PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 2018

21.09.2018 23:00

pátek 21.9.2018 - sportovní hala TEZA Hodonín

TANGO HODONÍN - ŽABINŠTÍ VLCI 2:6 (0:4) - Havlín 2, Pšurný, Mezník, Jakš, Svoboda

Sestava:
Pšurný - Chroust, Kratochvíl, Lange, Mezník - Svoboda, Starý, Havlín, Jakš

Nová posila našeho týmu skórovala již ve 44 vteřině - po skvělém pasu Pavla Svobody na Michala Mezníka dorazil totiž Dominik Havlín míč do prázdné branky. Soupeř hrál brzy power - play a náš gólman se trefil v šesté minutě přes celé hřiště - vedli jsme 2:0. Hráli jsme ze aktívní zodpovědné obrany a do poločasu jsme dokázali po hezkých kombinačních akcích ještě 2x skórovat (Mezník, Havlín). Do kabin se šlo za našeho vedení 4:0. Po změně stran jsme změnili způsob hry a zkusili celoplošný presink soupeře. Tango se snažilo útočit a kombinovat, často si pomáhalo při hře bez gólmana, ale do vyloženějších šancí jsme ho nepouštěli. Přesto se domácí po pěti minutách radovali a korigovali skóre. Poté přišla naše parádní kombinace v brankovišti domácích a na zadní tyči stojící Radek Jakš (vypomohl v tomto zápase "A"-týmu) pohodlně zasunul míč do prázdné klece. Po drobné nepozornosti domácí snižují na 2:5, ale poslední slovo má Pavel Svoboda, který proměňuje samostatný nájezd na brankáře trefou "do housliček".