3.  XXX BRAUN "B" 77 : 55 38 * 2:4 4:6   10 - Letzel, Bažant
4.  HOMBRES 91 : 54 35 * 6:4 2:1   09 - Klečka
5.  ETHANOL 67 : 61 42 * 1:2 1:3   07 - Švanda
6.  APOLLO "B" 66 : 68 42 * 4:1 2:0   06 - Sestrienka
7.  HLT CLUB 64 : 82 40 * 3:2 4:1   05 - Lang
8.  MITRA "C" 40 : 86 40 * 4:2 8:2   03 - Lange ml.
9.  GS TRANSPORT 47 : 49 39 * 2:1 1:1   03 - Saxl, Vala V.
10.  PSYCHOTIP 63 : 73 38 * 9:1 5:4   01 - Michalík, Pařez
11.  MEJDAN 39 : 115 38 * 13:1 7:2    01 - Schneeweiss, Řezáč

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - PSYCHOTIP 5:4 (3:2) - Letzel 2, Klečka, Saxl, Pfeffer
Sestava:
Řezáč (1.p), Hansl (2.p) - Saxl, Lange ml., Švanda, Lang - Letzel, Klečka, Bažant, Pfeffer

Sympatický soupeř nám neměl v úmyslu darovat nic zadarmo a i když naše územní převaha byla zcela jasná a brankové příležitosti přicházely jedna za druhou, jakoby byl ten poslední krůček maličko zakletý. Navíc soupeřův gólman čaroval a měl postavenou dobře i konstrukci branky. V poločase jsme vedli 3:2 a když Myšák zvýšil v úvodu 2.půle na 4:2, zdálo se býti rozhodnuto a my se poněkud uklidnili. Soupeř poté potrestal nepřesnou rozehrávku našeho gólmana a devět minut před koncem zahrál Fru-Fru nešťastně rukou na brankové čáře. Penalta - 4:4. Bereme timeout a jelikož na prvenství v soutěži potřebujeme zvítězit, začíná naše power - play a závod s časem. Soupeř urputně brání, na jeho branku se valí jeden útok za druhým a náš tým věří ve vítězství. Když nepomáhá hrubá ostrostřelba, rozhoduje nakonec čtyři minuty před koncem kombinace v brankovišti a jubilant Peťa Pfeffer (hrál pětistý zápas za ŽV) dává zlatou branku do "prázdné". A je tu konec - ať žijou VETERÁNI!

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HOMBRES 2:1 (1:1) - Švanda, Lang
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MEJDAN 7:2 (2:1) - Fru 2, Hansl, Letzel, Vala, Klečka, Lange ml.
Sestava:
Fiala (1.z), Řezáč (2.z.) - Lange ml., Vala V., Švanda, Lang - Letzel, Pfeffer, Klečka, Hansl

Utkání s týmem Hombres bylo kvalitou této soutěži zcela nadstandardní. Soupeř byl ze začátku aktívnější, technický, bojovný a vedl 1:0. Do poločasu vyrovnal Šváda hlavičkou, když ho při rohu soupeřova obrana úplně zapoměla na brankové čáře. Po změně stran jsme přidali na důrazu, přišpendlili soupeře do defenzívy, ale museli jsme být stále ostražití před jeho brejky. Po sérii našich neproměněných tutovek dal vítěznou branku výborně hrající Libor Lang, když jsme opět perfektně rozehráli rohový kop. Druhého soupeře jsme mírně podcenili, poločas byl 2:1 a protivníka zlomila až třetí branka, když Myšák proměnil samostatný nájezd. Pak byl zápas již pouze otázkou výše skóre a následovaly čtyři góly po kombinačních rozborkách na kterých se podíleli všichni hráči ŽV.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FLAMENGO "B" 7:2 (4:1) - Hansl 5, Vala V., Lang
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - APOLLO "B" 2:0 (0:0) - Pfeffer, Hansl
Sestava:
Lange ml. - Vala V., Švanda, Saxl, Lang - Pfeffer, Klečka, Bažant, Hansl, Letzel

Utkání o první příčku v tabulce bylo rozhodnuto poměrně brzy, jalikož Laďa Hansl již v 9.minutě dosáhl hattricku. Ve druhé půli soupeř ještě "zazlobil" - snížil na 4:2, ale vzápětí přišla naše pátá branka po hezké kombinaci a Flamengo rezignovalo. Druhý zápas byl přehlídkou nevyužitých šancí ŽV. Apollo Bobeše v brance téměř neohrozilo, ale do vedení jsme se dostali až deset minut před koncem. Vítěznou pojistku jsme přidali v poslední minutě do opuštěné branky při soupeřově neúspěšné power-play. Tato dvě vítězství znamenají opětovný návrat na čelo tabulky této soutěže.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ETHANOL 1:3 (1:0) - Bažant
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - GS TRANSPORT 1:1 (0:0) - Lange ml.
Sestava:
Řezáč - Vala V., Švanda, Lange ml. - Letzel, Klečka, Bažant, Kondziolka

Impozantní úvod s Ethanolem - Baža při úvodní rozehrávce obloučkem překonal gólmana soupeře stojícího na brankovišti. To bylo ale pohříchu vše a množství našich brankových příležitostí zůstalo nevyužito. Ani ve druhém zápase jsme nedokázali zvítězit a přes stálou územní převahu proti bránícímu soupeři jsme nakonec zachránili alespoň bod.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 4:1 (3:0) - Letzel 2, Saxl, Bažant
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - XXX "B" 4:6 (3:2) - Hansl 3, Vala V.
Sestava:
Fiala - Vala V., Švanda, Lang, Saxl (pouze 1.zápas) - Letzel, Bažant, Klečka, Kondziolka, Hansl (pouze 2.zápas)

Derby s Hlt clubem jsme opět zvládli. Oba týmy nastoupiliy bez nejlepších střelců (Pfeffera a Bečici). Deset minut se hrála vcelku vyrovnaná partie. Poté jsme však z několika pohledných akcí vstřelili tři branky a zápas byl rozhodnut již v první půli. Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru a zápas dovedli s přehledem k vítězství. Druhé utkání začalo zběsile. 20 vteřina 0:1, 50 vreřina 1:1, 2.minuta 1:2, 5.minuta 2:2. Soupeř se snažil běhat a hrát, my jsme aktívně bránili a když jsme otočili stav na 3:2, byli jsme i lepším týmem. Po změně stran nás postihl útlum, soupeř nás svíral ale branku nevstřelil. Po time-outu jsme se "otřepali", ale přišlo přesto vyrovnání. Zápas spěl ke spravedlivé remíze, ale nešťastná branka tři minuty před koncem, znamenala skóre 3:4. Jdeme do PP a v závěrečných minutách padnou ještě 3 branky - prohra, přesto vedení v tabulce.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MITRA "C" 8:2 (3:1) - Lang 2, Pfeffer 2, Klečka 2, Bažant, Letzel
Sestava:
Řezáč - Švanda, Schneeweiss, Saxl, Lang - Letzel, Klečka, Pfeffer, Bažant

V úvodním zápase jarní části 3. třídy si veteránský Celtic smlsl na Mitře, které se dařilo vzdorovat čtvrthodinu. Ve chvíli, kdy se nám podařilo zvýšit na přestávkové skóre 3:1, bylo o vítězi utkání prakticky rozhodnuto a ve druhém poločase bylo vše v podstatě pouze otázkou výše skóre. To se po množství neproměněných šancí zastavilo na výsledku 8:2, což byl za dané situace pro soupeře stav poměrně přijatelný. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 8:2. Velmi dobrý výkon podal Pinďa, který pomohl na postu gólmana.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - PSYCHOTIP 9:1 (5:0) - Pfeffer 3, Klečka 3, Švanda 2, Michalík
Sestava:
Kondziolka - Švanda, Michalík, Schneeweiss, Pařez - Letzel, Pfeffer, Klečka, Bažant

Před závěrečným zápasem našeho veteránského "Celticu" nám bylo jasné, že chceme-li přezimovat na 1.místě tabulky, musíme zvítězit minimálně pětibrankovým rozdílem. S tímto vědomím jsme k zápasu přistoupili a po absolutní herní převaze jsme potřebným rozdílem vedli již v poločase. I po změně stran bylo naše mužstvo jednoznačným pánem na hřišti a nebýt neskutečného množství nevyužitých 100% příležitostí, bylo by skóre mnohem vyšší. I tak patří všem veteránům za podzimní vystoupení a za radost ze hry poděkování. Fru-frovi gratulace za parádních 13 branek, kterými zatížil konta soupeřů.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HOMBRES 6:4 (4:2) - Pfeffer 3, Sestrienka 2, Saxl
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MEJDAN 13:1 (5:0) - Letzel 4, Bažant 3, Sestrienka 2, Pfeffer 2, Schneeweiss, Hansl
Sestava:
Hansl / Lange ml. - Sestrienka, Švanda, Saxl, Schneeweiss - Letzel, Pfeffer, Klečka, Bažant, Řezáč

První soupeř - klasické utkání, ve kterém nastoupilo nespoutané mládí proti veteránské zkušenosti a vylámalo si zuby. První naše čtyři střely na branku soupeře znamenaly vedení 4:0. Druhý soupeř - po brance na 8:1 se naprosto zlomil a nebýt toho že byl 2.poločas ukončen rozhodčím o 5 minut dříve, bylo by skóre pravděpodobně ještě vyšší.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - FLAMENGO "B" 5:2 (2:1) - Bažant 2, Švanda 2, Pfeffer
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - APOLLO "B" 4:1 (1:1) - Bažant 2, Pfeffer, Sestrienka
Sestava:
Kondziolka - Sestrienka, Vala V., Švanda, Michalík - Zdražil, Pfeffer, Klečka, Bažant

Vedoucí tým tabulky neměl vpodstatě proti našim veteránům téměř žádnou šanci a to stejné je možno říci i o druhém soupeři. Náš "Celtic" se tak dostal v tabulce na 3.místo.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - GS TRANSPORT 2:1 (1:1) - Pfeffer, Lang
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ETHANOL 1:2 (1:0) - Pfeffer
Sestava:
Kondziolka - Sestrienka, Schneeweiss, Saxl (1poločas), Švanda, Michalík - Letzel, Pfeffer, Pařez, Klečka, Lang, Zdražil

Hloupá porážka se soupeřem, se kterým je bodová ztráta trestuhodná. Hra na jednu branku, neproměněné šance, snaha o zvrat v power - play a inkasovaná branka v poslední sekundě po rohu soupeře. Hrůza!
S GST jsme začali nevýrazně, soupeř měl více ze hry a šel do vedení. Po jednom z protiútoků vyrovnal šikovně Fru Fru. Po změně stran to bylo naše mužstvo, které si vynutilo jednoznačnou převahu, která byla korunována vítěznou brankou, kdy Šváda vybídl na brankovišti hezkou přihrávkou Libora ke skórování do prázdné. Zápas se vymkl z rukou špatnému a nezkušenému rozhodčímu. Na hřišti vzplály zbytečné emoce a soupeř porážku od podceňeného veteránského týmu viditelně neunesl.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 3:2 (2:1) - Pfeffer, Švanda, Pařez
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - XXX BRAUN "B" 2:4 (2:2) - Řezáč, Lange ml.
Sestava:
Sestrienka - Schneeweiss, Švanda, Lang, Lange ml. - Letzel, Pfeffer, Pařez, Řezáč, Hansl

Dlouho očekávaný a prestižní zápas s našimi kamarády z HC nás zastihl v situaci mnoha zraněných a nedostavení se gólmana Langeho st. Do kasy šel Zbyňa a do zápasu museli zasáhnout i "diváci" Bobeš a Pinďa. První poločas byla naše převaha jednoznačná, ale vázla koncovka a když jsme konečně dali gól, okamžitě po rozehrávce nás překvapil samostatnou akcí nejlepší hráč soupeře Bečica a bylo vyrovnáno. Do přestávky jdeme do vedení po překrásné akci na čtyři(!) doteky, do které se zapojili všichni naši hráči na hřišti. Po změně stran to byl překvapivě soupeř, který si vypracoval více vyložených šancí a vyrovnat se mu podařilo z brejku po našem špatně sehraném útoku 2 na 1. Snažíme se strhnout vítězství na svoji stranu (částečně i hrou bez gólmana) a čtyři minuty před koncem dělá obrana soupeře osudnou chybu, když nepokryje Martina Pařeza. Ten s přehledem zkušeného rutinéra překonává v samostatném nájezdu legendárního gólmana Miru Hrbka a stanovuje konečné skóre na 3:2. Hlt Club nám dal docela zabrat a naše vzájemná neporazitelnost se tentokráte třásla v základech!.
Druhý zápas už byl ze zcela jiného soudku. Jelikož je "C" tým určen výhradně pro naše veterány, musíme se připravit na souboje s hráči o 20 let mladšími, případně o 20 kilo lehčími. XXX se do nás pustili s elánem, docela zhurta, my se bránili a spoléhali na protiútoky a na občasnou power-play. Poločas 2:2 byl vzhledem k vývoji docela přijatelný. Po změně stran jde soupeř do vedení po střele z ostrého úhlu, my vršíme fauly a 10 minut před koncem jich máme pět! Navíc je vyloučen Bobeš, který stíhal unikajícího hráče po křídle tak smolně, že jej zkosil a ČK byla bohužel jednoznačná. Do hry jde tedy další "divák" Laďa Hansl. Pojistku přidává XXX z 10m kopu po nešťastném výroku rozhodčího. Je to škoda protože šance na vyrovnání naši hráči "za zenitem" (jak o nás píše web XXX) rozhodně měli.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MITRA "C" 4:2 (1:1) - Klečka 2, Švanda, Sestrienka
Sestava:
Karásek - Michalík, Švanda, Zdražil, Sestrienka, Kondziolka - Klečka, Letzel, Bažant, Pfeffer, Pařez
DÍKY VŠEM VETERÁNŮM ZA TENHLE TÝM RADOSTI!

Na první zápas "C"- týmu se dostavilo 11 legendárních osobností ŽV. Nikdo z veteránů si nechtěl nechat tuto historickou chvíli ujít. Po čase se mezi tyčemi objevil Caramba a na hrotu nebyl nikdo jiný než Frufru. V zápase jsme se potýkali s neproměňováním šancí a soupeř vedl. O vyrovnání se postaral Šváda, který si naběhl mezi obránce na Bažovu narážečku a krásně zavěsil - 1:1, poločas. Byla to tedy první branka v historii Céčka a zároveň to byla Peťův stý gól v dresu ŽV! Hrálo se v podstatě na jednu branku, ale Mitra šla opět do vedení. K obratu zaveleli trenéři Áčka. Myšák vysunul patičkou Zbyňu a ten nájezd z levé strany bezpečně proměnil. Nakonec se soustavným tlakem a útočnou snahou podařilo protivníka zlomit, když dvakrát skóroval velezkušený virtuóz Slimák.