Naše mužstvo bylo nasazeno přímo do 5.kola poháru FAČR (brněnské části).

6.kolo (finále) - hala SSK Tišnov 27.3.2019

ŽABINŠTÍ VLCI - ASM DOLNÍ LOUČKY 3:3 (2:1) - Chroust, Chráscina, Havlín

- penalty 2:0 - Svoboda a Hansl proměnili, oba pokusy soupeře náš brankář zneškodnil

Sestava:
Pšurný - Svoboda, Chroust, Chráscina, Mezník - Hansl, Starý, Svoboda, Pokorný, Bouček

Finálový zápas jsme začali výborně a v sedmé minutě jsme vedli 2:0 a byli jednoznačně lepší. Naše další akce však již zůstaly bez využití a soupeř se brankou do šatny vrátil do zápasu. Ve druhé půli jsme hráli velmi strnule, nepřesně a soupeři se podařilo dokonce skóre otočit. Dvě minuty před koncem přišlo naštěstí vyrovnání a po famózních zákrocích našeho gólmana v následujícím penaltovém rozstřelu jsme se mohli nakonec radovat z obhajoby loňského prvenství v Brněnské části poháru.

5.kolo (semifinále) - hala Brno / Bohunice 6.3.2019

ŽABINŠTÍ VLCI - NAPOLEON PRACE 6:1 (3:1)
Havlín 3, Svoboda 2, Hansl

Sestava:
Pšurný - Stoklásek, Chroust, Mezník, Kratochvíl, Pospíšil - Hansl, Havlín, Starý, Svoboda, Pokorný

V poklidném tempu jsme porazili vedoucí tým OP a postoupili do finále brněnské části poháru.