RIO DE ČUČICE CUP 2009

02.08.2009 10:00

Systém turnaje: 74 mužstev v 15 skupinách po 4 a 5. Z každé postupují první 2 - 3 týmy do 16-ti osmifinálových tříčlenných skupin a odtud první dva týmy do play off. V prvním kole vyřazovací části je tak 32 mužstev (16 dvojic).

Skupina E:

ŽABINŠTÍ VLCI - ŽaŽa IVANČICE 3:2 (2:1) - Vala R. 2, Hansl

ŽABINŠTÍ VLCI - JR BRNO 3:1 (2:0) - Černý, Klečka, Hansl

ŽABINŠTÍ VLCI - RACE CLUB BRNO 5:0 (3:0) - Černý 2., Hansl 2, Lange ml.

ŽABINŠTÍ VLCI - NEBŠTYCH 6:0 (3:0) - Vala R. 2, Letzel, Svoboda, Bažant, Kollárik

Sobotní základní skupina byla poměrně snadným soustem a pouze soupeř z Ivančic byl vyrovnaným a "kousal" až do posledních minut. Zrodil se tak jednoznačný postup.

Skupina E - II.fáze turnaje:

ŽABINŠTÍ VLCI - JENDAS UNITED 1:3 (1:2) - Hansl

ŽABINŠTÍ VLCI - TORPÉDO SVATAVA 3:1 (2:1) - Svoboda, Hansl, Vala R.

Byli jsme krůček od vyřazení. Všechny tři týmy se ve skupině navzájem porazili a o našem druhém místě rozhodla branka vstřelená několik vteřin před koncem. Pořadí skupiny: 1.Jendas United 3 b. 5:4, 2.Žabinští Vlci 3 b. 4:4, 3.Svatava 3 b. 4:5.

Play off - 1.kolo:

ŽABINŠTÍ VLCI - CASINO LÍŠEŇ 4:1 (3:0) - Hansl 2, Vala V., Svoboda

V úvodu jsme měli trochu štěstí, v dalším vývoji zápasu jsme jednoznačně drželi taktovku ve svých rukou. Soupeř korigoval stav až minutu před koncem.

Osmifinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - PALERMO ZLÍN 3:0 (2:0) - Lange ml., Hansl, Vala R.

Nekompromisní výkon, kterému soupeř nedokázal vzdorovat. Tři minuty před koncem se však po srážce se soupeřem zranil Libor, který si poměrně problematicky zlomil ruku. Po této události se nám už nechtělo hrát, do branky se nakonec postavil Baža.

Čtvrtfinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - DĚLŇÁK OSLAVANY 2:1 (1:0) - Hansl 2

Byli jsme jasně lepší, měli jsme množství šancí, ale ty jsme nedokázali proměnit. Soupeř snížil na 1:2 a v závěru zápasu jsme museli vítězství perně ubránit.

Semifinále:

ŽABINŠTÍ VLCI - CELTIC OSTRAVA 1:4 (1:2) - Letzel

Rychle jsme se ujali vedení, které jsme mohli brzy i zvýšit. Nestalo se a soupeř trestal!

O 3.místo:

ŽABINŠTÍ VLCI - SLATIŇÁCI
pen. 9:8
- Hansl (ano), Bažant (ne), Lange ml. (ano), Svoboda (ano), Klečka (ano), Hansl (ano), Lange ml. (ano), Hansl (ne), Lange ml (ano), Hansl (ano), Svoboda (ano)

Na zápas o třetí místo se do branky postavil Válec a zažili jsme nevídaný penaltový rozstřel, který měl 12 sérií!!! Naší penaltu nedal Baža a poslední pokus soupeře Válec chytil a zajistil pokračování do náhlé smrti. V osmé sérii soupeř nedal a Laďa mohl rozhodnout. Jeho bombu schytal gólman do hrudi, chvíli si "poležel" a kopalo se dál. V 12-té sérii soupeř chyboval a vítězství trefil Hagi. 3.místo - pro Libora!