TURNAJ ČESKO-SLOVENSKÉHO PŘÁTELSTVÍ 2021

01.08.2021 16:30

Další turnaje se konal v MSH Modřice, jelikož hodonínská hala byla poškozena červnovým tornádem. Hrálo se 2x15 minut čistého času a prestižní akce se opět vydařila. V sobotu jsme se utkali s týmem pořadatelů a bratislavským týmem 4FUN. V neděli dopoledne jsme hráli s druhým týmem z Bratislavy a odpoledne jsme turnaj zakončili soubojem o 3.místo s účastníkem slovenské nejvyšší soutěže z Levic.

Skupina A:

4FUN BRATISLAVA - REHAB KLINIK BARABERI BRATISLAVA 7:4

TANGO HODONÍN - REHAB KLINIK BARABERI BRATISLAVA 5:3

4FUN BRATISLAVA - TANGO HODONÍN 0:7

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - TANGO HODONÍN 1:2 (1:1) - Chroust

sestava: Pšurný, Večeřa - Chroust, Chráscina, Hanuš, Kratochvíl - Havlín, Hansl, Svoboda, Starý, Hromek, Trbušek

První zápas jsme zbytečně prohráli, když jsme vedli, ale nedokázali jsme proměnit žádnou z dalších příležitostí, které jsme si vypracovali. Soupeř hrál nad očekávání dobře.

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - 4FUN BRATISLAVA 3:2 (2:2) - Havlín 2, Hromek

Abychom měli teoretickou šanci na vítězství ve skupině museli jsme jít čtyři minuty před koncem za nerozhodného stavu 2:2 do power - play a hrát na vítězství. To se podařilo a po brance v poslední minutě jsme vyhráli 3:2.

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - REHAB KLINIK BARABERI BRATISLAVA 8:1 (4:1) - Svoboda 2, Trbušek 2, Havlín, Chráscina, Hanuš, Chroust

sestava: Pšurný, Večeřa - Chroust, Chráscina, Hanuš - Kratochvíl, Havlín, Svoboda, Trbušek

Zápas byl jednoznačnou záležitostí a soupeři ve druhém poločase výrazně ubývaly síly.

Tabulka skupiny A:
1.    TANGO HODONÍN 14:04 9b.
2.    ŽABINŠTÍ VLCI BRNO 12:05 6b.
3.    4FUN BRATISLAVA 09:14 3b.
4.    REHAB KLINIK BARABÉRI BRATISLAVA 08:20 0b.

zápas o 3.místo:

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO - FUTSAL TEAM LEVICE 2:2 - Chroust, Trbušek ..... penalty 3:2

sestava: Pšurný, Večeřa - Chroust, Chráscina, Hanuš, Kratochvíl - Havlín, Svoboda, Hromek, Trbušek

V poločase jsme vedli 1:0 (Chroust), ale během jediné minuty jsme v polovině druhé půle prohrávali 1:2. Po kombinační akci jsme čtyři minuty před koncem vyrovnali (Trbušek) a utkání šlo do penaltového rozstřelu. Ve třetí sérii penalt jsme nedali a soupeř kopal na vítězství. Jarda v naší brance ale jeho pokus zneškodnil a pokračovalo se. V následné sérii náš střelec proměnil a Vašek napodobil Jardu a i on zneškodnil pokus soupeře a bylo z toho třetí místo. Během turnaje se oba naší brankáři v zápasech i při penaltách rovnoměrně střídali.