Žabinští Vlci byli nasazeni přímo do 3.kola poháru ČMFS (brněnské části).

3.kolo

ŽABINŠTÍ VLCI - FC SVÁŽNÁ 6:0 (2:0) - Konečný 2, Lange ml. 2, Kollárik, Saxl
Sestava:
Hansl - Lange, Michalík, Saxl, Stoklásek, Vala V. - Jakš, Kollárik, Konečný, Šomplák R.

Do utkání vstoupila obě mužstva s jasnými cíly - soupeř defenzivně a se snahou zejména neinkasovat, naši borci s celoplošným pressingem. To se vyplatilo hned po dvou minutách, kdy jsme vstřelili branku, která nás uklidnila. Protože soupeř rezignoval na útok, hra pokračovala ve stejném duchu. Do poločasu jsme vstřelili ještě jednu branku a když jsme ihned po přestávce přidali třetí gól, byla druhá půle již jen formalitou a otázkou skóre.

4.kolo:

ŽABINŠTÍ VLCI - FTT VINOHRADY 2:2 (0:1) - Jakš, Šomplák R.
PEN.: Starý (ano), Hansl (ano), Šomplák (ano), Starý (ano), Hansl (ano), Šomplák (ne)
Sestava:
Válek - Schneeweiss, Jakš, Bažant, Švanda - Hansl, Starý, Šomplák R.

Nastoupili jsme v kombinované sestavě. Soupeř vycházel z pozorné obrany, podpořené kvalitním gólmanem a hrozil především příležitostnými brejky. Jeden z nich mu v závěru první půle vyšel - 0:1. Ve druhém poločase jsme sice zvýšili aktivitu, ale střelecká impotence pokračovala a tak přišel trest v podobě druhé branky, které předcházel faul na našeho obránce, ale píšťalka sudího zůstala němá - 0:2. Sedm minut před koncem jdeme do PP a trpělivým náporem se nám daří stav necelé dvě minuty před koncem vyrovnat. Přichází penaltová loterie, ve které padá jedna krásně proměněná penalta za druhou a rozhodne se v šesté sérii, kdy k naší smůle neproměňuje Radek Šomplák.