PŘEHLED SOUTĚŽÍ A TURNAJŮ |
AKTUALIZOVÁNO - 31.12.2023 |
DLOUHODOBÉ SOUTĚŽE KTERÝCH SE KLUB ZÚČASTNIL |
1. FUTSAL LIGA |
2. FUTSAL LIGA - VÝCHOD |
DIVIZE / E - JIŽNÍ MORAVA |
KRAJSKÝ PŘEBOR / JIŽNÍ MORAVA |
OKRESNÍ PŘEBOR / BRNO - MĚSTO |
1. / 2. / 3. / 4. BRNĚNSKÁ TŘÍDA |
POHÁR SFČR - KRAJSKÁ ČÁST / CELOSTÁTNÍ ČÁST |
BRNĚNSKÝ POHÁR |
LIGA HRÁČŮ NAD 35 LET |
SÁLOVKA - 1. / 2. BRNĚNSKÁ LIGA |
1. JUNIORSKÁ LIGA FUTSALU / TÝM U - 19 |
1. DOROSTENECKÁ LIGA FUTSALU / TÝM U - 17 |
TURNAJE |
ODEHRANÉ TURNAJE | 259 |
1.MÍSTO | 42 |
2.MÍSTO | 40 |
3.MÍSTO | 37 |
4.MÍSTO | 17 |
ODEHRANÉ TURNAJE |
- 7 LET ŽABINSKÝCH VLKŮ - BRNO (1995)
- 10 LET S.S.M. ZBÝŠOV - ZBÝŠOV (1993)
- 10 YEARS ST ŽABOVŘESKY - BRNO (1992)
- 40 LET ST ŽABOVŘESKY - BRNO (2022)
- 11 LET ŽV - POHOŘELICE (1999)
- 25 LET TOMSON STŽ - BRNO (2007)
- ACD CUP - ZBÝŠOV (1993)
- ALTE CUP - BRNO (1993)
- BRNĚNSKÝ DRAK - (1989, 1995, 1997, 1998)
- BRNO OPEN - BRNO (1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2009, 2010, 2018, 2019, 2020, 2023)
- BULLDOG CUP - ŽELEŠICE (2006)
- BOHDALICE CUP - BOHDALICE (1989)
- CORONA CUP [DIVIZE A] - BRNO (2020)
- DINO CUP - BRNO (2000)
- DOLNOLOUČSKÝ SUMMER CUP - (2013, 2015)
- ESCOBAR CUP - BRNO (2023)
- FORTIS PRIMONT CUP - JIHLAVA (1997, 1998)
- FUTSAL CUP - BRAVINNÉ (2010)
- GALBA CUP - BRNO (1992, 1993)
- GLADS CUP - BRNO (2012, 2014)
- GRUFIS CUP - BRNO (2015)
- HARNACH CUP - BRNO (1995)
- HATTRICK CUP - SVRATKA (2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021)
- HLT CLUB CUP - BRNO (2003)
- HODOVÝ POHÁR - KUČEROV (1995)
- HUMMEL CUP - BRNO (2011)
- CHLUP CUP - OCHOZ U BRNA (1991)
- IVANČICKÝ SUPERPOHÁR (1995)
- JAKUBY CUP - JAKUBČOVICE (2011)
- JONÁŠ CUP - KŘENOVICE (2 x 2004)
- KAMPA CUP (2017, 2018)
- KOP 10 - ADAMOV (1991, 1992, 1993)
- KOP 24 - ADAMOV A OKOLÍ (1992)
- KOP 80 - ADAMOV A OKOLÍ (1993, 1994)
- KOZINA CUP - OLEKSOVICE (2008)
- MAJÁLES CUP - BRNO (2015, 2016, 2018, 2019)
- MALOMĚŘICKÝ POHÁR - BRNO (2006)
- LIGA HRÁČŮ NAD 35 LET - (2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016)
- LÍŠEŇ OPEN - (2009, 2011, 2012, 2013, 2014)
- MEMORIÁL PETRA BUCHTY - NOVÝ LÍSKOVEC (2001, 2007, 2009, 2010)
- MEMORIÁL STANISLAVA DOBROVOLNÉHO - BRNO (2016)
- MITRA CUP - M.BRÁNICE (2002, 2003, 2006)
- NAPOLEON CUP - PRACE (2014, 2016)
- NEW BALANCE CUP - KŘENOVICE (2003)
- NOVOROČNÍ TUR - HUSTOPEČE (2009, 2010)
- OÁZA CUP - KLOBOUKY U BRNA (1991, 1992)
- OKNOSERVIS CUP - BRNO (2003)
- ONDOŇ PROFESIONAL CUP - BRNO (2015)
- O LÉTAJÍCÍ TALÍŘ UFO - BRNO (1998)
- O POHÁR ROVNOSTI - VELKÁ BÍTEŠ (1999)
- O PTÁKA LOSKUTÁKA - BUKOVINKA (2001, 2002, 2006)
- OREL OPEN - TIŠNOV (2009)
- ORION CUP - PRAHA (1992, 1993)
- ORLÍK CUP - HUMPOLEC (1996)
- O ZLATOU KOPAČKU BKS - ŽĎÁR n.S. (1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998)
- PIGS CUP - PRAHA (1996)
- PODZIMNÍ TURNAJ - BRNO (1992)
- POHÁR ZDEŇKA TÁBORSKÉHO - BRNO (1990)
- PRIMON CUP - TROUBSKO (1997)
- PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ - BRNO (1992, 1993, 1994, 1999)
- PT CUP - TIŠNOV (2017, 2018)
- RADEGAST CUP - OMICE (1993, 1994)
- RAZ NÁRAZ CUP - BRNO (2001, 2010, 2020)
- RED DEVILS CUP - BRNO (2009, 2010, 2011)
- REMOS CUP - OSLAVANY (1999, 2007, 2008)
- RIO DE ČUČO CUP (1999, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020)
- ROSŇA CUP - KUNŠTÁT (1998)
- SAŇAŘ CUP - SOKOLNICE (1992, 2023)
- SENIOR CUP - BRNO (2008)
- SEVEROBRNĚNSKÝ POHÁR - BRNO (1991)
- SHARP CUP - PARDUBICE (2009)
- SLZA CUP - VELKÉ MEZIŘÍČÍ (2000)
- SPORT CUP - LYSOVICE (1998)
- STAROBRNĚNSKÁ ŠKOLA - BRNO (2009)
- STAROBRNO OPEN - CHUDČICE (2007, 2008, 2009)
- STĚŽERY CUP - HRADEC KRÁLOVÉ (1992, 1993, 1995, 1996, 1997, 2017)
- TECHNIKA CUP - BRNO (1996)
- TEMPLÁŘ CUP - ŘEZNOVICE (1994, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002)
- TEXANA DUŠEJOV CUP - ZBILIDY (1997, 2000)
- TONDACH CUP - ŠLAPANICE (1998, 1999)
- TROUBSKO CUP - TROUBSKO (2009, 2011)
- TURNAJ BOBŘÍ STOPY - BRNO (1994)
- TURNAJ ČESKO-SLOVENSKÉHO PŘÁTELSTVÍ - HODONÍN, BRNO (2019, 2020, 2021, 2022, 2023)
- TURNAJ K VÝROČÍ OSVOBOZENÍ - OSLAVANY (1997, 1998)
- TURNAJ O LAMÍ KOPÝTKO - BRNO (2014)
- TURNAJ O POHÁR KR.POLE - BRNO (1995)
- TURNAJ PĚTI - POHOŘELICE (4 x 1998)
- TURNAJ ŽABINSKÝCH VLKŮ (1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1998, 1999, 2000, 2003, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2019, 2020)
- VALDŠTEJNSKÝ POHÁR - BRTNICE (1996)
- VÁNOČNÍ TURNAJ - KUNŠTÁT NA MORAVĚ (2001, 2002, 2003)
- VESELKA CUP - VESELKA (2018, 2019)
- VETERINA CUP - BRNO (1993, 1999, 2000)
- VICTORY CUP - BRNO (2020)
- VINOHRADY CUP - BRNO (1991, 1992, 1993)
- VYSOČINA - OKOLÍ HAVLÍČKOVA BRODU (1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999)
- WEST ŽAB CUP - BRNO (2016)
- YEAHrBAF CUP - BRNO (2021)
- ZIMNÍ TURNAJ S.S.M. - ZBÝŠOV (1995, 1996)
- ZIMNÍ LIGA NOVÝ LÍSKOVEC - BRNO (2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006)
- ŽABOVŘESKY CUP * JARO (1991, 1995, 1996)
- ŽABOVŘESKY CUP * PODZIM (1992, 1993, 1994, 1995)