NOVOROČNÍ TURNAJ 2009 - HUSTOPEČE

04.01.2009 16:00

Systém turnaje: 24 mužstev v 8 skupinách po 3. Z každé postupují první dva do play off.

Vstup do nového roku se podařil našemu týmu vskutku na výbornou. V neděli 4.1.2009 jsme vyhráli Novoroční turnaj, který se konal ve sprtovní hale Hustopeče. Ve finále tohoto příjemného a dobře organizovaného turnaje, na kterém startovalo celkem 24 mužstev, jsme porazili po napínavém penaltovém rozstřelu divizní tým SK Líšeň.

Skupina H:

ŽABINŠTÍ VLCI - OLYMP BRNO 8:0 (4:0) - Stoklásek 2, Hansl 2, Jakš, Klečka, Saxl, Svoboda

ŽABINŠTÍ VLCI - TORNÁDO BRNO 2:1 (1:0) - Hansl, Stoklásek

Jednoznačné vítězství v základní skupině. Olymp našemu tempu nestačil a Tornádo vstřelilo branku na 2:1 až v poslední sekundě utkání z 10m kopu.

Osmifinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - BOSŇÁCKÝ BOB 3:1 (1:1) - Hansl 2, Vala V.

Herní převahu jsme získali až po změně stran - do poločasu jsme měli při několika šancích soupeře štěstí. Vítězství strhl na naší stranu Laďa, když využil 2 kopy z 10m.

Čtvrtfinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - DIGI HUSTOPEČE 1:1 (0:0) - Hansl ... pen.2:0 - Hansl, Lange ml.

Houževnatí domácí vyrovnali po naší chybě 3 minuty před koncem, avšak Válec rezolutně určil kdo vyhraje rozstřel, když první dvě penalty soupeře zneškodnil.

Semifinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - B 52 BŘECLAV 3:1 (0:0) - Stoklásek 3

Ve druhém poločase se hattrickem zaskvěl Martin a brankově vyjádřil poměr sil na hřišti.

Finále:

ŽABINŠTÍ VLCI - SK LÍŠEŇ 1:1 (1:1) - Hansl ... pen.3:2 - Hansl, Lange ml., Stoklásek

Ve finále jsme rychle vedli, silný soupeř však do poločasu vyrovnal a ve druhé půli měly oba celky možnost zvítězit. Zápas nakonec dospěl do penaltového vyvrcholení. Zde se opět Michalovi v brance podařilo jednu penaltu chytit a když naší střelci nezaváhali, mohli jsme se radovat z celkového vítězství.

Sestava a branky: Válek - Vala V.(1), Saxl(1), Lange ml., Stoklásek(6) - Hansl(7), Klečka(1), Svoboda(1), Jakš(1)

Celé mužstvo podalo velice solidní výkon. V brance se parádně předvedl Michal a nejlepším hráčem turnaje byl zcela zaslouženě vyhlášen Laďa.