18.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 9.3.2024, SH Ivančice
utkání:
REMOS OSLAVANY - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 4:6 (2:3)
branky: Mezník 2, Bodeček 2, Pfeffer 2
sestava: Pšurný - Mezník, Pospíšil, Chroust, Vlach - Starý, Bodeček, Pfeffer

Zápas v posledním kole Krajského přeboru byl přímým soubojem o prvenství v soutěži. Náš tým i oslavanský Remos měly na kontech shodný počet získaných bodů, naší výhodou bylo vítězství v prvním vzájemném zápase (3:2), takže k zisku titulu krajského přeborníka nám stačila i remíza. Solidně zaplněná ivančická hala byla svědkem kvalitního a vyrovnaného zápasu. Domácí tým 2x vedl, nám se podařilo skóre vždy brzy srovnat a krátce před poločasem jsme strhli vedení na svoji stranu (3:2). Po změně stran se nám podařilo navýšit vedení až na stav 6:2, domácí tým srdnatě bojoval, korigoval na 4:6, ale více již stihnout nedokázal, jelikož v závěru jsme si vítězství pohlídali. Soupeři nutno pogratulovat k druhému místu a vyjádřit velký respekt, jelikož po celou sezónu podával vyrovnané a kvalitní výkony a boj o titul až do posledního kola byl velice zajímavý.

Obhajoba loňského prvenství v Krajském Přeboru byla zcela kolektivním dílem, do zápasů zasáhlo celkem 24 hráčů, z toho bylo 6 hráčů z mládežnických týmů a mezi tyčemi se vystřídalo 5 brankářů.

utkání:
ŽV "B" - AGROTEC HUSTOPEČE "B" 9:3 (4:1)
branky: Řezník F. 3, Pospíšil 3, Starý, Mezník, Bodeček
sestava: Valena - Mezník, Pospíšil, Chroust, Řezník F., Starý, Koutný, Bodeček
Zápas byl od první do poslední minuty v naší režii a v předposledním kole jsme si bez problémů dokráčeli v poklidném tempu pro jednoznačné vítězství. Opravdové finále soutěže se uskuteční příští sobotu (9.3.) v Ivančicich, kde se utkáme ve vzájemném zápase s týmem Remos Oslavany, který je momentálně na druhé příčce KP se stejným bodovým ziskem a horším skóre.
16.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 23.2.2024, SH Blansko
utkání:
TRIANGL RÁJEC-JESTŘEBÍ - ŽV "B" 3:7 (0:3)
branky: Havlín 4, Bodeček 2, Vlach
sestava: Večeřa - Mezník, Pospíšil, Vlach, Řezník F. - Starý, Havlín, Pfeffer, Bodeček

Skóre zápasu neodpovídá úplně hře samotné. Soupeř byl více než kvalitní a rozhodovaly tři zásadní aspekty: produktivita, systém a výkony brankářů. Na sedm branek jsme potřebovali poměrně málo příležitostí a zatímco náš soupeř hrál důrazný "fotbal v hale", my produkovali futsalový systém a za našimi zády stál skvělý gólman.

15.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 17.2.2024, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ATRAPS "B" 10:3 (6:0)
branky: Chroust 5, Kratochvíl 3, Pfeffer, Starý
sestava: Valenta - Kratochvíl, Chroust, Řezník F. - Starý, Svoboda, Koutný, Pfeffer

Na zápas jsme se těšili, ale bylo to vpodstatě "o ničem", jelikož soupeř nastoupil v prvních minutách pouze ve třech hráčích a další jeho hráči postupně přicházeli kdoví odkud. I když se nakonec v sestavě Atraps objevili i dva Brazilci, nestálo to za nic. Neseriózní subjekt pod názvem FC Atraps, z.s. víceméně znehodnocuje soutěž, jelikož hraje buďto v sestavě A - týmu nebo se naopak k zápasům neschází. V situaci kdy tento tým disponuje (minimálně co do počtu vyplněných  "soupisek") týmy A, B, C a D je tato skutečnost zarážející. Vítězství 10:3 by za normální situace bylo potěšitelné, tohle byla ztráta času a nikoho to nebavilo.

14.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 3.2.2024, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - NASAN N.LÍSKOVEC 2:3 (0:0)
branky: Pfeffer
sestava: Toman M. - Popek, Vlach, Řezník F., Toman R. - Starý, Bodeček, Pfeffer, Odehnal

V naší sestavě nastoupili tři hráči z juniorského týmu, jeden dorostenec, dva hráči staří věkem, jeden jménem, jeden po dlouhodobém zranění a Adam Bodeček. Tohle speciální spektrum odehrálo se zkušeným novolískoveckým Nasanem zápas, ve kterém jsme měli navrch, ale po množství nevyužitých brankových příležitostí jsme nakonec odešli po výsledku 2:3 poraženi.

13.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 21.1.2024, MSH Modřice
utkání:
FK ELIŠKA BRNO - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 1:11 (1:4)
branky: Pospíšil 3, Řezník F. 2, Koutný 2, Pfeffer 2, Řezník D., Starý
sestava: Večeřa - Pospíšil, Mezník, Řezník D., Řezník F. - Starý, Koutný, Bodeček, Pfeffer

Soupeř vedl ve druhé minutě utkání 1:0, ale od té chvíle bylo na hřišti prakticky jedno mužstvo a útok za útokem se valily na domácí branku. V první půli jsme ještě všechny brankové příležitosti využít nedokázali, po změně stran jsme ale skóre v poklidu dotáhli až ke dvoucifernému stavu. Hattrickem se blýskl Tomáš Pospíšil.

12.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 13.1.2024, SH Tišnov
utkání:
ASM D. LOUČKY "B" - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 1:4 (1:2)
branky: Havlín 4
sestava: Toman M. - Pospíšil, Mezník, Chroust, Řezník D. - Havlín, Starý, Svoboda, Koutný, Toman R.

Z ojedinělého brejku domácích jsme prohrávali 0:1, ale jelikož byla do té doby naše převaha poměrně výrazná, nepochybovali jsme, že by se nám skóre nepodařilo otočit. To se nakonec podařilo - do poločasu jsme vedli 2:1, po změně stran jsme přidali ještě další dva góly a připsali si tak v KP další vítězství. Střelecky se zaskvěl Dominik Havlín, který vstřelil všechny čtyři branky, ale na vypracování brankových situacích se podílel celý tým. V brance podal velmi pozorný výkon gólman dorosteneckého týmu U-17 Míša Toman a soupeři jsme tak oplatili podzimní porážku, jelikož v zápase hraném v modřické hale jsme poněkud překvapivě prohráli 2:6.

11.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 6.1.2024, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - WEST ŽAB UNITED 3:2 (2:0)
branky: Havlín 2, Mezník
sestava: Večeřa - Pospíšil, Mezník, Stoklásek, Řezník D., Řezník F. - Havlín, Starý, Pfeffer, Toman R.

V zápase nám soupeř nic nedaroval a jeho výkon absolutně neodpovídal jeho postavení v tabulce, kde se nachází na předposledním místě. Po první půli jsme vedli 2:0. Po změně stran jsme ale nehráli dle optimálních představ a vedení jsme s bojujícím protivníkem ztratili. Nakonec nám zajistil utěšenou střelou tříbodový zisk Dominik Havlín.

10.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 16.12.2023, SH Hustopeče
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - REMOS OSLAVANY 3:2 (2:0)
branky: Řezník D., Tauš, Starý
sestava: Toman M. - Řezník D., Pospíšil, Vlach, Svoboda, Starý, Bodeček, Pfeffer, Tauš

Zápas s Remosem Oslavany byl soubojem prvního s druhým týmem průběžné tabulky Krajského Přeboru. Bylo to vidět v nasazení obou týmů, ale i v kvalitě futsalu jako takového. Během utkání se několikrát i zajiskřilo a zápas to byl rozhodně velmi zajímavý. V poločase jsme vedli 2:0 a po změně stran jsme nevyužili několik slibných brankových příležitostí. Přišla tak zákonitá korekce stavu za strany hostů. Do dvoubrankového vedení jsme šli po krásné akci, když trojice našich hráčů provedla absolutní rozborku obrany Oslavan a gól do prázdné znamenal naše vedení 3:1. Hosté však po minutě trefili levé horní "víko" a byli opět v kontaktu. V posledních minutách se hosté za pomoci power - play snažili o vyrovnání a několikrát nás musel v nepřehledných situacích podržet hráč našeho dorosteneckého týmu U-17, brankář Michal Toman, který si odbyl svoji premiéru v zápase mužské kategorie.

9.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 9.12.2023, SH Hustopeče
utkání:
AGROTEC HUSTOPEČE "B" - ŽV "B" 3:8 (1:3)
branky: Pospíšil 2, Hansl 2, Bodeček 2, Pfeffer, Tauš
sestava: Jakubčík - Pospíšil, Vlach, Svoboda, Hansl, Bodeček, Pfeffer, Tauš

V Hustopečích jsme si s rezervou domácího Agrtotecu poradili bez vážnějších problémů a v polovině soutěže vedeme tabulku Krajského Přeboru.

8.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 2.12.2023, MSH Modřice
utkání:
ŽV "B" - TRIANGL RÁJEC-JESTŘEBÍ 13:1 (2:0)
branky: Řezník D. 2, Řezník F. 2, Kratochvíl 2, Hansl 2, Koutný 2, Pfeffer, Chroust, Bodeček
sestava: Jakubčík - Pospíšil, Mezník, Vlach, Řezník D., Řezník F., Hansl, Bodeček, Pfeffer

Zápas prvního týmu tabulky s druhým skončil nečekaným debaklem hostujícího týmu z Rájce. O třináct branek domácích se rozdělilo všich osm hráčů v sestavě.

7.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 26.11.2023, SH Měnín
utkání:
ATRAPS "B" - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 8:4 (3:1)
branky: Starý 2, Hansl 2
sestava: Jakubčík - Pospíšil, Mezník, Vlach, Řezník D. - Starý, Hansl, Bodeček, Pfeffer

Soupeř na nás vyrukoval se sestavou svého A-týmu, přesto jsme zápas mohli zvládnout. Prohrávali jsme sice 1:4, ale poté se podařilo vyrovnat a do sprch navíc odešel gólman Atraps za ČK po ruce mimo brankoviště. Místo branky na 5:4 v následné přesilovce jsme ale brzy inkasovali a ve hře bez brankáře jsme úspěšní bohužel nebyli. Ze zápasu na nevyhovujícím povrchu jsme si odnesli místo bodového zisku dvě zranění.

6.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 18.11.2023, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FC WODOWA 1882 5:3 (0:2)
branky: Chroust 2, Mezník, Hansl, Pfeffer
sestava: Večeřa - Mezník, Řezník D., Řezník F., Chroust, Popek - Starý, Hansl, Bodeček, Pfeffer

Po prvním poločase jsme prohrávali, ale věřili jsme, že zápas zvládneme, což se nakonec i stalo. Z nepříznivého stavu 0:2 jsme skóre otočili na 3:2, soupeř poté srovnal po zahrávání přímého volného kopu, ale závěr patřil již našemu týmu, který se po tomto vítězství posunul na 1. příčku průběžné tabulky KP.

5.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 10.11.2023, SH Bohunice
utkání:
WEST ŽAB UNITED - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 2:5 (2:4)
branky: Pospíšil, Mezník, Starý, Svoboda, Bodeček
sestava: Jakubčík - Mezník, Pospíšil, Řezník F., Vlach - Svoboda, Starý, Bodeček, Pfeffer

V prvním poločase jsme nastoupili s rozdělením čtyřek na "mladí" a "staří". Prohrávali jsme 0:1 a 1:2, ale během třech minut (17.-19.) jsme ale dokázali stav otočit na 4:2 a poločasové skóre bylo vzhledem k solidnímu výkonu soupeře celkem uspokojivé. Ve druhém poločase jsme přeskupili složení v obou čtyřkách a i když se zdálo, že bychom měli již pouze navyšovat skóre, nestalo se tak a skórovali jsme pouze jedenkrát. Díky pozornému Eddiemu v naší brance jsme ale naštěstí neinkasovali - takže nakonec 5:2.

4.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 5.11.2023, SH Maloměřice
utkání:
FC WODOWA1882 - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 2:3 (1:1)
branky: Pfeffer 2, Řezník D.
sestava: Jakubčík - Mezník, Řezník D., Řezník F., Vlach, Pospíšil, Starý, Pfeffer

Naše procentuální držení míče 80:20 proti úporné obraně soupeře nikam nevedlo. Soupeř dokázal dvakrát vyrovnat, vždy po ojedinělých výpadech po našich chybách v nekonečných a neplodných kombinacích. Po rozehraném signálu rozhodl sedm sekund před koncem zápasu Peťa Pfeffer a jeho utěšená střela znamenala tříbodový zisk.

3.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 28.10.2023, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - FK ELIŠKA BRNO 7:2 (2:1)
branky: Starý 3, Řezník F. 2, Koutný, Svoboda
sestava: Jakubčík, Pšurný - Mezník, Řezník D., Řezník F., Pospíšil - Svoboda, Starý, Koutný, Pfeffer

Jednoznačná převaha, která nebyla vyčíslena na ukazateli skóre. To mohlo (mělo) být mnohem vyšší. Oba naši brankáři si zachytali jeden poločas.

2.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 21.10.2023, MSH Modřice
utkání:
ŽABINŠTÍ VLCI "B" - ASM D. LOUČKY "B" 2:6 (0:0)
branky: Pfeffer, Starý
sestava: Jakubčík - Popek, Mezník, Svoboda - Starý, Koutný, Pfeffer

Po bezbrankovém prvním poločase, ve kterém jsme měli několik příležitostí jít do vedení jsme v průběhu deseti minut druhé půle prohrávali 0:2. V chvíli, kdy se nám podařilo skóre srovnat na 2:2, zdálo se, že se nám zápas podaří otočit, ale po opakované nedůslednosti našeho posledního hráče soupeř únik proměnil a v závěrečné snaze o vyrovnání za pomoci power - play se skóre zastavilo na nepochopitelně zbytečných 2:6.

1.kolo: KRAJSKÝ PŘEBOR JM / 13.10.2023, SH Bohunice
utkání:
NASAN N. LÍSKOVEC - ŽABINŠTÍ VLCI "B" 1:8 (1:6)
branky: Řezník D. 3, Koutný 2, Starý, Pfeffer, Svoboda
sestava: Jakubčík - Svoboda, Řezník D., Řezník F. - Starý, Koutný, Pfeffer, Starý

Úvodní utkání nového ročníku KP mělo jednoznačný průběh. Po prvním poločase, kdy jsme vedli již 6:1 se soupeř stáhl do obranného bloku a náš tým po změně stran zápas kontroloval a ještě 2x skóroval.

a hlásíme: V Jeseníku jsme úkol splnili! Vývoj skóre zápasu: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5.