POHÁR: ŽABINŠTÍ VLCI - TANGO "B" 4:5 (4:2)

11.02.2009 20:45

Po nečekaně dramatickém utkání, kdy jsme byli vysokému favoritu více než vyrovnaným soupeřem, končí cesta Žabinských Vlků letošním pohárem ve čtvrtfinále. Zápas jsme zahájili opatrně, ne však ustrašeně a využili jsme každé možnosti soupeře ohrozit. Do vedení jsme šli po Danově přímém kopu. Soupeř brzy vyrovnal, Vlci šli do vedení po hezké Hagiho přihrávce na volného Kollcu a soupeř opět vyrovnal. Poslední slovo v prvním poločase ale měli znova Vlci a po brankách Dana a Hagiho vedli 4:2!! Po přestávce Tango vrhlo všechny svoje síly do ofenzívy a častou hrou bez gólmana nás přišpendlilo před brankoviště. Tlaku jsme nakonec bohužel neodolali a můžeme jen litovat několika brankových příležitostí, které jsme si i přes víceméně obrannou činnost dokázali vypracovat. V posledních čtyřech minutách se favorit již ubránil.