SOUSTŘEDĚNÍ OLIVĚTÍN - 2013

20.06.2013 15:00

SOUSTŘEDĚNÍ OLIVĚTÍN 2013

SPORTOVNÍ DVANÁCTIBOJ

Tak soustředění je za námi. Proběhlo v tradičním termínu (19. - 23.6.) a zúčastnilo se 10 člověků. Počasí bylo výborné a mimo „tmelení kolektivu“ proběhl rovněž sportovní dvanáctiboj. I když se z technických důvodů nekonal nohejbal, tak oproti loňskému desetiboji, přibyly tři disciplíny. Vítězem soutěže se stal Rosťa Slimák Klečka, který paradoxně ani jednu disciplínu nevyhrál, ale ve všech se umístil velmi dobře a byl 5x ve finále. Ve všech sportech se bojovalo o všechna místa a bodovalo se: 1.místo -10b., 2.místo -9b., 3.místo -8b., 4.místo -7b. ................ 10.místo -1b.

Disciplíny: Badminton, Bowling, Fotbalové dovednosti, Freesbee, Hod míčkem, Petanque, Speed-badmintonová přesnost, Stolní tenis, Střelba ze vzduchovky, Šachy, Šipky, Šprtec.

Letos byla soutěž nejvyrovnanější v celé historii a prvních 5 borců se vešlo do rozdílu neuvěřitelných 3,5 bodu. Pořadí v hlavní disciplíně fotbalové dovednosti, která se skládala ze střelby na cíl, střelby na lavičku, přihrávky na přesnost (mezi židle), centrování a nožiček bylo: 1.Baža, 2.Myšák, 3.Laďa 4.Kollca, 5.Bobeš ... atd.