ONDOŇ PROFESIONAL CUP

25.07.2015 15:30

Systém turnaje: 5 mužstev hrálo v tabulce každý s každým. Potom následovalo play off: 5/4 vs.1 a 2 vs.3. Vítězné týmy se nakonec utkaly ve finále. Hrálo se 1x18 minut.

ŽABINŠTÍ VLCI "A" - NASAN 2:2

Áčko obsadilo po remíze s Nasanem v tabulce 2.místo vinou horšího skóre. Veteráni statečně vzdorovali všem soupeřům a ve všech třech svých prohraných zápasech dostali branku v závěrečných vteřinách při snaze o vyrovnání - ve hře bez gólmana.

Tabulka:

1.  NASAN NOVÝ LÍSKOVEC 4 3 1 0  14 :   3 10 bodů
2.  ŽABINŠTÍ VLCI "A" 4 3 1 0  11 :   6 10 bodů
3.  SLOVAN 4 1 0 3   4 :  12   3 body
4.  EGRETTA BÍLOVICE 4 1 0 3   6 :  11   3 body
5.  ŽABINŠTÍ VLCI "old boys" 4 1 0 3   3 :   8   3 body

O pořadí na 3. až 5. místě rozhodlo skóre z "malé tabulky"

1.kolo play off (hrál 4. a 5.tým tabulky):

ŽABINŠTÍ VLCI "old boys" - BÍLOVICE 0:1

Vyrovnaný zápas o jehož osudu rozhodla jediná chyba a jediná branka.

Semifinále:

ŽABINŠTÍ VLCI "A" - SLOVAN 7:1

ŽABINŠTÍ VLCI "old boys" - NASAN 0:3

Áčko postoupilo do zcela bez problémů a s chutí si zastřílelo. Veteráni si zahráli s Nasanem, jelikož Bílovičtí museli z turnaje předčasně odcestovat a přenechali jim právo postupu. Dobře hrající Nasan překvapení nepřipustil a do finále tedy postoupili dva největší favorité turnaje.

Finále:

ŽABINŠTÍ VLCI "A" - NASAN 1:1 - Hansl ...... penalty 2:0 - Hansl a Chroust proměnili, soupeř 2x do tyče

Naš vyrovnání přišlo při hře bez brankáře až dvě minuty před koncem z dorážky Ladi Hansla, kterého našel pěknou přihrávkou Michal Mezník. V penalovém rozstřelu trefil náš soupeř pravou i levou tyčku a tak bylo rozhodnuto již po druhé sérii.