelecky prosadit a až v poslední minutě poločasu pálil David Fessl a trefil se náramně - nechytatelně do horního růžku, vedli jsme 2:0. Po změně stran probíhala hra víceméně ve stejném duchu a vedení 5:0 zajistili postupně David Řezník (29.), Martin Chroust (34.) a Ivo Urban (37.). V závěru jsme povolili soupeři vstřelit zaslouženou čestnou branku, která stanovila konečný výsledek 5:1.

3.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 21.10.2022, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KVĚTNICE TIŠNOV 2:2 (1:2)
branky: Pfeffer ml., Koutný
sestava ŽV: Jakubčík - Chroust, Starý, Popek, Bodeček - Řezáč, Pfeffer ml., Urban, Vlach, Koutný

V zápase s borci z Tišnova jsme měli v samotném úvodu dvě megatutovky, ale ty zůstaly bohužel bez využití. Zkušený soupeř se poté dostal do dvoubrankového vedení, když se mu podařilo opakovaně překombinovat naší obranu. Poté květničtí netrefili naší zcela prázdnou branku a přišel trest - Peťa Pfeffer prostřelil ze střední vzdálenosti jejich gólmana a dostal nás do zápasu. Po změně stran jsme hráli důrazněji, soupeře jsme začali napadat a odměnou byla vyrovnávající branka po parádní střele Kuby Koutného - 2:2. Po zbytek utkání jsme měli mírnou převahu, soupeř pozorně bránil a ani naše zvýšená snaha v závěru zápasu na konečném výsledku nic nezměnila, ale remízu s Květnicí bereme.

2.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 14.10.2022, SH Blansko
utkání:
TRIANGL RÁJEC JESTŘEBÍ - Ž.VLCI "B" 6:0 (0:0)
branky: -
sestava ŽV: Jakubčík - Řezník D., Popek, Pospíšil - Řezáč, Pfeffer ml., Bodeček, Fessl
Po bezbrankové prvním půli se nám absolutně nevydařil poločas druhý, kdy jsme neproměnili množství šancí a skončilo to nečekaně vysokou prohrou.
1.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 8.10.2022, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SOKOL TROUBSKO 7:0 (2:0)
branky: Chroust 3, Starý 2, Řezník D., Koutný
sestava ŽV: Jakubčík - Chroust, Řezník D., Popek, Pospíšil - Starý, Koutný, Urban, Řezáč, Pfeffer ml.
Po velmi dobrém kolektivním výkonu jsme v našem historicky úplně prvním utkání  B-týmu na úrovni Krajského přeboru deklasovali tým Sokola Troubsko výsledkem 7:0. Výše skóre bylo překvapivě jednoznačné, nicméně zcela zasloužené. Naši borci si s chutí zahráli, zastříleli a bezchybným výkonem je rovněž podpořil i náš gólman.

a hlásíme: V Jeseníku jsme úkol splnili! Vývoj skóre zápasu: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5.