pátek 4.10.2017 - sportovní hala Brno / Bohunice

ŽABINŠTÍ VLCI - NASAN NOVÝ LÍSKOVEC 3:4 (2:2) - Mezník, Černý, Stoklásek

Sestava:
Pšurný - Vala, Stoklásek, Chroust, Kratochvíl, Lange, Pospíšil, Hansl, Svoboda, Pokorný

Na závěr přípravy jsme podlehli Nasanu, takže celková bilance je nelichotivá. Čtyři zápasy, čtyři prohry.

pátek 22.9.2017 - sportovní hala Brno / Bohunice

ŽABINŠTÍ VLCI - TANGO HODONÍN 1:7 (0:1) - Zábojník

Sestava:
Pšurný - Vala, Stoklásek, Chroust, Kratochvíl, Lange, Pospíšil, Hansl, Zábojník, Svoboda, Pokorný

Výsledek přípravného zápasu proti největšímu favoritovi 2.CL je pro nás poněkud krutý. V první půli jsme dokázali se soupeřem držet krok a přestože mělo Tango dle předpokladů více za hry, paradoxně jsme si více brankových příležitostí vypracovali my. Poločas jsme prohráli 0:1, když soupeř využil učebnicovým způsobem přečíslení 2/1. Po změně stran potrestal Kuba Zábojník nepřesnost soupeře při hře s gólmanem v poli a vyrovnal do prázdné branky. Po minutě jsme si ve skrumáži vstřelili "vlastence" a po chvíli to bylo 1:3 když soupeř proměnil přímý kop z hranice brankoviště. Pak jsme si dali ještě jeden "vlastňák", soupeř 2x využil svoji power - play, kterou několikrát ve druhé půli rozehrál a skóre narostlo. V závěru měl náš soupeř i více sil. Byla to ale velmi dobrá příprava.

pátek 15.9.2017 - sportovní hala Brno / Bohunice

ŽABINŠTÍ VLCI - FFT VINOHRADY 2:6 (0:0) - Pšurný, Zábojník

Sestava:
Tomaszewský, Pšurný - Stoklásek, Chroust, Kratochvíl, Zábojník, Řezáč

Trapné vystoupení v "přípravě" (!?!?) naznačilo jaké jsou naše šance na konkurenceschopnost v nastávající sezóně. A vůbec to není pouze záležitost přítomných hráčů!

čtvrtek 7.9.2017 - sportovní hala Vyškov / Purkyňova

AMOR LAZOR VYŠKOV - ŽABINŠTÍ VLCI 8:4 (3:3) - Černý 2, Chroust, Starý

Sestava:

Kovalčík, Řezáč - Stoklásek, Lange, Chroust, Černý, Starý, Losenický

Zápas nebyl až tak těžkou porážkou jak by napovídal výsledek, bohužel po změně stran jsme nastoupili bez zraněného brankáře a i když Zbyňa Řezáč dělal co mohl, několika brankám v naší síti nezabránil. Na zápas jsme navíc odjížděli citelně oslabení a v závěru utkání nám pochopitelně chyběly síly. Více na webu soupeře - ZDE