LÍŠEŇ OPEN 2009

15.08.2009 17:00

Systém turnaje: 24 mužstev v 6 skupinách po 4. Z každé postupují první 3 týmy do šesti osmifinálových tříčlenných skupin a odtud první dva do play off (je vytvořeno celkem šest dvojic). Vítězové dvou kol vyřazovací části se utkají ve tříčlenném finále o 1.-3.místo.

Skupina D:

ŽABINŠTÍ VLCI - TECHNIKA BRNO 2:1 (1:1) - Jakš, Svoboda

ŽABINŠTÍ VLCI - ACROSS 3:0 (2:0) - Svoboda, Jakš, Lange ml.

ŽABINŠTÍ VLCI - RAZ NÁRAZ 4:3 (3:2) - Černý, Letzel, Hansl, Stoklásek

Přes relativně těsné výsledky nebylo o vítězství ŽV ve skupině pochyb.

Osmifinálová skupina I:

ŽABINŠTÍ VLCI - WEST ŽAB UTD 9:0 (5:0) - Svoboda 4, Hansl 2, Lange ml. 2, Letzel

ŽABINŠTÍ VLCI - SLOVAN BRNO 2:3 (0:3) - Svoboda, Bažant

Po exhibici s WŽU přišla porážka od Slovanu, kdy jsme přes výraznou převahu ve druhé půli dokázali pouze zkorigovat stav, i když ještě v poslední minutě jsme měli dvě gólové šance.

ŽABINŠTÍ VLCI - REBEŠOVICE 3:3 (1:2) - Hansl 2, Stoklásek

Po vcelku přesvědčivém postupu přes obě kola vyřazovací části jsme se ve finálové skupině "zasekli". S Technikou, kterou jsme porazili v základní skupině jsme prohráli po nedorozumění v obraně 0:1 a ve druhém zápase jsme přes výraznou převahu ve 2.poločase dokázali pouze remízovat.