22.kolo: 3.B třída - 15.6.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KOCOVINA 5:0 kont.
branky: -
sestava: Kovalčík - Vala, Saxl, Řezáč, Letzel

Atypický závěr soutěže představují dvě kontumace v posledních dvou kolech, ale  to rozhodně nic nemění na skutečnosti, že naše Céčko prošlo soutěží naprosto dominantně a po 22 zápasech má bilanci 22-0-0, skóre 152:36. Libor Kovalčík byl vyhlášen nejlepším gólmanem soutěže a mezi střelci se v popředí celkových statistik objevilo několik našich hráčů. Gratulujeme!

21.kolo: 3.B třída - 8.6.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - VEMA KICKERS 5:0 kont.
branky: -
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Saxl, Vala, Lange ml. - Bažant, Řezáč, Kratochvíl
20.kolo: 3.B třída - 8.6.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FC WODOWA "C" 5:1 (2:1)
branky: Řezáč 2, Bažant 2, Saxl

Hráči FC Wodowa drželi těsný výsledek až do přestávky (vedli jsme v poločase pouze 2:1) ale ve chvíli, kdy přidal Milan Bažant naší třetí branku, bylo o vítězi zápasu rozhodnuto a v dalším průběhu jsme svoje vedení ještě navýšili. Tým Vema Kickers se ke druhému utkání nedostavil a tak jsme si připsali kontumační výhru.

19.kolo: 3.B třída - 2.6.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FC U BOBA "B" 7:6 (1:4)
branky: Bažant 2, Saxl 2, Letzel, Schneeweiss, Řezáč
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Saxl, Bažant - Chroust, Letzel, Řezáč
18.kolo: 3.B třída - 2.6.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOBSKO 5:1 (1:1)
branky: Chroust 2, Řezáč, Schneeweiss, Bažant

V prvním zápase jsme velmi brzy prohrávali 0:1 a vyrovnat se nám podařilo až v poslední minutě poločasu. Po změně stran ale již o našem vítězství nebylo pochyb a v závěru utkání jsme šetřili síly na druhý zápas. Proti týmu FC U Boba jsme nezačali dobře a soupeř šel lehce do tříbrankového vedení. Snížili jsme, začali hrát power - play, ale po chybě v rozehrávce to bylo 1:4 a na začátku druhé půle již dokonce 1:5! Následovala téměř sedmnáctiminutová hra bez brankáře a když se podařilo skóre srovnat na 5:5, soupeř se trefil pod břevno - 5:6. Do konce zbývalo ještě pět minut. Pokračovali jsme v trpělivém obléhání soupeřova brankoviště a tři minuty před koncem jsme vyrovnali. V power - play jsme pokračovali i za stavu 6:6 a pár desítek vteřin před koncem po kombinaci Letzel / Chroust / Řezáč posledně jmenovaný trefil vítězství!

sestava: Kovalčík - Chroust, Svoboda, Letzel, Řezáč, Kratochvíl, Schneeweiss

Proti týmu Kapple jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání ale v prvním poločase se nám podařilo pěti brankami poměrně nečekaně brzy nebezpečného soupeře zaskočit. Po změně stran na soupisce přibyl ještě Michal Kratochvíl, který se rychle prosadil dvěmi brankami a utkání jsme dovedli do bezproblémového konce. Proti Hlt Clubu nahradil v sestavě Laďa Hansl Petra Schneeweisse a naše přátele Hltclubáky jsme vůbec nešetřili. K sestavě nutno podotknout, že jsme byli nuceni poměrně improvizovat a přítomní hráči nebyla snaha o nějaké zásadní posílení sestavy, ale jiní hráči nebyli ten den k dispozici. Střelecky se zaskvěl Martin Chroust, který vstřelil v obou zápasech po pěti brankách!

branky: Hansl 2, Letzel, Bažant, Klečka

Další dva jednoznačné zápasy ve kterých byla otázkou pouze výše konečného skóre.

13.kolo: 3.B třída - 13.4.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HÁDY 11:1 (4:1)
branky: Chráscina 3, Chroust 2, Saxl 2, Letzel, Bažant, Hansl, Řezáč
sestava: Kovalčík - Saxl, Schneeweiss, Bažant, Chráscina - Hansl, Letzel, Řezáč, Chroust
12.kolo: 3.B třída - 13.4.2019, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 3:1 (2:0)
branky: Chráscina 2, Hansl

V obou zápasech jsme svoje soupeře převyšovali ve všech směrech, ale zatím co proti týmu All In se nepodařilo výkonsotní rozdíl na hřišti vyjádřit brankově, ve druhém zápase jsme si již s chutí zastříleli a výsledek mohl být ještě vyšší.

11.kolo: 3.B třída - 10.11.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KOCOVINA 6:0 (2:0)
branky: Chráscina 2, Lange ml. 2, Letzel, Zábojník
sestava: Strakoň - Vala, Schneeweiss, Lange ml., Chráscina - Letzel, Řezáč, Jakš, Zábojník

Jednoznačné vítězství v posledním zápase podzimní části soutěže znamená první místo v taulce a i po jedenácti odehraných kolech plný bodový zisk. Ke svému prvnímu zápasu za Žabinské Vlky nastoupil nový brankář Filip Strakoň.

10.kolo: 3.B třída - 3.11.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - VEMA KICKERS 3:2 (1:1)
branky: Řezáč 2, Bažant
sestava: Kovalčík - Vala, Bažant, Černý, Jakš - Letzel, Řezáč, Klečka, Zábojník
9.kolo: 3.B třída - 3.11.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - WODOWA "C" 10:4 (3:3)
branky: Letzel 4, Řezáč 3, Černý, Vala, Zábojník

S týmem Wodowa to byl zápas prvního s druhým. První poločas byl co do skóre vyrovnaný, ale po celý zápas jsme byli lepším týmem a po změně stran se poměr sil podařilo vyjádřit i výsledkově. Tým Vema Kickers byl zatím nejkvalitnějším soupeřem našeho Céčka v letošním ročníku soutěže a v tomto zápase jsme lepším týmem po většinu času nebyli. Prohrávali jsme 1:2 a osm minut před koncem jsme začali hrát power - play. Tu se podařilo po třech minutách využít a rozhodli jsme se, že budeme ve hře bez brankáře pokračovat i za nerozhodného stavu. Vítězný gól trefil parádně Zbyňa Řezáč.

8.kolo: 3.B třída - 27.10.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - JOBSKO 8:3 (5:1)
branky: Zábojník 3, Letzel 2, Lange ml. 2, Řezáč
sestava: Bažant - Chroust, Lange ml., Jakš, Chráscina - Letzel, Řezáč, Klečka, Zábojník
7.kolo: 3.B třída - 27.10.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - U BOBA "B" 12:2 (5:1)
branky: Zábojník 3, Letzel 3, Klečka 2, Řezáč, Chráscina, Chroust, Lange ml.
sestava: Kovalčík - Chroust, Lange ml., Bažant, Chráscina - Letzel, Řezáč, Klečka, Zábojník

Deštivé a chladné odpoledne jsme si zpříjemnili kanonádou. V prvním zápase s týmem U Boba "B" jsme šli bleskově do vedení již z první akce, zápas měl naprosto jednoznačný průběh a skóre se zastavilo na dvanáctce. Tento zápas měl ve futsalové kariéře Rosti "SLIMÁKA" Klečky pořadové číslo 1000! Gratulujeme. Negatívem bylo drobné zranění brankáře Libora Kovalčíka, kterého musel mezi tyčemi nahradit ve druhém utkání Milan Bažant. Chlapíci z Jobska na nás vyrukovali "od podlahy". Přesto jsme i v tomto zápase rychle vedli po kombinační akci  dovezené "do kuchyně". Částečná přemotivovanost soupeře měla za následek naší výhodu dvou "desítek", jelikož soupeř nasbíral šest faulů již po přibližně deseti minutách hry. Obě desítky proměnil Bobo Lange, když jeho tvrdé rány směřovaly v obou případech mezi nohy gólmana Jobska. Poločas skončil 5:1 a po přestávce jsme průběh zápasu víceméně kontrolovali a s přehledem získali do tabulky další 3 body.

6.kolo: 3.B třída - 20.10.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 3:1 (1:0)
branky: Lange ml. 2, Černý
sestava: Kovalčík - Schneeweiss, Lange ml., Jakš, Bažant - Černý, Letzel, Řezáč, Klečka
5.kolo: 3.B třída - 20.10.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KAPPLE 4:3 (3:1)
branky: Řezáč 2, Černý, Klečka

V prvním zápase jsme mohli vyhrát mnohem vyšším rozdílem, vedli jsme 4:1, ale díky neproměněným šancím a bojovnosti soupeře, jsme nakonec museli v poslední minutě bránit jednogólový náskok. To se nakonec podařilo. Druhým zápasem bylo tradiční derby s Hlt Clubem. Vedli jsme po vyrovnaném poločase brankou Boba Langeho 1:0, ale po nedůslednosti v obraně vyrovnal po změně stran špílmachr soupeře Aleš Bečica na 1:1. Snažili jsme se o převahu, kterou jsme postupně získávali, ale brankář Mira Hrbek dokazoval, že ani po letech nezratil ze svých kvalit a mnoho našich akci dokázal zneškodnit. Přesto se Bobo Lange trefil při našem obléhání soupeřovy branky i podruhé, když prostřelil z brankoviště vše co mu stálo v cestě. Hlťáci hráli dobře, bojovali a po jednom z jejich protiútoků "zatáhl za RUČNÍ záchrannou brzdu" náš obránce Radek Jakš, byl vyloučen a nabídl soupeři dvouminutovou přesilovku. Bránili jsme se aktívně a v závěru se náš pouhý odkop přes celé hřiště proměnil v třetí branku, když nečekaně proklouzl do soupeřovy sítě. To překvapilo všechny a zárověň to byl konečný stav zápasu - 3:1.

4.kolo: 3.B třída - 29.9.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - PARODIA 7:0 (3:0)
branky: Vala 2, Lange ml. 2, Řezáč, Chráscina, Jakš
sestava: Kovalčík - Vala, Schneeweiss, Chráscina, Lange ml. -  Letzel, Řezáč, Klečka, Jakš
3.kolo: 3.B třída - 29.9.2018, hřiště Srbská
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MINIONS 8:0 (4:0)
branky: Chroust 3, Svooda 2, Vala, Jakš, Klečka
sestava: Kovalčík - Vala, Schneeweiss, Chráscina, Chroust -  Letzel, Řezáč, Klečka, Jakš, Svoboda

Jak napovídají dosažené výsledky, zápasy probíhaly za naší naprosté převahy a bylo pouze otázkou, jaká bude výše konečného skóre. Nutno poznamenat, že brankář týmu Parodia podal přes sedm inkasovaných ranek velmi dobrý výkon a svůj tým zachránil od dvauciferné "nadílky". Na tyto naše pohodové zápasy se přišli "rozběhat" čtyři hráči z večerní sestavy Áčka, kteří se v sestavách C - týmu prostřídali.

branky: Jakš 2, Chroust

V obou zápasech jsme určovali tempo hry a měli všechno pod kontrolou, jen množství neproměněných šancí nás připravilo o vyšší vítězství.