ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 4:1 (1:0)

Jednoznačná převaha nebyla vyjádřena patřičnou výší skóre.

7.KOLO - 11.9.2020 / hřiště Kamínky

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - CITIZENS 3:1 (1:1)

Stoklásek 2, Letzel

Kovalčík - Stoklásek, Popek, Lange - Řezáč, Letzel, Bažant, Hansl

V utkání padla jedna z nejrychlejších branek historie, kdy po cca 5 vteřinách po rozehrávce dopravil do soupeřovy branky Myšák míč patičkou po přihrávce Bobeše. Poté se hrálo utkání plné nepřesností a až po změně stran znamenaly dva zásahy Martina Stokláska vítěznou jistotu.

6.KOLO - 27.9.2020 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - RESTART 6:4 (4:0)

Lange ml. 3, Letzel, Popek, Hansl

Lange st. - Stoklásek, Popek, Lange - Řezáč, Klečka, Letzel, Hansl

Zápas který jsme měli vyhrát vyšším rozdílem skončil pro soupeře nakonec vcelku přijatelným výsledkem.

5.KOLO - 27.9.2020 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ATTACK 4:3 (1:3)

Hansl 3, Lange ml.

Tři minuty před koncem soupeř vyrovnal na 2:2. Šli jsme do hry bez brankáře a po chybné přihrávce jsme prohrávali. Pokračovali jsme v power - play a půl minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat na 3:3. Vítěznou branku jsme vstřelili v poslední vteřině zápasu. Nakonec velmi povedená power - play.

4.KOLO - 20.9.2020 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ELIŠKA "B" 5:6 (1:3)

Lange 2, Řezáč, Popek, Klečka

Pšurný - Popek, Saxl, Lange - Řezáč, Klečka, Bažant

Prohrávali jsme již 1:5. V mocném závěru jsme snížili na rozdíl jediné branky, ale na vyrovnání již nezbýval čas.

3.KOLO - 20.9.2020 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BAFANCOVA "11" 4:3 (1:2)

Řezáč 2, Pšurný, Klečka

Pšurný - Popek, Saxl, Lange - Řezáč, Letzel, Klečka, Bažant

Za stavu 2:2 soupeřův gólman nesmyslně fauloval našeho hráče a z nařízené penalty jsme šli do vedení. Po minutě bylo opět vyrovnáno a vítěznou branku si dali Bafancové sami, když z odkopu od branky trefili Rosťu Klečku a od něho se míč odrazil do sítě. Pro soupeře hodně hloupá prohra.

2.KOLO - 13.9.2020 / Okruh Nový Lískovec

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOBSKO 3:3 (1:0)

Saxl, Popek, Klečka

Mademlis - Schneeweiss, Saxl, Lange - Řezáč, Letzel, Popek, Bažant

Tvrdá hra soupeře nám vůbec nevyhovovava a v průběhu druhé půle jsme již prohrávali 1:3. Dobře sehraná power - play během posledních šesti minut znamenala vyrovnání na 3:3 a v samotném závěru jsme mohli ještě strhnout vítězství na svoji stranu.

1.KOLO - 6.9.2020 / hřiště Svážná

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAMPA "B" 7:2 (5:1)

Popek 2, Bažant 2, Řezáč, Schneeweiss, Lange

V úvodním zápase sezóny si šlo naše Cečko od začátku jednoznačně pro tři body. Již ve druhé minutě se prosadil parádní trefou pod břevno nový muž v sestavě - Peťa Popek a v naší brance stál rovněž nováček sestavy - gólman Anastasios Mademlis, který se blýsknul několika povedenými zákroky zvláště ve druhém poločase, kdy jsme s vědomím jasného vedení nebyli v obraně často příliš důslední a několikrát jsme jeho kvality tímto způsobem "vyzkoušeli".