PŘÁTELSKÉ ZÁPASY 2011/2012

28.09.2011 21:00

středa 28.9.2011 - sportovní hala Bohunice

KALÁBEK BRNO - ŽABINŠTÍ VLCI 13:5 (5:2, 3:2, 5:1) - Starý 2, Saxl, Šenk, Lange ml.
Sestava:
Válek - Vala V., Saxl, Stehlík, Stoklásek, Lange ml., Šomplák R., Hansl, Starý, Šenk

Zápas se hrál 3x20 minut a byl jednoznačně v režii našeho soupeře. Sestřih části zápasu najdete - ZDE

středa 21.9.2011 - sportovní hala Tišnov

KVĚTNICE - ŽABINŠTÍ VLCI 6:3 (1:1, 4:0, 1:2) - Stoklásek, Hansl, Krempaský, Jarůšek
Sestava:
Válek - Vala V., Stoklásek, Stehlík, Lange ml., Hansl, Starý, Jarůšek, Krempaský

Zápas v Tišnově se hrál 3x25 minut hrubého času a rozhodující byla prostřední část hry.

středa 14.9.2011 - sportovní hala Vyškov

AMOR VYŠKOV - ŽABINŠTÍ VLCI 4:4 (3:1) - Hansl, Řezáč, Stoklásek, Krempaský
Sestava:
Válek - Vala V., Stehlík, Stoklásek, Lange ml., Šomplák R., Hansl, Řezáč, Krempaský

Zápas se hrál 2x20 minut čistého času. První poločas jsme po poměrně matném výkonu prohráli 3:1 a ve druhém již vedli domácí dokonce o tři branky. Zlepšená hra a opět dobrá power-play vedly nakonec k vyrovnání, které přišlo v předposlední minutě zápasu.

středa 7.9.2011 - sportovní hala Křenovice

SK LÍŠEŇ - ŽABINŠTÍ VLCI 6:4 (1:2, 0:2, 5:0) - Lange ml 2, Šomplák R., Hansl
Sestava:
Válek, Fiala - Vala V., Saxl, Stehlík, Stoklásek, Lange ml., Šomplák R., Hansl

Zápas se hrál 3x20 minut. Po prvních dvou třetinách jsme vedli 4:1, ale v závěrečné části (která byla nakonec ještě o 10 minut delší) jeme neodolali soupeřově tlaku a přesilovkám. Přesto je možno tuto přípravu hodnotit poměrně pozitívně, jelikož jsme hráli pouze se dvěma klasickými útočníky.