9.  OREL ŘEČKOVICE "B" 83 : 84 44 * 6:7 3:0   08 - Řezáč
10.  CAPALÍK 97 : 72 42 * 4:4 6:4   05 - Letzel, Jakš
11.  BARUM 72 : 80 42 * 1:1 5:1   02 - Černý
12.  RAZ NÁRAZ 81 : 85 38 * 4:4 4:2   02 - Vala V.
13.  FLAMENGO 72 : 106 26 * 7:0 6:5   02 - Schneeweiss
14.  UFO SIKA 67 : 125 21 *  12:0 6:2   01 - Michalík
15.  LAMY 50 : 93 19 * 4:0 5:0  kont.  01 - Sestrienka
16.  KAMPA 0 : 150 0 * 5:0 5:0  2x kont.   01 - Švanda

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - RAZ NÁRAZ 4:2 (1:1) - Konečný, Bažant, Hansl, Lange ml.
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - BYSTRC 4:3 (3:1) - Hansl 2, Konečný 2
Sestava:
Válek - Saxl, Vala V., Stoklásek, Lange ml., Schneeweiss - Bažant, Hansl, Konečný, Řezáč, Klečka

V prvním zápase s RN měl v úvodu soupeř množství šancí a přes poměrně vyrovnané skóre (prohrávali jsme 1:2) nebylo nakonec o vítězi pochyb. Rozlosování tomu chtělo a v posledním zápase s Bystrcem se utkala první dvě mužstva tabulky v pomyslném finále této soutěže. Našemu týmu k prvenství postačoval i nerozhodný výsledek. Vývoj skóre 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3. Jarní bilance 14-0-1 nám nakonec zajistila 1.místo v soutěři s osmibodovým náskokem!

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - XXX BRAUN 5:2 (2:0) - Hansl 3, Lange ml., Řezáč
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - OREL ŘEČKOVICE "B" 3:0 (1:0) - Hansl 2, Lange ml.
Sestava:
Válek - Saxl, Stoklásek, Lange ml., Bažant - Hansl, Letzel, Řezáč, Klečka, Konečný

První poločas zápasu s XXX, to byla futsalová radost plná pohybu, nápadů a narážeček. Pouze kvalitní gólman soupeře zabránil mnohem vyššímu skóre. Po přestávce jsme okamžitě dali branku na 3:0 a bylo rozhodnuto. XXX korigovali až v závěru, kdy jsme již nebyli tak koncentrovaní. Řečkovičtí Orli na nás vyrukovali s obrannou taktikou, která jim čtvrthodinu vycházela, než se prosadil důrazný Laďa. Poté hasil 2x Válec, ale další průběh utkání byl již zcela v naší režii a skóre mohlo být i zde mnohem vyšší. Těmito šesti body si i Béčko zajistilo postup do vyšší soutěže a příští týden se utká o celkové prvenství s mužstvem Bystrce. Opět pochvala všem zúčastněným. Poslední měsíc začíná futsal v podání ŽV znamenat opět to co by znamenat měl - radost. Ať to dlouho vydrží!

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - UFO SIKA 6:2 (2:0) - Bažant 2, Letzel, Hansl, Konečný, Stoklásek
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FC SUNDAY 5:2 (2:0) - Hansl 2, Stoklásek, Konečný, Lange ml.
Sestava (neděle):
Černý - Saxl, Vala V., Stoklásek, Lange ml. - Hansl, Letzel, Řezáč, Bažant, Konečný

Ve druhý den dohrávek jsme do branky (k údivu všech soupeřů) "uklidili" Dana Černého a oba zápasy jsme zvádli, stejně jako v sobotu s velkým přehledem. I když bylo v naší hře možná více nepřesností než bychom si představovali, počet brankových situací, které jsme si vypracovali byl tak velký, že pohodlně dostačoval ke dvěma jasným výhrám. Po oba dny podal velmi dobrý výkon Bobeš, náš "gumový mužíček" Laďa se zaskvěl několika ekvilibristickými čísly "a´la on sám" a Kony si celkově osmi brankami vylepšil své statistiky. Všichni přistoupili k zápasům s jednoznačným předsevzetím, kterým byl zisk 12-ti bodů. To se podařilo a je z toho 1.místo v tabulce. Dobrá práce hoši!

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - Č.DRAK 9:3 (4:1) - Letzel 3,Lange ml. 2,Konečný 2,Bažant,Hansl
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - BARUM 5:1 (3:1) - Konečný 4, Hansl
Sestava (sobota):
Válek - Lange ml., Černý, Bažant, Klečka - Hansl, Letzel, Řezáč, Konečný

Obranná čtveřice byla v sobotu více než improvizovaná, jelikož jsme měli k dispozici sedm útočníků a jediného obránce. S Červeným Drakem jsme sice po individuální akci soupeřova útočníka prohrávali v 1.minutě, ale další průběh utkání byl již jednoznačně v naší režii. S druhým soupeřem jsme se dostali rychle do vedení, které jsme bezpečně kontrolovali a Kony "sem - tam" přidal branku. Utkání bylo po vzájemné domluvě mezi soupeři i rozhodčími za již rozhodnutého stavu 5:1 ukončeno deset minut před koncemi z důvodu průtrže mračen.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FLAMENGO 6:5 (3:4) - Vala 2, Saxl, Letzel, Lange ml., Klečka
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - MITRA "B" 1:2 (1:0) - Hansl
Sestava:
Fiala - Saxl, Vala V., Stoklásek (pouze 1.z.), Švanda (pouze 2.z), Lange ml. - Hansl (pouze 1.z.), Letzel, Řezáč, Bažant, Klečka

Na Mitru naše béčko neumí. Vedli jsme v závěru 1.půlky po 10m PK za šestý faul soupeře - Laďa byl nekompromisní. Ve druhém poločase jsme si vypracovali minimálně čtyři tutovky (z nich byly dvě 100%). Nedáš-dostaneš platí vždy a stále! Soupeř nás zatlačil, několikrát nás podržel Martin v brance, ale nakonec se soupeři podařilo srovnat a tři minuty před koncem to byl hráč Mitry, kdo proměnil 10m PK. Druhé utkání začalo našimi šancemi a vlastni brankou Bobeše. Vyrovnali jsme, ale po nepozorném bránění a druhém(!) Bobově vlastenci to bylo 1:4. Ale ŽV nehodili flinty do žita, bojovali a do přestávky se trefil Myšák a Ráďa - 3:4. Druhá půle byla jednoznačně v naší režii a vyrovnal velice aktívní Vladan. Stále útočíme, ale po brejku hráče Flamenga (a jeho faulu) je to 4:5. Do konce 3 minuty, jdeme do přesilovky a Bobeš brzy prostřeluje obranný val. Stav 5:5, ale my chceme vyhrát. Soupeř pouze zakopává a v poslední minutě Slimák strhává vítězství na naši stranu. Tohle bylo herně průměrné, ale chválihodně vybojované! Bravo Vlci!

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CAPALÍK 6:4 (2:2) - Stoklásek 2, Bažant 2,Černý, Řezáč
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - INCIDENT 3:1 (0:0) - Bažant 2, Černý
Sestava:
Fiala - Saxl, Vala V., Stoklásek, Lange ml. - Hansl, Řezáč, Bažant, Klečka, Černý, Konečný

Capalík nám byl zpočátku vcelku vyrovnaným soupeřem, avšak ve chvíli, kdy jsme se po změně stran dostali do vedení, snažil se hrát ofenzívně, my trestali chyby v jeho obraně a vstřelili jsme další branky. Vidina jistého vítězství nás poněkud ukolébala a v závěru zápasu jsme soupeři dovolili korigovat. Druhé utkání jsme zahájili velmi dobře, měli převahu, vypracovali si vyložené šance, ale gólman soupeře čaroval a hlavně jeho zásluhou to bylo v poločase bez branek. Incident naši branku téměř neohrozil. Druhý poločas jsme zahájili opět převahou a po individuální akci se prosadil Dan Černý, který zamiřil nechytatelně "pod víko". Dvě pojistky poté přidal ještě Baža, kterému se tento den střelecky velmi dařilo. Soupeři jsme povolili snížit na konečných 3:1 až v závěru zápasu. A již máme vše ve svých rukách, máme o čtyři zápasy méně než naši soupeři a získáme-li v následujících dohrávkách alespoň 8 bodů, posuneme se do čela tabulky.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - LAMY 5:0 - kontumačně, neoprávněný start hráče soupeře
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KAMPA 5:0 - kontumačně, soupeř odstoupil ze soutěže

Vcelku nevídané "kontumační" kolo, po kterém jsme se tak bez jakékoliv námahy přiblížili špici tabulky. Kontumace prvního zápasu proběhla o poločasové přestávce (stav byl 1:1, naše branka - Řezáč) po konfrontaci soupeřova hráče.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UTD. 5:1 (3:1) - Švanda, Saxl, Bažant, Klečka, Hansl
Sestava:
Fiala - Saxl, Švanda, Lange ml. - Hansl, Řezáč, Bažant, Klečka

Po solidním výkonu jsme s naprostou jistotou dokráčeli ke tříbodovému zisku a vrátili tak WŽU nepříjemnou podzimní porážku. Černou kaňkou je další zbytečná a hloupá ČK Bobeše, který by se nad sebou měl vážně zamyslet. Výborně zahrál Laďa Hansl.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UTD. 1:2 (0:0) - Jakš
Sestava:
Hansl - Saxl, Vala V., Lange ml. - Řezáč, Jakš, Bažant, Klečka

Naše "béčko" se rozloučilo s podzimní části soutěže nepříjemnou porážkou od WŽU a jenom podtrhlo svoje nemastné / neslané účinkování v této soutěži. Čtvrté místo v podzimní tabulce je jednoznačným neúspěchem a na jaře je určitě co napravovat!!!

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - BYSTRC 4:2 (3:1) - Stoklásek 2, Kollárik, Jakš
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - RAZ NÁRAZ 4:4 (2:2) - Bažant 2, Jakš 2
Sestava:
Válek - Schneeveiss, Vala V., Saxl, Lange ml., Stoklasek (1x) - Kollárik, Konečný (1x), Klečka, Jakš, Bažant

Zápas s vedoucím Bystrcem probíhal vcelku jednoznačně a konečné vítězství se zrodilo naptosto bez problémů. Proti týmu Raz Náraz jsme měli jednoznačnou převahu s řadou neproměněných šancí. Soupeř potom dokázal téměř bezezbytku využít našich chyb a z pěti šancí proměnil soupeřův legendární šutér Peťa Lesenský čtyři.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - XXX BRAUN 5:2 (1:0) - Klečka 2, Konečný 2, Kollárik, vlastní
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - OREL ŘEČKOVICE "B" 6:7 (3:4) - Konečný 3, Hansl, Klečka, Jakš
Sestava:
Bažant - Stoklasek, Kollárik (1.záp.), Saxl (2.záp.), Konečný, Klečka, Řezáč, Hansl, Jakš

V prvním zápase proti XXX jsme předvedli solidní hru, avšak následovala naprosto zbytečná porážka, která byla zapříčiněna hlavně individuálními chybami.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - SUNDAY 4:1 (2:1) - Hansl 3, Konečný
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - UFO SIKA 12:0 (4:0)
                                       - Hansl 3, Klečka 2, Řezáč 2, Saxl 2, Bažant, Konečný, Stoklásek
Sestava:
Bažant - Saxl, Stoklásek, Michalík - Klečka, Řezáč, Hansl, Konečný

Dvě jednoznačné výhry "B"-týmu znamenají posun na 4.místo v tabulce.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FLAMENGO 7:0 (3:0)
                                                  - Konečný 2, Michalík, Schneeweiss, Saxl, Kollárik, Bažant
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - MITRA "B" 1:6 (0:2) - Schneeweiss
Sestava:
Bažant - Vala, Saxl, Michalík, Schneeweiss - Lange ml., Klečka, Řezáč, Kollárik, Konečný

Slaboučké Flamengo nebylo v prvním zápase ničím nebezpečné, bohužel zkušená Mitra hrála mnohem lépe a po našich nedorozuměních (jak herních, tak lidských) jsme se nechali tak "rozhodit", že výsledkem je debakl. Za stavu 1:3 neproměnil Bobeš penaltu nařízenou za faul na Pinďu a soupeř následně sázel další branky do otevřené obrany.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - INCIDENT 2:6 (1:1) - Kollárik 2
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - CAPALÍK 4:4 (2:3) - Stoklásek, Klečka, Hansl, Lange ml.
Sestava:
Lange ml. - Vala V., Stoklásek, Klečka, Řezáč, Kollárik, Hansl

Ostudné představení našeho "B"- týmu, na kterém evidentně nikomu nezáleží.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - KAMPA 6:3 (4:1) - Řezáč 3, Kollárik 2, Saxl
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - LAMY 4:0 (1:0) - Saxl 2, Kollárik, Klečka
Sestava:
Lange st. - Saxl, Schneeweiss, Stoklásek - Klečka, Řezáč, Kollárik, Letzel

Dvě povinná vítězství s průměrnými soupeři. Hra nebyla "kdovíco", ale víme, že ta se často přizpůsobuje soupeři. Za zmíňku stojí Pinďův hattrick, Fantociho parádní zákrok při 10m kopu soupeře za stavu 5:3 v prvním špílu a dva skvělé přímáky (v každém zápase jeden), které trefil Kollca a které byly v obou zápasech víceméně rozhodující.

ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ČERVENÝ DRAK 4:1 (0:1) - Klečka, Sestrienka, Řezáč, Kollárik
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - BARUM 1:1 (1:0) - Bažant
Sestava:
Lange st. - Lange ml., Vala, Michalík, Sestrienka - Klečka, Řezáč, Kollárik, Bažant, Letzel

V prvním utkání jsme úsilí soupeře přemohli až po změně stran. Po Bažově nahrávce a samostatné akci vyrovnal Slimák, do vedení jdeme po hezké kombinaci zakončené Zbyňou, pojistku přidává parádní střelou z levé strany Pinďa a výsledek pečetí Kollca po nedorozumění obrany Červených Draků. Druhé utkání je klasický "zápas - blbec". Ve druhé minutě lehce vedeme a vypadá to na procházku. Stále útočíme, ale branku nemůžeme dát, razítkujeme tyče, chybí centimetry a přichází klasický trest několik minut před koncem po jediné chybě obrany. Poslední čtyři minuty zkoušíme hrát power play na vítězství, ale soupeř plichtu udržel!