RIO DE ČUČICE 2011

31.07.2011 13:00

Systém turnaje: 55 mužstev v 11-ti skupinách po 5. Z každé postupují první 4 týmy do 16-ti osmifinálových tříčlenných skupin a odtud první dva týmy do play off. V prvním kole vyřazovací části je tak 32 mužstev (16 dvojic). Dále K.O.

Skupina D:

ŽABINŠTÍ VLCI - PÍSKOVNA ČERNOVICE 0:2 (0:0)

ŽABINŠTÍ VLCI - NZG NESLOVICE 4:0 (2:0) - Hansl 2, Vala V., Stoklásek

ŽABINŠTÍ VLCI - FC NOVÁ VES 1:0 (0:0) - Řezáč

ŽABINŠTÍ VLCI - MINEIRO BRNO 2:3 (1:2) - Hansl, Saxl

Dvě zbytečné porážky - první se silným soupeřem na úvod, druhá s průměrným soupeřem na závěr. Mezitím dvě vítězství se slaboučkými NZG a nebezpečnou Novou Vsí. Do nedělních bojů to znamenalo postup ze třetího místa ve skupině.

Skupina J - II.fáze turnaje:

ŽABINŠTÍ VLCI - REAL STAROBRNO CHUDČICE  3:2 (1:0) - Hansl 2, Stoklásek

ŽABINŠTÍ VLCI - KALAMITA ČUČICE 0:2 (0:1)

Zápas se Starobrnem bylo na tomto turnaji tím nejlepším, čím jsme se dokázali na tomto turnaji prezentovat. Velmi kvalitní zápas s pohlednými akcemi na obou stranách, ve kterém jsme v polovině druhé půle vedli 3:0. Soupeř dokázal korigovat a vítězství jsme museli v samotném závěru perně vybojvat. Před druhým zápasem jsme již měli zajištěn postup. Proti mladému týmu z Čučic to byla hra na jednu branku, ale do vedení šel soupeř, když jsme si vstřelili "vlastence". 5 minut před koncem zahajujeme power - play a soupeř (který na našeho gólmana vpodstatě nevystřelil) trefuje prázdnou bránu a vítězí 2:0.

Play off - 1.kolo:

ŽABINŠTÍ VLCI - TOKA BRNO 0:3 (0:0)

Zápas play off jsme absolutně nezvládli, hráli jsme nepřesně a soupeř, který byl jednoznačně lepší ve všech činnostech vstřelil ve druhém poločase rozhodující tři branky.