YEAHrBAF CUP 2021 - BRNO

06.06.2021 16:00

Systém turnaje: 32 mužstev v osmi skupinách po 4 mužstvech. Zápasy 2x20 minut. Hrálo se na Rybnické a v Řečkovicích. Pouze vítězové skupin postoupili do čtvrtfinále. Dále K.O nejlepších osmi týmů ve finálovém dni.

SKUPINA E (hráno v neděli 30.5. 2021)

ŽABINŠTÍ VLCI - SOUR BOYZ 10:2

ŽABINŠTÍ VLCI - MADRID BRNO 7:0

ŽABINŠTÍ VLCI - NASAN NOVÝ LÍSKOVEC 4:3

V základní skupině jsme nezaváhali a získali plný počet bodů při celkovém skóre 21:5. O naše branky podělili - Havlín 9, Pokorný 4, Starý 2, Řezáč 2, Hansl 2, Kratochvíl, Chroust. Postoupili jsme tak do finálového dne, který se odehraje v něděli 6. června.

FINÁLOVÝ DEN (hráno v neděli 6.6.2021)

ŽABINŠTÍ VLCI - OREL ŘEČKOVICE 13:0 (5:0)
Chráscina 3, Havlín 3, Chroust 2, Svoboda 2, Řezáč 2, Hanuš

Skóre jednoznačného a v poklidu probíhajícího zápasu se nakonec zastavilo na třinácti vstřelených brankách.

ŽABINŠTÍ VLCI - HOMBRES BRNO 8:4 (0:3)
Svoboda 3, Havlín 2, Hanuš, Chroust, Řezáč

V prvním poločase jsme při naší převaze nedokázali překonat vynikajícího gólmana soupeře, který předvedl množství famózních zákroků. Ještě 14 minut před koncem jsme prohrávali 0:3! Po time - outu jsme zahájili power - play a během necelých dvou minut bylo vyrovnáno. Po dalších třech minutách to bylo již 5:3 a odpor soupeře byl definitívně zlomen. Ale byla to větší "šichta" než jsme čekali. Postup do finále přes kvalitního soupeře.

ŽABINŠTÍ VLCI - AC NAPOLEON PRACE 4:1 (1:0)
Havlín, Hanuš, Chráscina, Chroust

Ve finálovém souboji jsme sice již po minutě vedli, ale v dalším průběhu nás soupeř poctivou obranou držel v obezřetnosti, jelikož i když jsme měli stálou převahu, nesměli jsme zapomínat na "zadní vrátka" a stav 1:0 se měnil až pět minut před koncem - 2:0. Soupeř však okamžitě po rozehrávce korigoval, ale za další dvě minuty jsme vítězství pečetili - 3:1. Čtvrtý gol padl v poslední vteřině zápasu.

Odkaz na STREAM přenos celého finálového dne - ZDE

naše zápasy zde probíhají v těchto časech: Orel Řečkovice 37:50 - 1:14:30, Hombres 3:03:20 - 3:48:40, AC Napoleon Prace 5:24:30 - 6:09:50

Všem soupeřům patří poděkování a respekt za férové souboje!