KAMPA CUP 2018

25.08.2018 20:00

Systém turnaje: 20 mužstev ve čtyřech skupinách po 5. Z každé postupují první 4 týmy vyřazovací části turnaje. Dále K.O. systém.

Kvalifikační skupina C:

ŽABINŠTÍ VLCI - LAZIO FAKULTAS 2:1 - Svoboda 2

ŽABINŠTÍ VLCI - STONES OF MADEIRA 0:2

ŽABINŠTÍ VLCI - INTER 2:1 - Lange, Řezáč

ŽABINŠTÍ VLCI - ALL IN 2:1 - Svoboda 2

Ve skupině jsme zvítězili 3x výsledkem 2:1 ale naše herní převaha nad všemi soupeři byla mnohem větší než by tyto výsledky napovídaly. Prohru 0:2 nám připravili zkušení Stones, kteří se po svojí brzy vstřelené brance stáhli do obranné ulity, jejich brankář podal výborný výkon a my jsme si za 15 minut hry nebyli schopni se zahuštěným brankovištěm poradit. V závěru jsme inkasovali druhou branku do opuštěné klece při snaze hrát power - play.

Vyřazovací část - 1.kolo turnaje:

ŽABINŠTÍ VLCI - FC U BOBA 3:1 - Svoboda 3

V úvodním zápasy vyřazovací části nebylo o vítězi od prvních minut pochyb a střelecky se hattrickem blýskl Pavel Svoboda.

Čtvrtfinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - BPA 1:1 (1:0) - Lange

...... penalty 2:3 Jakš (ANO), Chrascina (NE), Svoboda (ANO) .... soupeř proměnil všechny tři pokusy a postoupil do SF

Ve čtvrtfinále jsme měli proti kvalitnímu soupeři převahu vedli jsme 1:0 ale několik minut před koncem se nám nepodařilo zachytit brejk soupeře a bylo vyrovnáno. Šlo se tak do penalt, ve kterých jsme neuspěli.