TURNAJ ČESKO-SLOVENSKÉHO PŘÁTELSTVÍ 2020

26.07.2020 20:00

13.ročník prestižního turnaje se konal podruhé za účasti našeho týmu. když jsme dokázali v loňském roce na turnaji zvítězit. Hrálo se 2x15 minut čistého času a skvěle organizovaná akce se opět konala v hodonínské hale TEZA. V sobotu jsme se utkali s Rakušany z Vídně a bratislavským týmem 4FUN. V neděli dopoledne s Olomoucí a odpoledne jsme turnaj zakončili finálovým soubojem s Českou Lípou.

3.    BANÍK OSTRAVA 10:14 3b.
4.    REHAB KLINIK BARABÉRI BRATISLAVA 05:16 0b.
   Skupina B:

SKUP OLOMOUC - 4FUN BRATISLAVA 2:6

VIENNA WALZER - SKUP OLOMOUC 5:13

4FUN BRATISLAVA - VIENNA WALZER 7:2

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - VIENNA WEALZER 7:1 (3:0) - Havlín 5, Chráscina, Hanuš

sestava: Pšurný, Večeřa - Chroust, Chráscina, Mezník, Hanuš - Havlín, Kratochvíl, Hansl, Svoboda, Starý

První zápas jsme ovládli od samého začátku, v prvním poločase jsme soupeře nepustili do jediné šance a po změně stran jsme si s chutí zahráli a vyzkoušeli různé varianty obranných a útočných formací.

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - 4FUN BRATISLAVA 8:0 (2:0) - Havlín 4, Svoboda 2, Starý, Kratochvíl

Druhý zápas zahájil soupeř překvapivou převahou, presinkem a 10 minut byl lepším týmem. Hru jsme ale postupně vyrovnali a v závěru poločasu vstřelili dvě branky. Po změně stran jsme již měli hru ve své režii a po velice solidní hře a povedenému brankostroji se skóre zastavilo až na poněkud, pro slovenský tým, krutých 8:0.

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - SKUP OLOMOUC 7:4 (4:1) - Havlín 3, Svoboda, Trbušek, Hansl, Kratochvíl

sestava: Pšurný, Večeřa - Chroust, Mezník, Hanuš, Svoboda - Havlín, Kratochvíl, Hansl, Trbušek

Třetí zápas byl soubojem o postup do finále, v prvním poločase jsme si vypracovali solidní náskok. Soupeř ale bojoval až do konce, po změně stran nás několikrát hodně pozlobil, ale podařilo se nám vítězství pohlídat.