TROUBSKO 2009

25.07.2009 14:00

Systém turnaje: 14 mužstev ve 3 skupinách po 4 a 5. Z každé postupují první 3 týmy do osmifinálové tříčlenné skupiny a odtud první dva do play off (jsou vytvořeny celkem tři dvojice). Vítězové těchto třech zápasů se utkají ve tříčlenném finále o 1.-3.místo.

Skupina C:

ŽABINŠTÍ VLCI - BOHUNICE 1:0 (0:0) - Pařez

ŽABINŠTÍ VLCI - SK TROUBSKO 5:1 (3:0) - Saxl, Letzel, Lange ml., Bažant, Pařez

ŽABINŠTÍ VLCI - NO NAME 0:3 (0:2)

ŽABINŠTÍ VLCI - KARLSBERG 7:0 (3:0) - Lange ml.2, Letzel, Svoboda, Klečka, Bažant, Pařez

Přes nepěknou porážku (po lehkovážném a nesoustředěném výkonu) od No Name nám následná exhibice proti Karlsbergu zajistila postup ze základní skupiny z 1.místa.

Osmifinálová skupina:

ŽABINŠTÍ VLCI - SRBSKÁ 0:0 (0:0)

ŽABINŠTÍ VLCI - KALÁBEK BRNO 3:1 (3:0) - Svoboda 2, Lange ml.

První poločas proti Kalábku bylo to nejlepší co jsme na tomto turnaji předvedli. Poctivý výkon a dodržení stanovené taktiky znamenaly vítězství v osmifinálové skupině.

Play off:

ŽABINŠTÍ VLCI - NO NAME 0:0 (0:0)
pen. 3:2
Bažant (ano), Lange ml. (ano), Svoboda (ano)

V zápase jsme měli jednoznačnou převahu - bez brankového efektu. Soupeř se v závěru "prozdržoval" k penaltovému rozstřelu, po kterém následoval náš postup do finále.

Finálová skupina:

ŽABINŠTÍ VLCI - SVÁŽNÁ 1:2 (0:1) - Jakš

ŽABINŠTÍ VLCI - SPUTNIK BRNO
pen. 4:3
- Jakš (ne), Bažant (ano), Lange ml. (ano), Pařez (ano), Svoboda (ano)

Zápas se Svážnou jsme prohráli i když jsme v závěrečných minutách soupeře svírali v power-play a byli blízko k vyrovnání. Jelikož v prvním zápase Svážná porazila Sputnik, bylo o vítězi rozhodnuto. Po domluvě soupeřů o 2.místě rozhodovalo 5 pokutových kopů. Naší první penaltu dal Koki do tyče, čtvrtou a pátou penaltu soupeře zneškodnil Válec.