ŽABINŠTÍ VLCI "C" - CARPE DIEM 5:2 (1:0) - Klečka 2, Lang, Bažant, Saxl
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - DONKEYS 10:4 (5:1) - Bažant 3, Klečka 2, Saxl 2, Lang,
                                                                          Schneeweiss, Letzel
Sestava:
Letzel - Saxl, Schneeweiss, Lang - Klečka, Bažant, Řezáč (1.záp)

V závěrečném kole 3.třídy si naše veteránské Céčko hravě poradilo s oběma soupeři a za krásného počasí jsme si oba pohodové zápasy pěkně užili a v konečném účtování nám patří bronzová příčka.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 0:5 (0:3)
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BLUE FLAMES 3:4 (0:1) - Řezáč 2, Schneeweiss
Sestava:
Letzel - Saxl, Schneeweiss - Řezáč, Klečka

Málokdo uvěří, že bylo první utkání vyrovnané a náš tým měl většinou více ze hry, ale neskutečná střelecká smůla znamenala krutý výsledek. Ve druhém zápase jsme vedli už 3:1, ale síly docházely a soupeřově závěrečnému náporu jsme odolat nedokázali, přesto všichni čtyři veteráni, doplnění velmi dobře hrajícím Pinďou zasluhují respekt.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MADRID "B" 7:2 (5:1) - Klečka 3, Lang, Saxl, Bažant, Lange ml.
Sestava:
Řezáč - Lange ml., Lang, Saxl - Letzel, Klečka, Bažant

Poklidné utkání a souboj generací (soupeř byl ve věkovém průměru cca o 20 let mladší), které si svým výkonem a třemi vstřelenými "kousky" užil zejména Rosťa Klečka.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ETHANOL 10:4 (1:3) - Lange ml. 5, Saxl 2, Letzel, Šnek, Lang
Sestava:
Bažant - Lange ml., Lang, Šnek, Saxl, Letzel, Klečka, Řezáč

Ač to bylo na jednu bránu - dokázal soupeř ze čtyř brejků, třikrát skórovat a vedl 3:0. Do poločasu korigujeme a od první minuty druhé půle začíná přesilovkový kolotoč, při naší power-play, kterému soupeř nedokáže vzdorovat a inkasuje devět branek.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 4:4 (2:1) - Lange ml. 2, Letzel, Bažant
Sestava:
Řezáč - Bažant, Lange ml., Lang - Konečný, Letzel, Klečka

Opět nepřesvědčivý výkon, opět nevyužité šance. Přesto jsme vedli v průběhu druhé půle 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. "Hlťáci" se ale nevzdávali a korigovali na 3:4. Pak přišla pravděpodobně nejhloupější situace, kterou v této sezóně ŽV vyprodukovali. Dvacet vteřín před koncem získáváme míč, jdeme do přečíslení 3/1 a Kony místo nahrávky na kteréhokoliv spoluhráče jde naprosto nepochopitelně do kličky (!!!), ztrácí míč, v brejku se 15 vteřin před koncem ocitá soupeř a jeho šance je zastavena pouze za cenu penalty. 4:4 - konec a první bod Hlt Clubu v zájemných soubojích s naším týmem.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - PREDATORS 8:1 (2:0) - Konečný 4, Řezáč 2, Lange ml., Klečka
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KOHOUTI 5:4 (3:2) - Lange ml. 3, Řezáč, Konečný
Sestava:
Bažant - Lange ml., Saxl (1.záp), Lang, Vala V. - Konečný, Letzel, Klečka, Řezáč

V prvním zápase jsme se pomaleji rozjížděli, ale konečný výsledek plně odpovídá poměru sil na hřišti.
Druhý zápas jsme mohli prohrát kontumačně, jelikož jsme se dostavili tři minuty po začátku, ale díky férovému soupeři se utkání uskutečnilo. Vlastní zápas byl špatný. Velmi špatný. Přizpůsobili jsme se soupeřově hře a místo abychom diktovali tempo hry, bylo to "nahoru - dolů", vše plné nepřesností a v prvních deseti minutách se tým Kohoutů dostal do několika přečísleních naší laxní obranné činnosti a dvě inkasované branky byly ještě štěstím. Poté šel do kasy Baža a hráli jsme občasnou power play a do poločasu se podařilo otočit stav v náš prospěch. Po změně stran to byla oboustranná holomajzna a konečný výsledek 5:4 není třeba dále komentovat. V prvním zápase chytal Bobeš, druhé utkání Pinďa a Baža..

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - CARPE DIEM 5:2 (1:2) - Hansl 3, Lange ml., Bažant
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - DONKEYS 17:3 (10:2)                                                                                                        - Lange ml. 10, Švanda 3, Bažant 2, Klečka, Hansl
Sestava:
Lange st. - Schneeweiss (1.záp.), Vala V. (2.záp.), Švanda, Lang, Lange ml. - Hansl, Klečka, Bažant, Řezáč (1.záp.)

V prvním zápase byl k vidění zbytečně prohraný první poločas a jednoznačné přehrání soupeře po přestávce. Druhý soupeř byl pravděpodobně nejslabší tým proti jakému jsme kdy hráli a skóre mohlo být ještě dost vyšší. Robert Lange ml. překonal deseti vstřelenými brankami 21 let starý rekord Michala Letzela, který měl do té doby hodnotu sedmi zásahů. Zárověň se jedná o nejvyšší výhru v historii klubu.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ALL IN 5:7 (1:3) - Lange ml. 3, Řezáč 2
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - BLUE FLAMES 1:8 (0:1) - Letzel
Sestava:
Lange st. - Vala V. (1.záp.), Saxl (2.záp.), Švanda, Lange ml. - Letzel, Hansl, Řezáč, Klečka, Bažant (2.záp.)

Tohle kolo nás zastihlo ve špatném rozpoložení a ve špatné sestavě. Rosťa nastoupil silně nemocen a dva hráči se zlomenými prsty na nohou - Baža (palec), Myšák (malíček). Svým výkonem nás tentokráte příliš nepodpořila stabilní opora Laďa Hansl, který si navíc z druhého zápasu odnesl zranění v obličeji. Jelikož byli oba soupeři z čela tabulky dobře připraveni, tohoto našeho handicapu se jim podařilo využít bezezbytku. Výše porážky ve druhém zápase je ale poněkud zarážející.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - MADRID 2:2 (1:1) - Bažant, Řezáč
Sestava:
Lange ml. - Schneeweiss, Švanda, Vala V. - Bažant, Klečka, Řezáč

Bohužel nejde hrát tři zápasy (A+B, pouze s přesunem na jiné hřiště) za sebou v této sestavě a počtu. Máme v nohách dva těžké zápasy na béčku, takže začínáme ze zadu. Soupeř má platonický tlak, který utneme po krásné kombinaci na tři doteky do prázdné. Madrid nadále buší do naší konsolidované obrany a není schopen si ani nahrát. Bohužel z ojedinělé střely se mu se štěstím daří vyrovnat. Tak jako na béčku, neproměňujeme co tři minuty loženou šanci. Druhá půle je přesně jako první. Nadále se nám střelecky nedaří, a to ani ze samostatných nájezdů! Přesto jdeme po Bažově gólu (hlavou zády k branc) do vedení. Soupeř ale po naší chybě opět vyrovnává. Baža v poslední minutě neproměňuje šanci a soupeř z protiútoku trefuje tyč. Konec a jednoznačná ztráta bodů!

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - ETHANOL 3:3 (1:1) - Lange ml. 2, Letzel
Sestava:
Bažant - Schneeweiss, Saxl, Lang - Lange ml., Letzel, Klečka

Brzy jsme prohrávali, rychle jsme vyrovnali, soupeř šel do vedení a na 1:3 zvyšoval střelou do prázdné branky při naší power - play. Pokračujeme v přesilovce, celý druhý poločas se hraje vpodstatě na jednu branku. Vyrovnáváme sice na 3:3, ale asi deset dalších brankových příležitostí zůstává nevyužito!

ODKAZ NA TABULKU 3.F TŘÍDY - ZDE

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - SANTA MORGANA 4:2 (2:0) - Lange ml. 3, Hansl
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - HLT CLUB 6:2 (3:1) - Pfeffer, Saxl, Lange ml., Šnek, Lang, Švanda
Sestava:
Bažant - Schneeweiss, Švanda, Saxl, Lang - Lange ml., Letzel (1.záp.), Hansl (1.záp.), Pfeffer, Řezáč

První zápas byl v naši režii, ale neproměnění mnoha šancí značilo poločasové vedení pouze 2:0. Po přestávce přidal soupeř na důrazu, a to jak herním, tak hlavně verbálním a bylo to nepříjemné. Více zápase komentovat redakce nebude. Dobře, že je to za námi!
Jelikož tým Hlt Clubu nastoupil ve velmi oslabené sestavě, bylo naší jednoznačnou povinností ve druhém nedělním utkání zvítězit. Přizpůsobili jsme se však soupeřově hře a tak výsledkem byly tři body získané po oboustranně přátelské "holomajzně". Po vyhroceném prvním zápase to však bylo příjemné uklidnění a pohoda.

ŽABINŠTÍ VLCI "C" - PREDATORS 5:1 (1:1) - Saxl 2, Švanda, Řezáč, Klečka
ŽABINŠTÍ VLCI "C" - KOHOUTI 3:2 (0:1) - Klečka, Letzel, Řezáč
Sestava:
Válec - Lange ml., Švanda, Saxl (1.záp), Konečný (2.záp.) - Letzel, Lang, Klečka, Řezáč

Jasná převaha s týmem Predators byla brankově vyjádřena až ve druhém poločase. Za stavu 3:1 jsme soupeři nepovolili se o cokoli pokusit, jelikož jsme přešli do power - play a výsledkem byly další dvě branky. Pohodové utkání.
Ve druhém zápase se do nás soupeř od úvodu zakousl, deset minut jsme nevěděli kde nám hlava stojí, držel nás Válec v brance a byli jsme horší. V první minutě druhého poločasu jsme navíc inkasovali po druhé a nevypadalo to dobře. Přidali jsme na důrazu, ale soupeřova branka byla zakletá a pomaličku se dostavovala zoufalost a zmar. Hrajeme power - play a Slimák vykřesává po rozborce obrany soupeře pět minut před koncem naději kontaktní brankou. Přesilovka pokračuje a Myšák z pozice gólmana trefuje z osmi metrů pravý spodní roh - 2:2, tři minuty do konce. Soupeř je v šoku a v závěru přicházi velká chvíle Zbyňka Řezáče, který se na levé straně skvěle zbavuje svého obránce a nechytatelnou střelou půl minuty před koncem trefuje naše vítězství! ....a Pinďa slaví branku, jak to umí pouze on - bravo! Velmi sympatický tým soupeře pravděpodobně ješte teď nechápe, jak mohl tento zápas prohrát.